Bartek_WW

Zetor 6011-7745 [opinie]

Polecane posty

MiRol    53

Wystarczy dokręcić wodziki i wciskać sprzęgło do końca, a biegi nie będą się blokować. Skrzynia biegów jest synchronizowana i dlatego się blokuje.

Wątpie czy synchronizacja ma coś do tego bo mi w C330 sie blokują co troche. Prędzej stawiałbym na zużyte elementy typu wodziki itp


http://www.youtube.com/user/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

Wątpie czy synchronizacja ma coś do tego bo mi w C330 sie blokują co troche. Prędzej stawiałbym na zużyte elementy typu wodziki itp

 

zalezy jeszcze na jaki wypust trafisz,moze biegi w nim nie bedą sie blokować.A zetor u ciebie z czym bedzie współpracował


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzi    0

zalezy jeszcze na jaki wypust trafisz,moze biegi w nim nie bedą sie blokować.A zetor u ciebie z czym bedzie współpracował

 

Mam c-360 i szukam coś z przednim i ten zetor mi się trafił pracował by z piługiem, agregatem i wieloma innymi żeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

Koszt półosi do przedniego mostu 800zł w czechach

 

W Polsce bedzie musial dac 30 tys.


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

W Polsce bedzie musial dac 30 tys.

Bzdura. Cały przedni napęd kosztuje jak się dobrze poszuka kompletny za 7000-8000zł wraz z felgami, dętkami, oponami i przystawką.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

Bzdura. Cały przedni napęd kosztuje jak się dobrze poszuka kompletny za 7000-8000zł wraz z felgami, dętkami, oponami i przystawką.

 

Mi chodzilo o cene ciągnika,a nie o cenę napędu


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adasss    0

Witam,

Chciałbym kupić zetora 7745, potrzebuje go do zrywki drewna, bedzie współpracował z agregatem zrywkowym.

Czy ten ciagnik nadaje się do tej pracy?

Teren na którym bedzie pracował jest nizinny, lekko podmokły. Wydać chce na zakup ok. 40-50 tys. zł.

Proszę o pomoc w podjęciu decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

moze wie ktos jako pompe kupic do takiego zetorka 7045 jakos czesko czy mozne wzmacniano i z jakiej firmy i jaka wydjanosc prosze o odpowiedz


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Z Tucholi jest bardzo dobra. Wiem, bo mam w 7211 taką o wydajności ok 35l/min.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek000    0

kup sobie lepiej ursusa typu 385 z przednim napedem za 25 tys lub 914 za 30 tys. takie samo spalanie taka sama cena a osiagi nieporownywalnie wieksze... zetor 7211 to glupota. spalanie duze, cena tez wysoka a nawet 4 skib nie da rady targac. zetory ogolnie sa paliwozerne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

zetor 7211 to glupota. spalanie duze, cena tez wysoka a nawet 4 skib nie da rady targac. zetory ogolnie sa paliwozerne

 

tym zdaniem obrażasz wszystkich użytkowników zetora 7211 którzy go sobie chwalą i są z niego zadowoleni fakt ze lubi sobie spalić, ale głupotą ten ciągnik nie jest, mało awaryjny uciąg jak na te ok 63km ma bardzo duży bardzo dobry do transportu, a ze o komforcie juz nie wspomnę czego chyba brak w c 385 czy 914, przyczym porównywanie ciągnika 2x4 z 4x4 to jest dopiero głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zylaczek    0

Zetor jest paliwożerny jak chodzi na wysokich obrotach i prawie nic nie robi, ale w robocie konkretnej to wcale dużo nie spali w porównaniu np 7045 a C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukeClaas    424

Ja polecił bym kupić 7711 ze względu na większą moc. Powiem Ci na moim przykładzie. Parę lat temu było powiedziane kupujemy 7245 no i jeździło się po handlarzach aż raz się trafił 7745T fakt był trochę za duży jak na 20ha ale w przeciągu 4 lat doszło 50ha i 7745T był w sam raz. A co bym zrobił jak bym kupił 7245? Nie uciągnął by mi pługa 4x35 na gliniastych i pagórkowatych polach(7745T też ma problem), byłby trochę za słaby do kleina 7000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riki    1

szukam po forum i nic nie znalazłem na temat:które opony będą lepsze na tył do zetora 5245 16.9-28 czy 14.9-28 proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radki1    0

14.9/28 spokojnie wystarczą przecież masz jeszcze przód napędowy to nie będzie sie ślizgał nawet w pługu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barton    0

Mi sie wydaje ze Zetor 7745 ma 82KM bo jest napisane tak w ksiązce!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Jednak bracia Grimm...biggrin.gif -mam 7211 od nowości i książkę od niego-jest tam i o 7745 ale nic nie ma o 82 KM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Wszyscy mają książki, mam i ja!!!:blink:

Tyle że łoryginalnie po czesku, tam są podane kilowaty i niech se przeliczy jak tam chce:blink::

82393282.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek37   
Gość mirek37

czy na tym skanie jest 50 kw bo słabo widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj