abuk14

Zadawanie paszy świniom.

Polecane posty

abuk14    1

Mam pytanie. Czym zadajecie pasze świniom do automatów paszowych ( chodzi mi o rodzaj jakiegos np. przenośnika ślimakowego ) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi    1

Ja zadaje w systemie Wiadrowym :(:)

 

chyba tylko jeszcze tego systemu tutaj brakowało :)


Robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
ja zadaje w systemie workowym :)

też posiadam taki system :(

tylko jak w ciągu 1 dnia mam co najmniej 750kg paszy dać świnkom to tak wesoło już nie jest-przydały by się jakieś magiczne rurki lub koraliki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Ja zadaje w systemie Wiadrowym :(:)

 

chyba tylko jeszcze tego systemu tutaj brakowało :)

 

ten sam system :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja mówiłem o autokarmikach :) jakos ich napełnianie wiadrami ciepło nie wyglada... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja rozdaje systemem rękowo wiadrowym(ręce trzymają wiadra) jeden z najlepszych sposobów.

Hehe :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

u mnie system workowy, można się uśmiać z tych Waszych wypowiedzi hehe :( pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

do karmników system workowy (worki po koncentratach 25 kg bardzo wygodne worek na karmnik i robię tak ze worek zostaje w karmniku, żeby pasza nie ciągnęła wilgoci i przykrego zapachu jak to w chlewni bywa ) :(

 

maciorki - pasza na sucho potem woda bezpośrednio z węża do koryta :)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    32

Odbiegnę od tematu-jak sobie radzicie z wodą dla świń?Macie jakieś poidła?Ja mam system kran-wiadro-koryto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    32

Masz czymś koryto przysłonięte,żeby nie właziły i nie brudziły wody??Ja mam koryto nie osłonięte i zawsze się jakaś cholera znajdzie żeby wleźć do niego i narobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
U mnie zamontowalem system beczkowo rurowy :(:)

 

Jaki to jest system?

 

 

Masz czymś koryto przysłonięte,żeby nie właziły i nie brudziły wody??Ja mam koryto nie osłonięte i zawsze się jakaś cholera znajdzie żeby wleźć do niego i narobić!!

 

 

ja mam nad korytem coś w rodzaju drabinki - nogami czasami dalej wchodzą ale juz się nie moczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17
Jaki to jest system?

 

A taki ze w oborze na strychu mam mieszalnik. w podlodze mam wykute dziury ok ktorych ida rury do autokarmnikow na dole. w tym miejscu gdzie jest rura,przymocowana jest beczka ktora napelnia sie pasza :(:)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0
Masz czymś koryto przysłonięte,żeby nie właziły i nie brudziły wody??Ja mam koryto nie osłonięte i zawsze się jakaś cholera znajdzie żeby wleźć do niego i narobić!!

nie mam żadnej osłony ale moje świnki nie lubią "kąpać" sie w wodzie i brudzić w korycie, no chyba że jest gorąco ale to już wyjątki, raczej nie mam takiego problemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gąsiorek777
      Witam,
      Orientuje się ktoś może jaki może być koszt +/- wylania fundamentów "basenu" pod chlewnię na rusztach, może ktoś ostatnio budował chociaż zdaję sobie sprawę że teraz cięzki czas na takie inwestycje. 
      Wymiary 40mx20m głębokość 0,8m/1m
    • Przez Kubos43
      Planuje modernizacje budynku, 4 pomieszczenia o łącznym wymiarze 16x8 metra podzielone po równo co daje 4x8 chce zaadaptować do chodowli świń. 
      Początkowo planowałem zrobić to w systemie głębokiej ściółki jednak teraz bardziej schylam się ku rusztom betonowym, murki i posadzki i tak muszę wykonać a mam możliwość pójścia w górę bo do stropu ponad 3 metry. 

      chciałbym zrobić  wanny pod każdym pomieszczeniem osobno i tak żeby wystarczyło na cały tucz od 20 kilogramów. 
       
      czy wystarczą wanny z posadzką i ściankami murowanymi z bloczka?
      Jak to wszystko uszczelnić żeby gnojowica nie rozprzestrzeniała się poza wannę? 
      czy 1 metr głębokości wystarczy? 
    • Przez Rolnikk19
      Część. Mam pytanie czy ma ktoś okna typowo inwentarskie (zdj)?Chodzi mi głównie opinię o ich jakości i wytrzymałości(pękanie,powinien koloru). Pozdrawiam



    • Przez luki02165
      Witam 
      Orientuje się ktos jaki jest koszt postawienia chlewni na 50 sztuk loch wraz z tuczarnia Wszystko w jednym budynku i pełnym wyposażeniem?
      Pozdrawiam 
    • Przez Macias2901
      Witam mam pytanie czy ktoś wie ile jaki jest koszt budowy chlewni na 100loch w cyklu otwartym 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj