Adrianos

szukam samochodu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adrianos    30

szukam samochodu, najlepiej jakiś suv i wtedy 7osób ewentualnie jakiś duży sedan, nie chce kombi,

kryteria to:

-silnik między 2a3 litra pojemności

-diesel

-skrzynia manual 6biegowa

-cena max 100tyś im taniej ty lepiej:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

a jak jest teraz z odliczeniem Vat-u od samochodu osobowego???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

A ja szukam malucha w dobrym stanie Rocznik od 1997 do 2000 Najlepiej w okolicach Piły (wielkopolskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

a jak jest teraz z odliczeniem Vat-u od samochodu osobowego???

 

no jak jest auto 7osobowe, to wstawiasz kratke i masz 5osów i możliwość odliczenia vat-u a jeśli to samochód 5osobowy to wstawiasz kratke i masz auto 4osobowe, z możliwością odliczenia vat-u


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Z Q5 ciężko będzie się w kwocie zmieścić jeśli chcesz jako takie wyposażenie. Tata ma RAV4 nową wziętą w leasing i ma normalnie 5 miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@qazi to volvo nie bardzo wygląda... kiedyś chcieliśmy xc90 używaka kupić ale tak wyszło że wzięliśmy inny samochód.

no raczej za manualem jestem, że tak powiem większa władza nad samochodem, poprzednio mieliśmy samochód prawie 200koni i automat go strasznie mulił, nawet na "sporcie"


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

my mamy jednego automata, trochę słabszego bo zaledwie 130KM i jakoś nie zauważyłem żeby go muliło, na światłach zawsze pierwszy, teraz kupujemy 2 samochód w automacie tylko z trochę mocniejszym silnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie wiem czy pasowałby-ale jakiś czas temu mój kuzyn kupił swojemu tacie na imieniny Nissana X-traila (czy jak się to tam pisze) okazało się że tak ponoć fajnie się sprawował że kupił sobie też (paroletni E 270 CDI w pokrzywach stoi  :))-moim zdaniem troszkę głośny w środku-no ale ponoć bezawaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no ten xtrial też niczego sobie;P właśnie o takie porady mi chodzi, duże samochody typu suv rożnych marek albo duże sedany


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

a mówiąc duże sedany to jakie masz na myśli np coś pokroju Audi A6? czy coś większego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

@qazi- wspominałeś że masz auto z automatyczną skrzynią, moge wiedzieć jakie i jak ta skrzynia się sprawuje?

Sam szukam czegoś w automacie, ale to bardziej z koniecznośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

mamy opla omege B 2.0 16V 136KM 1999r ma przejechane coś ok 270 tys z czego u nas przez ostatnie 2 lata ponad 50 tys, i jak na razie chodzi bardzo dobrze, bez zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Kwota to od 20-30 tys.

Co do wymarzonego to nie mam typów, ale miało by to być auto wielkości np. E 46 , Vectry.

Chciałbym auto które często występuje w automacie, w razie przyszłego serwisu i możliwych awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

do takiej kwoty to ja bym rozejrzał się za BMW E46, z roku 2002 może coś młodszego nawet dałoby się znaleźć. co do częstotliwości występowanie w automacie to na Polskim rynku kiepsko chyba jest z tym bo relatywnie mało jest automatów u nas, jednak większe zaufanie miałbym do BMW jak do Opla w tej kwestii, i nie wiem jak wam ale lepiej mi się widzi samochód z napędem na tył w automacie niż przednio-napędowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

najłatwiej o automat w BMW serii 5 E39, tylko że auto mało nie pali, ale za to przyjemność z jazdy duża. Automaty do awaryjnych w BMW nie należą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Oprócz E 46 i Vectry interesowałem się też Mondeo MK2 i Focusem MK2 oraz Audi A4 i A6.

Co do BMW E 46 to udało mi się znaleźć kilka automatów w okolicy ale E 39 jest faktycznie zdecydowanie więcej w automacie.

A jak to jest z automatami w Audi? Słyszałem wiele złych i dobrych opinii ale jak to bywa ze stereotypami to nie wiele w nich prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

mondkiem to chyba MK3 bo MK2 to można mieć już w pełnej opcji za 10k z 2.5 V6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Z tym mondeo to jest tak że to MK2 o którym piszesz jest uważane za mk1 po lifcie, tak przynajmniej czytałem z tąd tak napisałem oznaczenia. Ale faktycznie chodzi mi o to nowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

w Audi jeśli TipTronic to OK jeśli MultiTronic, to omijać szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Kamil ja na twoim miejscy brał bym pod uwagę audi albo bmw raz to mało traci na wartości w przeciwieństwie do tych co wyżej napisałeś po drugie duży komfort i prestiż. I te samochody jak faktycznie mają na liczniku 200 tyś to jeszcze długooo pojeździsz. Są to mało awaryjne. Ja bym bardziej był za audi bo ja coś Ci walnie w bmw to trochę więcej kosztuje niż w audi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj