Skocz do zawartości

Zdjęcie

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90

54 odpowiedzi na ten temat

#41 Share krzysiek90

krzysiek90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:SPRZĘTTT ROLNICZYYYYYYYYYYY<br />Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła ;]

Napisany 05 lipiec 2007 - 20:14

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 Kasztanka ma racje słyszeliscie kiedyś odgłos case af 2188 on naprawde ryczy na całum gadzie ciagniki tak samo jak jedzie watacha wiec domy aż skaczą wiem to bo co roku mam to i mieszkam przy głownej ulicy w Miejscowosci Bezledy przy samym przejsciu granicznym PL-RUS Kasztanka skas jesteś i daj mi swoje gg

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 Dzisiaj, 11:41
  •  

#42 Share DamianCase014

DamianCase014

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo<br />Sport<br />Motoryzacja<br />Dziewczyny<br />...

Napisany 06 lipiec 2007 - 07:16

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 ja mam case jx1090u i jestem bardzo z niego zadowolony. jak bys bral case'a jx90 to radze na jx1090u te maja wieksza kabine i sa o wiele lepsze od jx tylko ze jxu sa drozsze ale nie tak duzo
Power by tradition

#43 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 04 luty 2008 - 17:23

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 wydaje mi sie ze case jest lepszy ponieważ widzialem McCormick i chodził bez zarzutów pochodził przez lato i zaczął sie lac olej spod uszczelki
Case jest the best

#44 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 05 luty 2008 - 18:32

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 Ja osobiście biorę teraz MC CX75. To za ten model w full opcji tylko bez przedniego TUZ + Ładowacz Quicke Q45 płacę 180 tys.polskich nowych złotych Brutto! I kto mi powie, że MC jest drogi B)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#45 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 05 luty 2008 - 21:09

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 Kolego Damian 2302 bardzo ważny podałeś argument godny przedszkolaka, wyciek to nie koniec świata osobiście już JD, Fendta, Valtrę i wiele innych ciągników wiedziałem jak się zalały jeszcze na gwarancji albo jeszcze gorzej więc daruj sobie takie teksty jak na początek wypowiedzi na forum kolego.
Moim zdaniem McCormick jest bardzo dobrą marką ma świetne ciągniki tylko jeszcze mało docenione na naszym rynku. Zresztą modele, CX, MTX, MC są to dawne CASE przed połączeniem CASE z NH i to właśnie tym ciągnikom Case zawdzięcza bardzo dobrą opinię mocnych, prostych i trwałych ciągników.
Pzdr

#46 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 05 luty 2008 - 21:12

Ja osobiście biorę teraz MC CX75. To za ten model w full opcji tylko bez przedniego TUZ + Ładowacz Quicke Q45 płacę 180 tys.polskich nowych złotych Brutto! I kto mi powie, że MC jest drogi B)

Ja B) Df agrofarm 85 w full opcji bez klimy i tuza (bo sie nie mieścił do obory) z takim samym ładowaczem 160 tyś brutto

#47 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 06 luty 2008 - 00:17

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 Hehe coś chyba Ci się pomyliło bo ja miałem właśnie dylemat między CX a Agrofarm i wybrałem Cx między innymi bo jest tańszy B)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#48 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 20 kwiecień 2008 - 19:35

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 @MCKYLO tylko że ten ciągnik był świeżo sprowadzony i miał dopiero 70 mth, a ty co byś powiedział gdybyś kupił nowy ciągnik i po 70 mth by zaczął Ci sie lać olej.
Case jest the best

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 21 kwiecień 2008 - 13:56

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 A co Ty byś zrobił jak po 10 mth zatrze się silnik w nowym ciągniku? A takie zdarzenia są, sam znam taką osobę co przeszła przez taki temat.(Inna czołowa marka) Powiesiłbyś się? To nie tragedia i nie mówi wiele o ciągniku. Osobiście wezwałbym serwis, wymienią durną uszczelkę i po temacie nie ma nad czym się rozpisywać. Dlatego uważam taki argument za śmieszny.
Pozdrawiam

#50 Share Damian2302

Damian2302

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 21 kwiecień 2008 - 15:03

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 Nie powiesiłbym się bo to pewnie była wada konstrukcyjna i do własnie takich przypadków jest gwarancja. Pozdrawiam
Case jest the best

#51 Share michal4

michal4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 21 kwiecień 2008 - 20:17

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 hej.wybiesz case jx 90 bo ma lepszą kabine i lepier się prowadzi.

