Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mery67    0

Cześć wszystkim! Ja testowałam już różne metody, zaczynając od wspomnianego wyżej lepu na Afanisepie kończąc, i powiem Wam, że nic nie przyniosło tak dobrych rezultatów jak wezwanie fachowców. W tak uciążliwych przypadkach, w których nie ma już innego rozwiązania, warto wydać kilka złotych i mieć spokój😀 Jeżeli ktoś z Was jest z Wrocławia lub okolic polecam zajrzeć https://abaddd.pl/identyfikacja-owada/mucha-domowa

W razie pytań służę pomocą!🤗

Edytowano przez mery67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez birke
      Mam wielki problem z komarami w oborze. Roi się od nich, nie można dać rady. W oborze jest kilka gniazd jaskółek, ale one nie są w stanie wyłapać takiej ilości robactwa. Czy znacie jakiś sposób na pozbycie się komarów, który nie zaszkodziłby krowom, jaskółkom i ich pisklętom?
    • Przez Artaban
      Witam!
      Czy można gdzieś kupić jakieś uspokajacze dla byków które podaje się im w paszę? Chodzi o to że bodą się miedzy sobą i niektóre są agresywne do ludzi. Jak w internecie oglądam zdjęcia i filmy innych hodowców to stoi po kilka nawet kilkadziesiąt byków razem w jednym kojcu i wyglądają na dość spokojne. Co mam zrobić żeby nie były agresywne?  
    • Przez Waldi7373
      Witam. Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony tani sposób na zwalczanie larw Gnojki Wytrwałej.
      To takie robaki bytujące w gnojowicy w oborach i pełzające wszędzie. 

       

       
    • Przez RolnikFarm
      Macie sprawdzone sposoby na muchy? Bo u mnie to szarańcza w chlewni normalnie, w tym tygodniu chce wszystko wybielić, ale pewnie problem wróci. Znacie może jakieś dobre produkty lub może sprawdzone domowe sposoby? Druga sprawa jak poradzić sobie z końskimi muchami? Bo mam kuca i cały czas go tną. Zapraszam do dyskusji.
    • Przez Theprzemo205
      Witam. Drodzy AgroFotowicze czy istnieje jakiś preparat do zwalczania much u bydla gdzie nie trzeba wyprowadzać zwierząt z pomieszczenia?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj