Bartek_WW

Zetor 6011-7745 [opinie]

Polecane posty

Adex    0

No ja nie wiem czy za 36 000 sprzedałby go bo jak to handlarz to nawet 500 zł nie będzie chciał spuścić :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

może i tak ale zawsze trzeba się targować lub jechać kupować z mechanikiem a on zawsze jakąś usterkę znajdzie, a każda naprawa kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo0pS    0

Witam.

Mam zamiar kupić zetora 7211 lub 7011 ale doradzcie mi którego kupić który ma wiecej koni bo na allegro to podaja że 7011 ma nawet wiecej koni od 7211, no i ogólnie którego byście wybrali ? różnice podobieństwa jakie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotttrek    94

Zetor 7011

Moc-65km

Moment obrotowy- 200nm

Wydajność pompy hydraulicznej- 20l/min

Udźwig podnośnika- 1700kg

 

 

 

Zetor 7211

Moc- 66km

Moment obrotowy- 212nm

Wydajność pompy hydraulicznej- 32l/min

Udźwig podnośnika- 2400kg

 

 

 

Dane z jednej ze stron internetowych :)

Ja osobiście wybrał bym 7211, przede wszystkim młodszy,i ma lepsze parametry techniczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze kolega @piotttrek lepiej wziąć 7211 bo jest młodszy od 7011 i ma lepszą kabinę. A może lepiej dołożyć kilka tys. i kupić 4x4 np. 7245 przedni napęd zawsze się przyda.


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Powiem tak. Jeśli autor tego tematu ma już ciągnik pomocniczy, to niechaj spojrzy w stronę 8145 lub 8045 jeśli chce nim pracować w polu. Do tego zadania ww modele bardziej się nadają. Wiem to z własnego doświadczenia. Miałem 8145 i mam 7245. Jeśli tylko jest potrzebny 4x4, to 7245 będzie ok. Przede wszystkim 8145 mniej pali, co jest ciekawe, gdyż jest ok 800kg cięższy i mocniejszy w zal od rocznika o 13-16KM. Nie patrzyłbym na rok i przebieg. najlepiej gdyby był w oryginalnym stanie nie malowany, nawet skorodowany. Wtedy można coś zawsze utargować i widać gołym okiem co go boli. Ładny lakier to już max1000zł, a wypicowany szmelc może kosztować w naprawach nawet kilkanaście tys. zł.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Ja podobnie jak @krzysiekfarmer5 dołorzył bym kilka tys. i kupił zetorka 4x4  :huh: Mój znajomy ciągał 4 skiby zetorkiem 7211 ale tylko  na podorywkę, bo na głęboko było za ciężko i już brakowało przedniego napędu  :huh:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

my mieliśmy Zetora 7211 i polecam go jak najbardziej, ale z 4 będzie miał ciężko, a na dodatek z grudziądzką to nie pójdzie... pługi Uni mają źle wyprofilowane odkładnice, co stawia opór ciągnikowi, a pług zamiast orać to "redli":huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo0pS    0

kupiłem 7211 ;d tylko ma słaby akumulator, ile może kosztować do niego akumulator ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

a czy 7211 pociagnie pługi 4 skibowe grudziądzkie ?

 

Lepiej kup porządny pług. A wtedy napewno pociagnie i porządnie zaorze


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo0pS    0

pytalem sie o akumulator :D

 

a jeszcze jak sie nazywa tek krótki zaczep który sie zaklada na ten hak z tylu taka przedłużka jakby niewiem jak to nazwać taka krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

to zależy jaki akumulator chcesz do niego włożyć???

a możesz coś więcej powiedzieć o tym Zetorze??? jaka cena(jeśli można wiedzieć), który rok i wstaw zdjęcie jakieś:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo0pS    0

b.dobry tylko akumulator trzeba kupić nowy, i ten zaczep dolny który zakłada sie na hak no i tyle że ma twardy przód ale i na twardym bedzie jeździł dobrze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo0pS    0

jeszcze jedno radio to sie wklada tam w ta zaślepkę z napisem ZETOR na górze z przodu ?

 

no i czy sa tam już kable doprowadzone bo jeszcze nie wyciagałem zaślepki więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo0pS    0

no i jeszcze jedno, w tylnej szybie macie zamek czy jest taka klamka jak w szybach bocznych ze taka dociskowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj