Zaloguj się, aby obserwować  
damian83

pług obrotowy 4

Polecane posty

damian83    13

jak w temacie zastanawiam sie z ojcem jaki pług kupić do fendta 312 kasa jakąchcemy przeznaczyć to ok 20 tys problem w tym ze myślimy czy np zachodnia uzywke czy np akpil nowego poprosze o wasze sugestie

z góry dzieki ;)


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

z plugow to tylko lemkena lub rabe verka zachodnich o polskich zapomnij mialem nowa unie a teraz uzywke lemken opal 110 z przedpluzkami i wedlug mnie to niebo i ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

jak bym zwiał z akpila, jest to dobra firma i maszyny z niej są mocne. Cena pługa obrotowego KM 80 - 424 388 brutto. Myślę że warto by było dać taką kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Byłem ostatnio u dilera Akpila i przyjechał użytkownik i jak on na niego wyzywał,,połamał go i to był chyba KM-80 4.

Kup sobie lepiej tak jak wyżej piszą to będziesz zadowolony.W tych pieniądzach to ładnego kupisz nawet Vario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Akpil to LIPA!!! miałem zagonowy i wiem.. sąsiad Fendem 312 Ovruma 4 ciąga... Ja teraz mam zagonowego kvernelanda 4 vario super maszyna, i raczej zamienię na obrotówkę tej samej firmy i Vario..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z plugow to tylko lemkena lub rabe verka zachodnich o polskich zapomnij mialem nowa unie a teraz uzywke lemken opal 110 z przedpluzkami i wedlug mnie to niebo i ziemia

A kverneland według Ciebie sie nie liczy? Moim zdaniem są to też bardzo dobre pługi, z tej samej półki co lemken lub rabe verk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangster    7

Ja polecił bym coś na zabezbieczeniach resorowych lub hydraulicznych jak masz kamyszki myśle ze 4x45 będzie do niego idealny ;)


Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Posiadam Vogel&Noot 4 obrotową i jestem zadowolony. Kupisz troche taniej niż Lemkena czy Kvernelanda a robote zrobisz identycznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Ja bym polecał Akpila. To dobre pługi, myślę, że idealnie by się nadawał do tego fendta ;)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

myslimy nad zagonowym na resorach ale kliny są wiec obrotka lepiej chyba sie sprawdzi


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj