Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa 4 obrotowa do JD6820

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 30 czerwiec 2010 - 21:20

Nowa 4 obrotowa do JD6820 To raz, a po drugie często unoszą się dwa korpusy na raz, nie wiem czy w hydraulicznym jest to możliwe...
DEZERTER

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowa 4 obrotowa do JD6820 Dzisiaj, 09:46
  •  

#22 Share DF24

DF24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 09:02

Nowa 4 obrotowa do JD6820 Kverneleand,Overum ,Vogel&noot ,Kuhn wszystkie dobre i nie do zajechania ale cenowo vogel wygrywa sam posiadam vogla xm950 i naprawde niezawodny mam go na resorach smiga na Zuławach W mojej okolicy smigają różne marki i naprawde niema róznicy w orece ale np cena lemieszy vogel ma najtansze no i cena pługa wiec co wybierzesz naprawde nie bedziesz żałowac a bym był zapomniał niepchaj sie w unie mam grudziącki i naprawde teraz to stoi w krzakach moze dostane po głowie od urzytkowników uni ale chowa sie do vogla wykonanie i jakosc orki daje wiele do życzenia

Małorolny jestem. (106ha)

#23 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 lipiec 2010 - 11:19

Nowa 4 obrotowa do JD6820 Popieram lepszy najtańszy zachodni, niż najdroższy polski... niestety. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 13:06

Nowa 4 obrotowa do JD6820 Fakt cena teraz VN na bezpiecznikach jest tak sama jak Unii bo teraz jest jakaś promocja. ;)
Ja nie mam nic do zachodnich ale chciałbym znać opinię użytkowników jeśli tacy są na forum
nowych wersji Ibisa z korpusem ZX -czy naprawdę jest taka tragedia .
Na wystawie strzelałem sobie okiem po Ibisie i linie dłut oraz odkładni miał prościutkie i nie tyczyło
się to tylko jednej sztuki .Większych baboli nie widziałem a i lakier miał niczego sobie .Drugi aspekt to że mieszkam półgodziny drogi od fabryki więc z częściami czy serwisem nie było by problem.

Z zachodnich pługów najlepiej spasowany i skręcony był właśnie Vogel -wszystko pod poziomice i sznurek
,ideał .

#25 Share arek676

arek676

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 01 lipiec 2010 - 17:31

Nowa 4 obrotowa do JD6820 ja do swojego jd mam kunha "master 102" 4 skibowówke i ci powiem ze jakosc orki jest bardzo dobra... nie mam do czynienia z innymi płogami ale jezeli chodzi o kunha szczerze go polecam...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 03 lipiec 2010 - 09:22

Nowa 4 obrotowa do JD6820 A masz może jakieś cięższe gleby .Jak się on zachowuje na mokrych takich "masłach".
Tak samo powiedźcie o innych markach ,KV,VN, Overum itp .Mam taki kawał pola że jak się nie
wstrzele z orką w termin to albo jest suchy beton albo mokre masło.