Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasa rolująca claas Rollant 46

196 odpowiedzi na ten temat

#141 Share pedro2

pedro2

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka.

• Members
  • PipPipPip
  • 2128 postów

Napisany 22 maj 2011 - 09:54

prasa rolująca claas Rollant 46 ja dowiedzialem sie wszystkiego na agrofoto ;) a w praktyce sie okaze co i jak... wpisz w forum "uchylajaca sie klapa w prasie claas rollant" czy cos takiego i wszystko bedzie opisane co i jak nawet fotki co robic ;)
KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasa rolująca claas Rollant 46 Dzisiaj, 14:25
  •  

#142 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 22 maj 2011 - 11:03

prasa rolująca claas Rollant 46 Może źle szukam ? masz na myśli zawory ? a może coś innego .................

#143 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 2128 postów

Napisany 22 maj 2011 - 11:55

prasa rolująca claas Rollant 46 wpisz claas rollant 46 w forum prasy i tam nizej bedzie kilka tematow o hydraulice... z tego co ja sie dowiedzialem to po prawej str od przodu patrzac z reszta lec po przewodach od klapy i znajdziesz jest takie "kwadratowe cos" :P nie wiem jak to nazwac... od dolu jest sruba na klucz27 i trzeba pod sprezynke od zawor podlozyc podkladke i ma sie poprawic ;) nie wiem jak jest w 44 ale pewnie tez cos takiego jest... musisz po tych przewodach leciec i znajdziesz ;) koledzy niech sie wypowiedza bo ja to tu jestem zielony :P

#144 Share andrzej612b

andrzej612b

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 557 postów

Napisany 22 maj 2011 - 12:11

prasa rolująca claas Rollant 46 Dzięki pedro , znam już temat , wcześniej przerabiałem to w praktyce , pozdrawiam .....

#145 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 2128 postów

Napisany 22 maj 2011 - 16:36

prasa rolująca claas Rollant 46 i co nie dało nic podlozenie podkladek??

#146 Share Makel

Makel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 maj 2011 - 19:42

prasa rolująca claas Rollant 46 Kolego pedro2 to handlarz, ktory nie ma pojecia co sprzedaje, dla mnie to normalka jak ogladalem prasy to wiekszosc pras posiadala siatke, a oni mowili ze nie ma patrzac na nia. W tym ogloszeniu jest jeszcze jeden bład przyjrzyj sie na prasy w starej obudowie te przed 1990 rokiem. Zwroc uwage na wysokosc prasy, jest duzo nizsza niz ta na zdjeciu, wiec nie jest to prasa 120/120 tylko 120/150. Wiem bo prawie nie kupilem takowej tylko Model 66 przy czym sprzedajacy upierał sie ze robi bale 120/120. Za cene jaka zada ten sprzedajacy mozna kupic 2 takie. Dodatkowo brakuje odrzutnika bel kolejny wydatek okolo 600 zł samo robka oczywiscie, bez ktorego nie radze pracowac.

Sprawdz sobie uszczelniacze w siłownikach jezeli nic nie pomaga.

Pozdrawiam

Edytowany przez Makel, 22 maj 2011 - 19:47.

#147 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 2128 postów

Napisany 22 maj 2011 - 21:45

prasa rolująca claas Rollant 46 koledzy na tym duzym trybie od podbieraka na ktorym jest sprzeglo sa 2 kalamitki smarowac je?? i jeszcze jedno ten tryb ma troche luzu miedzy tarczami... malo alem ma docisnac te sruby zeby zlikwidowac luz czy ma tak byc??

#148 Share kamild324

kamild324

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 27 maj 2011 - 13:01

prasa rolująca claas Rollant 46 Ja mam 250 claasa i tez mi sie uchylala a powodem byl przeciek oleju na wezu...wymienilem i nie popuszcza teraz:)

#149 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 2128 postów

Napisany 28 maj 2011 - 08:58

prasa rolująca claas Rollant 46 no w srode belowalem moja 46 ;) wszystko ok pracuje klapa uchyla sie najwiecej do 2 cm na dole wiec jest dobrze :D ku mojemu zdziwieniu moj FENDT 80 konny nie czuje jej przy dobijaniu troszke slychac po silniku ale zatrzymalem gotowa bele zeby spr czy ruszy walek to bez problemu poszedl :) ogolnie jestem b. zadowolony... ;)
piewrsza bele zrobilem na automacie to taka sobie byla... ale po wyrzuceniu belki zaczelo podawac siatke i nie moglem nic zrobic i przelaczylem na manual i belki wtedy krecilem do polowy czerwonego to byly super :) siatke ladnie rozklada i jest git :)
w srode trawa do belowania 4 ha to juz sie wprawie :P

