Ulan

Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych !

Polecane posty

PIOTREK86    0

Czy mógłby ktoś mi przesłać instrukcję obsługi lub katalog części do Ursusa 914???? z góry dziękuje. piotrek_szczyg@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych2007    0

Ma ktos może instrukcje do DT-75, pilnie potrzebuję.

e-mail: fhuomega@op.pl

 

z góry dziękuję

 

Może być też xero (zwrócę koszty)


Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

Czy ktoś mógłby przeslać mi instrukcję napraw do Ursusa 912? Podaję maila - folen@o2.pl . Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hary    0

WITAM

 

Posiadam katalog części do ciągników DEUTZ-FAHR bardzo przydatny podczas remontów

 

Mój email: hary6@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian85    0

Wysłany: Wto Mar 18 8:50 GMT 2008 Temat postu: instrukcje do ciągników

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Sprzedam instrukcje do ciągników:

Massey Ferguson seria 36xx

Deutz-Fahr Agrotron, AgroXtra, AgroStar, seria: DX 4.31, DX 4.51, DX 6.06

FENDT Favorit LSA 611, 612, 614, 615

Case 7210, 7220, 7230, 7240, 7250; 7130 E, 7140 E

John Deere 4055, 4255, 4455, 4755, 4955; 6520, 6620, 6820, 6920, 6920s; 1830, 2030, 2130

Zetor 8111, 8145, 12111, 12145, 10111, 10245, 16145; 3320-7340 Turbo

ZTS 8211, 8245, 9211, 9245, 10211, 10245, 11211, 11245, 12211, 12245, 14245, 15245

Katalog części do kombajnu NEW HOLLAND CLAYSON 1550

I wiele innych

 

SZUKASZ INSTRUKCJI DO SWOJEGO CIĄGNIKA SKONTAKTUJ SIE ZE MNĄ!!!

 

 

Mój email: rkrystian@interia.eu

GG: 10024523

TEL. 508945549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

cześć ja posiadam instrukcje obsługi do:pras zwijających SIPMY kombajnu anna oraz rozrzutnikadwuosiowego 4tonowego także SIPMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan0404    0

Ma ktoś może instrukcję obsługi i napraw do ciągnika Belarus 820 MTZ wzamian dam link do instrukcji napraw samochodów osobowych każdej marki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian17    0

Potrzebna instrukcja katalog czesci, COKOLWIEK do Massey Ferguson 3050 obojetnie w jakim jezyku najlepiej w polskim ale innym tez nie pogardzę. Jakby ktos miał to ja bardzo proszę. damianganc@wp.pl 640874 PILNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebaa1    0

Witam potryebuje instrukcje obsugi do beckera 4 rzdowego pneumatzczny z podsiewaczem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

posiadam instrukcje osługi:

sieczkarni krone big x

rozsiewaczy nawozów amazone za-m 900,1200,1500

obrotowy zgarniacz pokosów krone Swadro 1010

wozy ładujące krone titan 6/50 GL,6/54 GL,R/50 GL,R/54 GL,6/44 GD,R/48 GD

manitou

siewniki amazone

jak ktoś chce pisac na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deere    0

witam

potrzebuje instrukcje obsługi do c330 i katalog części

jak ktoś ma to proszę wysłać na adres maksipl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

witam jeśli ktoś by mógł mi wysłać instrukcję do mf seri 30xx będe bardzo wdzięczny mój mail to

tomekropka@wp.pl


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOGI666    0

Poszukuje instrukcji napraw do U3512

mógłby ktoś mi na maila wysłać lub linka podrzucić

mój mail yogi666@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj