Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katalog częsci do Pras John Deere

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 11:52

Katalog częsci do Pras John Deere Jeśli ktoś jest zainteresowany katalogiem to niech kliknie na link poniżej jest to firmowa strona John deere z katalogiem .
Po otwarciu się strony w ( Model ) wpisujemy numer naszej prasy i klikamy na Find.
po znalezieniu naszej prasy wyświetli się alfabet i szukamy to co nas interesuje klikając prawym przyciskiem myszy wybieramy pokaż obrazek jest w tedy wygodniej jest na całym ekranie i można powiększyć a tak że poniżej są numery i opis ja jak czegoś nie wiem a właściwie to wszystkiego to kopiuje nazwę jakiegoś elementu i tłumaczę, otwieram osobne okno Firefoksa i klikam na tłumacza i wklejam żeby przetłumaczył na polski :) jeśli czegoś szukamy a nie wiemy jak się nazywa najlepiej otworzyć dwa okna firefoxa (chyba że ktoś używa innej przeglądarki ) i wpisuje nazwę np:pas (belts) jak przetłumaczy to szukam w tym alfabecie. nieraz może przetłumaczyć kilka wyrazów wtedy trzeba się domyślić jeśli ktoś zna angielski to niema żadnych problemów a tak trzeba trochę posiedzieć żeby coś znaleźć ale myślę że tak też można znaleźć to co się chce ja znajduje i katalogu kupować nie muszę bo katalog i tak nie jest tłumaczony.ktoś jak nie wie jak szukać to niech kombinuje i tłumaczy za pomocą słownika czy za pomocą tłumacza .Jeśli to pomogło komuś to niech napisze czy wam ten katalog pomaga np:w składaniu części .Pewnie nie którzy zrezygnują z poszukiwaniu czego kolwiek bo nie będą wstanie czegoś znaleźć ja kiedyś zrezygnowałem ale teraz daje rade obrazek jest numerowany można go powiększyć wydrukować i iść z nim do warsztatu i składać lub zamówić .

http://jdpc.deere.co...PageServlet_Alt

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katalog częsci do Pras John Deere Dzisiaj, 15:58
  •  

#2 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 12:51

Katalog częsci do Pras John Deere link był jużpodawany w temacie o katalogach i nie tylko pras on dotyczy lecz wszystkich maszyn JD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share gregor6

gregor6

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 14:06

Katalog częsci do Pras John Deere Tak zgadza się wszystkie maszyny ciągniki itp, ale mnie interesuje akurat temat prasy.