#150 Share kamild324

kamild324

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 28 maj 2011 - 14:55

prasa rolująca claas Rollant 46 no ja mam belarusa 110 km i 250 claas i ukrecilem we torek ponad 100 belek a problemu z nimi nie ma;p kreci jak glupi;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 2128 postów

Napisany 31 maj 2011 - 13:57

prasa rolująca claas Rollant 46 koledzy mam problem bo sterownik albo nie piszczy wcale albo tak ze nie slychac i caly czas sie swieci ten czerwony przycisk o co chodzi z tym?? a i jak podlaczam gniazdo to pika kilka razy tak w miare glosno i sie zapala czerwona i nie gasnie

#152 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 2128 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 11:09

prasa rolująca claas Rollant 46 koledzy jaki olej wlac do centr smarowania?? jakie lejecie??

#153 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 642 postów

Napisany 19 lipiec 2011 - 22:25

prasa rolująca claas Rollant 46 Każdy dobrze przepalony.

#154 Share kozmo5

kozmo5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 sierpień 2011 - 20:41

prasa rolująca claas Rollant 46 Kliknij w to pole, aby otworzyć szybką odpowiedź

witam panowie ma problem z moją 46 od czasu do czasu zdarza sie tak że podczas owijania sznurkiem sznurek nie jest dobrze dociągnięty do krawędzi belki ale tylko z lewej strony za może ktoś przyczynę ??

#155 Share Bartek72511

Bartek72511

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1637 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 21:17

prasa rolująca claas Rollant 46 przypatrz sie w czasie owijania, moze cos blokuje rurkę podawającą sznurek. Wątpię zeby ktośpotrafił Ci udzielic odpowiedzi nie widząc tego ;)

#156 Share kozmo5

kozmo5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 14 sierpień 2011 - 09:54

prasa rolująca claas Rollant 46 znam przyczynę posadziłem ojca na prasie i zauważył że sznurek przepycha przez przednie walce i wtedy jest on blokowany podczas owijania , powodem tego były zdeformowane gumy które powinny zapobiegać temu przepychaniu

#157 Share pelo

pelo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 29 grudzień 2011 - 13:33

prasa rolująca claas Rollant 46 jaki najlepsze prasy kupić rolujące :) :D 20tyś

#158 Share wladek

wladek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 23 maj 2012 - 16:48

prasa rolująca claas Rollant 46 mam pytanie czy przy obwiązywaniu sznurkiem w beli w prasie CLAAS 46 trzeba trzymać cały czas przycisk wciśnięty?, bo u siebie jak puszczę to przestają ruszać się ramiona od podawania sznurka i piszczy sygnał dźwiękowy? Jak trzymam wciśnięty przycisk to ramiona się ruszają i nie piszczy, mówię o manualu.

Edytowany przez wladek, 23 maj 2012 - 18:07.

#159 Share soko74

soko74

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 24 maj 2012 - 07:35

prasa rolująca claas Rollant 46

mam pytanie czy przy obwiązywaniu sznurkiem w beli w prasie CLAAS 46 trzeba trzymać cały czas przycisk wciśnięty?, bo u siebie jak puszczę to przestają ruszać się ramiona od podawania sznurka i piszczy sygnał dźwiękowy? Jak trzymam wciśnięty przycisk to ramiona się ruszają i nie piszczy, mówię o manualu.

zajrzyj do czujnika przy przekładni aparatu wiążącego,pewnie nie łączy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share wladek

wladek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 24 maj 2012 - 10:07

prasa rolująca claas Rollant 46 przyjrzałem się dokładnie aparatowi wiążącemu i przy nim jest tylko czujnik który odpowiada za uruchamianie sygnału dźwiękowego, po odłączeniu wtyczki działa tak samo tylko nie uruchamia się sygnał dźwiękowy i nadal trzeba trzymać wciśnięty przycisk na pilocie

Edytowany przez wladek, 24 maj 2012 - 10:13.