Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik 120- 160 KM

252 odpowiedzi na ten temat

#41 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 14 lipiec 2010 - 20:21

Jaki ciągnik 120- 160 KM adrian300895 masz rację nie każdy taki ciągnik posiada, więc niech każdy pisze co wie czy słyszał na temat upatrzonych przeze mnie ciągników tj. John Deere i Deutz Fahr. :D
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik 120- 160 KM Dzisiaj, 01:22
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 lipiec 2010 - 21:13

Jaki ciągnik 120- 160 KM

Hybert B) :D ?? I kto tu "ulega obiegowej opini" to że z początku AP w JD były awaryjne chyba każdy słyszał i wie że nie był to news wyssany z palca AP były z początku awaryjne , a że ktoś jest ślepo zapatrzony w jedną marke tak np. jak TY w JD to już inna sprawa i jeśli komuś jakiś fakt nie pasuje to przynajmniej mógłby go przemilczeć a nie zaprzeczać .

O co Ty człowieku walczysz? Gdzie napisałem, że jestem zapatrzony w JD ? Uważam, że są to dobre ciągniki jedne z lepszych na rynku. Nie jestem w nie zapatrzony, żeby tak było to bym kupił 8R a nie Fendt'a 927

Wytłumacz mi to zdanie :

Hybert :D :D ?? I kto tu "ulega obiegowej opini"

Moja odpowiedz o Pronarze była ironią to Twojego posta, który nie był argumentem tylko ,,tym co słyszałeś''

#43 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 15 lipiec 2010 - 08:59

Jaki ciągnik 120- 160 KM Na początku chciałem przeprosić przekręciłem Twój nik ,już jest poprawiony. O co walcze????? Walcze o prawde , z twojego postu można wysnuć jeden wniosek że skrzynie AP zawsze były dobre i ja twierdząc że były wadliwe myliłem sie , na dokładke sugerujesz że wszystkie awarje w AP były z winy użytkowników . Dla przypomnienia Twój post:

A ja slyszalem ze Pronar to najlepszy ciagnik... :D
Ludzie zbyt szybko ulegaja obiegowej opini nie potwierdzonej zadnymi faktami.
Jesli ktos nieumiejetnie operuje skrzyniam badz calym ciagnikiem to kazdy głupi wie ze przedzej czy pozniej rozpierdzieli maszynę. Jesli dbasz o sprzet, serwisujesz w terminie, zmieniasz oleje itd to nie ma prawa nic nawalić (teoretycznie) chyba ze jest to ciagnik SAME :D

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

A może ciągnik? zobacz »

•  

#44 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 lipiec 2010 - 10:29

Jaki ciągnik 120- 160 KM Nadal Cie nie rozumiem...zbyt wiele chaosu. Gdzie napisałem, że ubustwiam JD ? Gdzie napisałem, że AP zawsze były dobre?

#45 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 16:22

Jaki ciągnik 120- 160 KM Nigdzie nie napisałeś że ubustwiasz JD , chodziło mi o to że uważasz awarie JD z powodu wad fabrycznych za niemożliwą i twierdzisz że jeśli takowa zaistniała to na pewno była z winy właściciela a nie wad fabrycznych . Samo się nasuwa że jesteś zapatrzony na JD ( nie chodzi mi o to że napisałeś "jestem zapatrzony na JD" tylko to że nie przyjmujesz do wiadomości faktu że JD trafiła się wpadka i wypuścił sporo ciągników z wadliwymi skrzyniami) Nie wiem jak inaczej można Ci to wytłumaczyć.
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#46 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 lipiec 2010 - 17:27

Jaki ciągnik 120- 160 KM Panowie-po pierwsze "ubóstwiać"  :D-a po drugie @Andrzej-Ty chyba czytasz między wierszami-ba między wierszami potrafisz wyczytać więcej niż w owych wierszach jest  :D-specjalnie przeczytałem jeszcze raz posty Huberta i nie mogłem w nich znaleźć tego o czym piszesz powyzej  :D.

#47 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 lipiec 2010 - 06:56

Jaki ciągnik 120- 160 KM @Andrzej

to nie ma prawa nic nawalić (teoretycznie)

Skończ proszę te paranoje bo robisz z siebie (...)

#48 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 17 lipiec 2010 - 19:17

Jaki ciągnik 120- 160 KM Aha noto spoko , przyznaje się do błędu AP w JD zawsze było dobre i nigdy nie miało wady fabrycznej .

#49 Share LukaszXIIX

LukaszXIIX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 19 lipiec 2010 - 21:35

Jaki ciągnik 120- 160 KM Nie wiem co masz za pług 4 skibowy ja mam Unia Ibis 4 skibowy obrotowy i podczepiam pod niego Deutz agrotrona 90km i leci nim aż miło

#50 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 05:30

Jaki ciągnik 120- 160 KM Chyba że jest ustawiony jakimś sposobem na 1 m szerokości :D
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 07:17

Jaki ciągnik 120- 160 KM takie dziwne, że się ciąga 4 skiby w obrocie ciągnikiem 90 KM?

