Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrotron M410

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marek46ha

Marek46ha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:Ekonomia, Rolnictwo, GPW, Motoryzacja

Napisany 21 czerwiec 2010 - 12:08

Agrotron M410 jak w temacie.Kolega własnie chce kupic taki model na uniwersalny traktor w średnim gospodarstwie. Cały czas się mnie wypytuje co nim sądze... Jakbym go miał to coś powiedział;) Jeżeli chodzi o parametry silnika to robią wrazenie, moc i moment z takiego silnika. Wprawdzie to legendarne 2012, no ale mocno wyżyłowany
Rzadko piszę, ale zazwyczaj dłuższe posty - uważam że piszac zwięźle potrzeba najczęsciej minimum kilku zdań żeby post miał sens, nie był wyrwany z kontekstu i coś wnosił do tematu. Nie cierpię jak ktoś piszę kilkuwyrazowe posty - najczęsciej są bezużyteczne i zaśmiecają forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrotron M410 Dzisiaj, 23:35
  •  

#2 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 12:24

Agrotron M410 Kolego ja też jakiś czas temu bardzo mocno się zastanawiałem nad różnymi opcjami chodzi mi o to czy lepiej na ciągnik uniwersalny wziąść wyżyłowaną 4 czy może 6 , co wymyśliłem ano tyle że wyżyłowana 4 będzie więcej paliła w ciężkiej pracy od niewyżyłowanej 6 w tej samej mocy ale za to w lekkiej pracy 6 więcej spali od 4 , za 6 przemawia to że ciągnik jest dłuższy cięższy łatwiej wchodzi na obroty pod obciążeniem oraz to że silnik ma lekko i wytrzyma dłużej a z paliwem podejrzewam wyjdzie na to samo tam gdzie zaoszczędzi na lekkiej pracy zgubi* na ciężkiej , ja bym radził 6 cylindrów . Hmm M410 ;) :D ten sam silnik co w fendt-dzie a możę M615?? Albo case maxxum mc 140. Ah sam nie wiem napewno jak weźmie m410 nie będzie żałował .
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#3 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 17:04

Agrotron M410 Ja tez bym był za silnikiem 6-cio cylindrowym. W cięższych pracach na pewno lepiej będzie sobie radził przy mniejszym spalaniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share matek1810

matek1810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 22 wrzesień 2014 - 18:45

Agrotron M410

ja mam takiego M410 u mnie akurat robi w lekich pracach ale czasami dla testów zapinam go do ciezkiej roboty i sobie radzi bez problemu ;) jestem zadowolony z małego zwrotny jest i szybki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 22 wrzesień 2014 - 19:20