Skocz do zawartości

Zdjęcie

agregat na ciężkie ziemie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 14:24

agregat na ciężkie ziemie chce kupić agregat na ciężkie ziemie. Posiadam ciągnik 65KM 3 cyl. Z agregatem aktywnym pewnie by nie dał rady ale zastanawiam sie nad kupnem agregatu na bronie, tylko nie wiem jak szerokość. Kasa jaką dysponuje to do 3 500zł. Jak już napisałem ziemie mam ciężkie i teren dosyć pagórkowaty. Oczywiście mowa o czymś używanym bo za taką kase to raczej ciężko o coś nowego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agregat na ciężkie ziemie Dzisiaj, 05:06
  •  

#2 Share ARQ

ARQ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 15:38

agregat na ciężkie ziemie A może by sobie poradził jednak? Tu masz filmik jak 60-tka śmiga: http://www.youtube.c...?v=MV9gNkgZWV4.
A tutaj fajny agregacik: http://moto.allegro....tywny_lely.html

#3 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 16:07

agregat na ciężkie ziemie agregat co podałeś jest spoko;) ale ten filmik to takiego agregatu to nie chce bo słyszałem że na ciężkich ziemiach nie wytrzymuje:( chodzi mi raczej o takie coś jak podałeś później ten link

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ARQ

ARQ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 16:15

agregat na ciężkie ziemie Ten link z 60-tką to był tylko przykład, że twój ciągnik pociągnie taki agregacik jak podałem niżej. Ogólnie polecam coś w wałem packera bo jest ciężki. A zwykłe, nawet ciężkie brony z wałkami doprawiającymi na docisku to będziesz musiał kilka razy jeździć żeby było równo jak na stole.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 17:17

agregat na ciężkie ziemie no tak ale ten agregat co jest przy 60-tce to ma mniejsze zapotrzebowanie na moc niż taka brona aktywna