Zaloguj się, aby obserwować  
Arni

Który lepszy McCormick cx 95 czy case jx 90

Polecane posty

Arni    1

Który waszym zdaniem jest lepszy. Ja uważam że mccormick jest lepszy. :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja stego co słyszałem to lepsze są McCormick-i

a jak wyglądają cenowo ?


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Mccrmick jest chyba troszkę droszy, ale nie wiem dokładnie o ile :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

moim zdaniem case jest lepszy, bo mccormick to lipa i jak dla mnie to wolał bym kupić jakiś używany ciągnik tylko nie mccormika który niedość że jest drogi to i szybko się psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
moim zdaniem case jest lepszy, bo mccormick to lipa i jak dla mnie to wolał bym kupić jakiś używany ciągnik tylko nie mccormika który niedość że jest drogi to i szybko się psuje

 

A może jakieś przykłady. Bardzo odważnie w swoich postach piszesz że Pronar to lipa, że MCCormick też lipa, a pewnie jak już kupisz Zetora to już nie jest lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

mam mtz-a to jest starsze wydanie pronara i sprzedał bym już go dawno bo się wciągle psuje ale tata się uparł żeby go jeszcze zostawić a co do zetora to nic nieman bo mam zetora 7211 io jestem bardzo zadowolony z niego bo żadko się psuje a jak się zepsuje to łatwo o części i teraz chyba kupie zetora 12441.21 tylko niewiem jak on się sprawuje w polu

A co do mccormick-a to jest ciężko o części zamienne i często się psuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ale skąd wiesz że MC CORMICK to lipa daj jakiś sensowny powód bo narazie to nigdzie przy twoim poście go nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Zapytajcie krzyśka90 on może powiedzieć dużo o mc :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

Mówisz ze mc ciężko z częściami to ci powiem jak byś troszkę miał oleju to części są takie same w tym i w tym części można dostać wszędzie jak nie od mc to bierzesz do case i masz to samo a poza tym pier****nie takich głupot ze się psuje jak większość z was nie widziała mc w polu jeździłem często na targi z Romanowskimi i się pytali „ co to za ciągnik powiedz ty mi pierwszy raz go widzę na oczy. Wiec takie pier****nie jak ty pier***isz to tylko szkoda pisania. A jak mówisz ze się psuje to daj przykład !!!

 

Pozdro Krzysiek90

Edytowano przez Pixel
Jeden powtarzający się brzydki wyraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

mój wujek go miał i stwierdził że to jest lipa bo części są dość drogie i jest awaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

a znasz jakiś ciągnik który jest bezawaryjny a dla mnie twoje posty są dla mnie mało wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
mój wujek go miał i stwierdził że to jest lipa bo części są dość drogie i jest awaryjny

Podaj więcej szczegółów, bo wujka to każdy może sobie wymyśleć :( Jaki to MC, co sie psuło, ceny części, itp. bo narazie to niestety mało wiarygodny jesteś. Poza tym jeszcze kilka lat temu Case i McCormick to były te same ciągniki. Teraz Case to jest to samo co NH i nie uważam żeby był lepszy od MC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Z mc mam płytkę na, której jest cała historia mccormicka I nie wspominają tam zęby mc miało coś wspólnego case. Mc i case mają bardzo podobne kabiny, może ''przyjażń" z casem rozpoczeła się niedawno :(:)

 

Pozdro


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

cese miało paru włascicieli jeden sprzedal udzieły case czy jakoś tak i zapoczatkował w 2000 r produkcje ciagnika McCORMICK i dla tego mc wyglada tak samo a na płycie jest zmianka ze przestano produkowac mc i po latak wznowiono produkcje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja zmienilem troche zdanie o MC bo jezdzilem ze 2 dni 100konnym dzialal bez zazutow. Rozmawialem jeszcze z delerem od niego ktory sprowadza czesci i serwisuje MC i mowil ze MC i Case to jeden h.j(czyli to samo) tylko ze MC sa tansze, i jak podawal ceny to roznica byla dosyc duza. A opinie z jazdy sa jak najbardziej OK polbiegi elektroniczny rewers dzialaly bez zazotow. Pracowal z siewnikiem 6 rzedowym do kukurydzy Kvernelanda z jednoczesnym wysiewem nawozow, ktory bez problemu dzwigal.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

ale pamietaj przedstawiciel albo deler nie mozna wierzyć pierdzieli zawsze na swoja korzyść ;] a oki ty jezdziles czy moze z boku ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Z boku ale sie bawil przymnie tym i mi pokazywal. No wsumie racja ze bedzie na swoja kozysc gadal ale on raczej serwisuje i sprowadza czesci.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalepa.p    1

krzysiek90 coz za zmiana no no no jeszcze niedawno byles chyba z nimi blisko... :( poza tym to tak po nazwisku nie wypada ludzi bluzgac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon29    0

Żadna zmiana! On tylko mówi jak jest i dobrze radzi! A blisko to on chyba nadal jest, i to widać po galerii. Mieszka blisko romanowskich i chyba najlepiej wie jak jest z nas wszystkich na af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Do Polski McCormick'i sprowadza chyba tylko Romanowski a następnie trafiają do dealerów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek90    1

to ja będę pisał samą prawde jaka jest u romanowkich na przykład nie jest to gnębienie pracowników jak jedzie kombajnem 100 km kosić dalej i jeszcze każe kosić do 24 albo do 1 zjechać do domu te 100 km i na 7 musisz być z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalepa.p    1

jestes byles blisko to wiesz. tylko rozumiesz nie mozna wczoraj bronic, ze super ze bomba i nie przyjmowac krytyki, a dzisiaj juz o 180 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj