Polecane posty

Marek46ha    1

jak w temacie.Kolega własnie chce kupic taki model na uniwersalny traktor w średnim gospodarstwie. Cały czas się mnie wypytuje co nim sądze... Jakbym go miał to coś powiedział;) Jeżeli chodzi o parametry silnika to robią wrazenie, moc i moment z takiego silnika. Wprawdzie to legendarne 2012, no ale mocno wyżyłowany


Rzadko piszę, ale zazwyczaj dłuższe posty - uważam że piszac zwięźle potrzeba najczęsciej minimum kilku zdań żeby post miał sens, nie był wyrwany z kontekstu i coś wnosił do tematu. Nie cierpię jak ktoś piszę kilkuwyrazowe posty - najczęsciej są bezużyteczne i zaśmiecają forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Kolego ja też jakiś czas temu bardzo mocno się zastanawiałem nad różnymi opcjami chodzi mi o to czy lepiej na ciągnik uniwersalny wziąść wyżyłowaną 4 czy może 6 , co wymyśliłem ano tyle że wyżyłowana 4 będzie więcej paliła w ciężkiej pracy od niewyżyłowanej 6 w tej samej mocy ale za to w lekkiej pracy 6 więcej spali od 4 , za 6 przemawia to że ciągnik jest dłuższy cięższy łatwiej wchodzi na obroty pod obciążeniem oraz to że silnik ma lekko i wytrzyma dłużej a z paliwem podejrzewam wyjdzie na to samo tam gdzie zaoszczędzi na lekkiej pracy zgubi* na ciężkiej , ja bym radził 6 cylindrów . Hmm M410 ;):D ten sam silnik co w fendt-dzie a możę M615?? Albo case maxxum mc 140. Ah sam nie wiem napewno jak weźmie m410 nie będzie żałował .


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek1810    13

ja mam takiego M410 u mnie akurat robi w lekich pracach ale czasami dla testów zapinam go do ciezkiej roboty i sobie radzi bez problemu ;) jestem zadowolony z małego zwrotny jest i szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj