Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sita DOMINATOR 86

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share oli007

oli007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 21:53

Sita DOMINATOR 86 Witam mam małe pytanko. Otóż mój kombajn nie za bardzo czyścił zboże występowała słoma w zbiorniku i czasami kłosy. Przypuszczam że to przez to iż brakowało mi 3 listewek w sitach. moje pytanie dlaczego wymienia się sita?? Znalazłem w internecie że można kupić pojedyncze listewki i zastanawiam się czy wymienić całe sita czy tylko te brakujace listewki?? Jakie polecacie sita?? Na allegro widzę że sita do dominatora 86 kosztują 1350zł więc nie taka tragedia sita do clasa czy są one coś warte??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sita DOMINATOR 86 Dzisiaj, 10:42
  •  

#2 Share suzuki550e

suzuki550e

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja rolnictwa

Napisany 02 lipiec 2010 - 08:12

Sita DOMINATOR 86 jak ci brakuje parę piór, to po co ci kupować całe sito, ja na żniwa awaryjnie wycinałem z blachy i było ok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pasterz

pasterz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 02 lipiec 2010 - 09:02

Sita DOMINATOR 86 ja też w swoich sitach miałem ubytki lameli no i powspawywałem w ich miejsca blachy ale to nie jest robota w żniwa zaczeły mi pękać i wpadać do podajnika kłosowego i go blokować więc na wiosne zawiozłem do Wrześni do warsztatu i ze starego zostało mi tylko ramka a cały środek nowy, sita od Dominatora 76 i zapłaciłem za to 1000zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share oli007

oli007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 03 lipiec 2010 - 19:10

Sita DOMINATOR 86 Czyli generalnie sita wymienia się w przypadku kiedy brakuje w nich lamelek?? orientujecie się czy te z allegro są coś warte??