#52 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 22 kwiecień 2008 - 10:09

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 Kolego michal4 porównanie w temacie dotyczy Case JX90 a CX95 moim zdaniem porównanie bez sensu bo CX 95 można porównywać do Case JXU 1090 a nie JX 90. Kolego michał4 jeżeli Case JX 90 ma lepszą kabinę od CX 95 McCormicka to sorry ale szkoda czasu na polemiką z Tobą. Znam dobrze zarówno JX 90 jak i JXU 1090 i tylko JXU 1090 może stanąć do porównania a nie JX 90.
Pozdrawiam

#53 Share caseImaccormik

caseImaccormik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 17:44

Mówisz ze mc ciężko z częściami to ci powiem jak byś troszkę miał oleju to części są takie same w tym i w tym części można dostać wszędzie jak nie od mc to bierzesz do case i masz to samo a poza tym pier****nie takich głupot ze się psuje jak większość z was nie widziała mc w polu jeździłem często na targi z Romanowskimi i się pytali „ co to za ciągnik powiedz ty mi pierwszy raz go widzę na oczy. Wiec takie pier****nie jak ty pier***isz to tylko szkoda pisania. A jak mówisz ze się psuje to daj przykład !!!

Pozdro Krzysiek90

Zgadzam się z Krzuśkiem90 ludzie nie wiedza co mówią. Ja mam Maccormika 5 lat robir po 1000 mth rocznie i tylko czyszcze filtr powietrza , leje paliwo i wymieniam olej to wszystka. I jeszcze sie zgadzam ze case to jest to samo co MC bo Case też mam. pozdrawiam

#54 Share Dolex

Dolex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 listopad 2009 - 16:09

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 Specjalnie się zarejestrowałem aby powiedzieć coś o McCormicku miałem od nowego ZTX 280 Mój sąsiad ma XTX 200 mam też Jd 8430 i powiem tak że McCormick to największy złom jaki można kupić . Jd jest bez awaryjny a w mc zawsze coś na gwarancji została wymieniona elektronika sterowania skrzyni biegów bo się rozłączały podczas pracy , został wymieniony przedni most bo pękł w dwóch miejscach i ciekł olej . Kilka dni po wymianie mostu szlag trafił uszczelnienia półosi przednich . Na gwarancji była naprawiana też dwa razy klimatyzacja ( klimatronik ) na dokładkę przetarł się też jeden z przewodów paliwowych . No i na końcu mojej przygody z McCormickiem co przekreśliło jego żywot w moim gospodarstwie było spotkanie z tirem który podczas manewru wyprzedzania zahaczył o przedni obciążnik , obciążnik podrzuciło do góry i następnie po opadnięciu złamał w ciągniku ramę główną .Więc ja mogę powiedzieć że te ciągniki są nic niewarte , sąsiad w swoim też ciągle ma problemy między innymi pękł mu wałek w skrzyni biegów po naprawie teraz ma ciągle jakieś błędy i problemy z tą skrzynią raz ma biegi raz nie i tak na okrągło coś .
Teraz żałuję że nie kupiłem dwóch JD .
Tak na marginesie mam też zetorki 5340 i 9540 z 1998r. Są u mnie od nowości i dopiero teraz wymagają remontu po 7000 motogodzinach

Załączam fotkie

Załączone obrazki

• mcc.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#55 Share kazikrol

kazikrol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo,

Napisany 11 listopad 2010 - 21:07

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90 cyrk na kółkach
,, Jak dbasz tak masz''
Mam osobiście Maccormicka i jestem zadowolony z wyboru. znam wiele osób którzy maja mccormicki, dbają o nie i są to...bezawaryjne ciągniki
Jak któryś kolega wspomniał trzeba robić przeglądy, wymieniać oleje, smarować, czyścić filtry, nie przeciążać, poprostu dbać itp...

Dodaj odpowiedź