Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pompa Massey Ferguson 699

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share john56l

john56l

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 20:23

Pompa Massey Ferguson 699 Witam, mam pytanie odnośnie pompy w seri 6XX, czy gdy jast malo oleju to tak dziwnie stuka. Proszę o odpowiedzi. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pompa Massey Ferguson 699 Dzisiaj, 16:16
  •  

#2 Share grzelak1988

grzelak1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 04 styczeń 2011 - 22:18

Pompa Massey Ferguson 699 widzę ze dość dawno był temat założony, ale stukająca pompa (od podnośnika??) nie jest oznaka czegoś złego bo zakładam ze stuka przy maksymalnym wydatku gdzie ona jest zamontowana tylko na dwóch trzpieniach (bolaszkach jak kto woli) a że jest tłoczkowa to lata pracy i zużycie tych trzpieni dają te stukanie. Jeżeli się mylę niech ktoś poprawi.

#3 Share darko

darko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 15 styczeń 2011 - 21:38

Pompa Massey Ferguson 699 zgadzam się z grzelak1988 ale zawsze może być inna przyczyna w pompie w końcu jest ona tłoczkowa. Ja te trzpienie napawałem i to zmniejszyło stukanie odkręca się je z dwóch boku skrzyni na dwie śrubki na 13 klucz wygląda jak elipsa. tylko żeby założyć z powrotem trzeba przytrzymać pompę a do tego trzeba zdjąć pokrywę podnośnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Chochlik

Chochlik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 15 czerwiec 2013 - 22:54

Pompa Massey Ferguson 699 A czy możecie powiedzieć coś o kosztach wymiany pompy podnośnika w 690?

#5 Share marcus93

marcus93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 16 czerwiec 2013 - 12:22

Pompa Massey Ferguson 699 Witam;) jak już jesteśmy przy pompach itp, to chciałbym też opisać swój problem. mianowicie podczas pracy z belownicą zagrzebałem sie, i po wyciągnięciu traktora z błota nie działał już WOM i hydraulika, a do tego momentu wszystko było ok, traktor to MF575, co myślicie? WOM sie niby kręci ale z taką siłą że ręką można go zatrzymać. domyślam sie że to może pompa zasilająca WOM i hydraulike, ale padła by tak z chwili na chwile?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share dawid464

dawid464

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 17:27