Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z centralnym smarowaniem łańcuchów

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jan23

jan23

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 04 lipiec 2010 - 18:29

problem z centralnym smarowaniem łańcuchów witam. niedawno kupiłem prasę krone RUND PACK 1250 i mam problem z centralnym smarowaniem a mianowicie nie wszystkie łańcuchy są smarowane ,pędzelki które powinny smarować łańcuchy są suche co może być tego przyczyną? Mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie czy można zastąpić łożyska na łańcuchu rolkowym w komorze dodam że są tam łożyska kulkowe wzmacniane zwykłymi łożyskami kulkowymi o tym samym rozmiarze?
Z góry dzięki za wszelkie uwagi i pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z centralnym smarowaniem łańcuchów Dzisiaj, 05:41
  •  

#2 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 04 lipiec 2010 - 18:35

problem z centralnym smarowaniem łańcuchów A więc tak mam taką samą prasę,i po prawej stronie podniesiesz boczną klapę,i w lewym dolnym rogu jest takie koło z liczbami,zakręcone śrubami.Musisz odkręcić delikatnie te śrubki i przekręcić te kółko na jakąś liczbę (ja mam ustawione na 6,i raczej tak jest optymalnie).Te liczby to jest ilość płonącego oleju.Przypuszczam,że u ciebie jest ustawione na 1,albo 2,i dlatego go mało leci.O te łożyska to już musisz się w serwisie spytać...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Leo

Leo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 05 lipiec 2010 - 11:58

problem z centralnym smarowaniem łańcuchów Może używasz zbyt rzadkiego oleju i tam gdzie masz dłuższe rurki olej nie dochodzi do pędzli. Ja leję do zbiorniczka lux 10 i jest w miarę dobrze.