Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zapobiegać kradzieży warzyw z pola??

64 odpowiedzi na ten temat

#61 Share bulamondeo

bulamondeo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 09 maj 2014 - 19:55

Jak zapobiegać kradzieży warzyw z pola?? http://noktowizor.co...opulapki-alarmy mysle ze skuteczny sposob na tych gnoi...ale kosztowny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak zapobiegać kradzieży warzyw z pola?? Dzisiaj, 05:23
  •  

#62 Share rocco0987

rocco0987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 02 czerwiec 2014 - 13:58

Jak zapobiegać kradzieży warzyw z pola?? a ja mam troszke inną historyjke związaną z kradzieżą warzyw którą już dość dawno temu słyszałem...Mój znajomy opowiadał mi, że taki gostek (chyba z rodziny jego szwagra) popił maślanki i dostał strasznego srania, no i chłopu trzeba było wracać do domu ale po drodze go tak ścisneło że stanął i pobiegł w pierwsze lepsze pole sie załatwić.. Że była noc to nie przeszkadzało mu to żę było to pole kapusty byle nie narobić w galoty. Pech chciał że z tego pola czesto w nocy kradziono ową kapuste bo pole było przy samej szosie. Równie pechowo złożyło się że akurat tamtej nocy właściciele tego pola postanowili się przyczaić z kijami na ewentualnych złodziei, no i widząc biegnącego wysrać sie gościa myśleli że trafili na złodziejaszka, więc bez pytania biegiem na niego i dawaj mu tymi kijami. Jak już się wyszarpał tak nawet sranie mu przeszło siadł w auto i do domu, tamci mysleli że chociaz jednego nauczyli rozumu a facet dostał za nic ;)

#63 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 02 czerwiec 2014 - 18:25

Jak zapobiegać kradzieży warzyw z pola?? na chamstwo nie ma skutecznego lekarstwa chyba że poczciwy kałasznikow
mi kiedyś jakieś łepki kukurydze kradli z pola a że na sąsiednim polu sialiśmy nawozy to
dali się złapać zabrałem im rowery i kazałem przyjechać z rodzicami a do najbliższego miasta jakies 15km
jeszcze się odgrażali ale jak przyjechali z rodzicami to mało sie nie popłakali
Valtra-Power Partner

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share rolno13

rolno13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 21 sierpień 2014 - 19:51

Jak zapobiegać kradzieży warzyw z pola?? Kiedyś wiosną ukradli mi pól tunelu sadzonek pomidorów, latem przyszli po plony. przy wejściach do tunelu przyczepiłem drut i napisałem UWAGA PRĄD, jakoś zadziałało. W tamtym roku wykopywałem czosnek na polu zostało około 500główek- rano zostały tylko dudy ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share Gosiaczek120

Gosiaczek120

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 sierpień 2014 - 09:59

Jak zapobiegać kradzieży warzyw z pola?? Niestety jeśli złapiecie takiego draba i nie wezwiecie policji to on was morze oskarżyć o napaść on wygra a wy jeszcze przez pare lat po sądach się będziecie tłuc , najlepsza jest kamera leśna już można od 400 zł kupić u mnie to podziałało ,mam pole między domami więc powinno być bezpiecznie a tu klapa z 50 a pora zostało mi raptem ok 0,5 a na zdjęciach ładnie wyszło kto jak i co jeszce zniszczył i ukradł , policja od razu namierzyła kolesia odzyskałam pora a raczej to czego nie zdążył jeszcze sprzedać ,sprawa w sądzie ciągła się w prawdzie przez dwa lata bo koleś zasłaniał sie zwolnieniami lekarskimi ale jak mu sad przywalił kare finansową to az sobie siadł .Do tego dostał 3 lata w zawiasach ,ale ja mam przynajmniej spokój i nikt mi juz nic nie kradnie z pola