#52 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 lipiec 2010 - 08:42

Jaki ciągnik 120- 160 KM Pług pługowi nie równy... :D

#53 Share adrian300895

adrian300895

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 20 lipiec 2010 - 08:45

Jaki ciągnik 120- 160 KM To zależy jeszcze od ciągnika,pługa,gleby, i uformowania terenu... :D Jak ktoś ma piaski na górkach,lekki pług do ciągnięcia,i np.johna 5090R to na równiutkim terenie będzie latał aż miło...Gorzej będzie z gliną,albo czarnoziemem...Tam już potrzeba min.110km.

#54 Share Rondel96

Rondel96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 27 luty 2011 - 11:59

Jaki ciągnik 120- 160 KM Ja jednak proponowałbym Mc Cormick XTX 165 miałem okazke nim jeździć jest w nim bardzo cicho czuć nadwyżkę mocy, dasz gazu i idzie przy pługu 5-skibowym fajna kabina dużo miejsca za rozsądną cene około 270 tyś zł
http://maszyny.romanowski.pl/

#55 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 27 luty 2011 - 12:39

Jaki ciągnik 120- 160 KM drodzy koledzy wy tylko te JOHN DEERE a moze by tak Massey cos z serii 64XX?? 6480 145km ciekawa propozycja i dobra alternatywna dla JD a na pewno tańszy i calkiem niezle wyposazony. Ewentualnie dla amatora wiekszego komfortu seria74XX mysle ze cos ciekawego by wybrał a Masseye calkiem niezle wygladaja w starciu z konkurencja:)
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

#56 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 27 luty 2011 - 19:37

Jaki ciągnik 120- 160 KM W moim przypadku raczej MC Cormick nie wchodzi w grę. Różne są opinie o tym sprzęcie. Wolę trochę dopłacić i mieć coś pewnego.

Odnośnie MF to mam do tej marki niechęć. Znajomy posiada 200 KM od nowości to nieustannie mu się psuł. Z poważniejszych awarii siadła mu pompa (nie pamiętam czego). Z kolei mój kuzyn kupił nowego 70 KM- w kilka miesięcy zepsuł się 3 razy, po czym oddali mu Korbanki kasę i kupił JD. To wszystko może być przypadek, ale nie ukrywam,że trochę boję się tej marki. Na niekorzyść przemawia również fakt, iż sprzedażą tych maszyn zajmuje się jeden dealer...
Natomiast za kupnem tej marki przemawia rozmowa z mechanikiem Korbanków podczas pokazów, który stwierdził, iż MF jest lepszy, tańszy i łatwiejszy w naprawie od Fendt`a.

#57 Share zak8

zak8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 02 marzec 2011 - 19:42

Jaki ciągnik 120- 160 KM witam a ja sobie chwale swojego MC:) mam MTX135 od 2008r 1500mg i chodzi jak ta lala cichy silny i bez awaryjny tak jak kolega pisał xtx165 jest bardzo fany też miałem okazie testować xtx145 mój ma 4półówki a xtx ma 8 są to duże i ciężkie maszyny z tego co wiem to xtx165 warzy 8ton i jest to ciągnik ramowy ale wybór należy do ciebie ja też się bałem ale teraz nie żałuje pozdrawiam

Edytowany przez zak8, 02 marzec 2011 - 19:44.

#58 Share DeutzPiotrFahR

DeutzPiotrFahR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 06 marzec 2011 - 15:55

Jaki ciągnik 120- 160 KM Dla mnie by był dobry Deutz fahr DX120 ;) jak mówisz o mocy 120 koni ;P

#59 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 21:53

Jaki ciągnik 120- 160 KM

W moim przypadku raczej MC Cormick nie wchodzi w grę. Różne są opinie o tym sprzęcie. Wolę trochę dopłacić i mieć coś pewnego.

McCormick jest bardzo pewnym sprzetem, szkoda ze z gory zakladasz ze McC jest salaby. Skontaktuj sie z ludzmi ktorz posiadaja te maszyny, oni moga najlepiej ocenic co i jak.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share kacper99k1

kacper99k1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 marzec 2011 - 15:19

Jaki ciągnik 120- 160 KM Ja wybrałbym Deutz Fahr bo john deere jest nie dobrym ciągnikiem, ponieważ wciąż coś się psuje i ma drogie cześci.Deutz farh to podeżny ciagnik też ma drogie części , ale jest lepszy od john deere.

Edytowany przez milanreal1, 07 luty 2012 - 16:49.
brak argumentacji posta