Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki ciągnik wybrać ????

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 13:07

Jaki ciągnik wybrać ????

Co do polmota kolegi nie wiem jaki to model ma 100 km silnik perkinsa. Kompresor klimatyzacja 2 pary wyjśc hydrauliki mechaniczna amortyzacja podnosnika, mechaniczny rewers mechaniczne sterowanie podnośnikiem opony bodajże 13.6x24 przód 16.9x34 tył wom 540/1000 (z wyposażenia to co zauwazyłem przy ogledzinach o szczegóły sie nie dopytywałem) to wszystko w standardzie za 120 tys brutto.Zrobił juz 50 mth i nic sie nie dzieje.
Z drobiazgów po zakupie nie było czynnika chłodzacego w klimatyzacji zrobił na fakture dla serwisu w miejscowej stacji obsługi, ciekło paliwo przy pompce zasilającej przy silniku, jakiś przewód hydrauliczny dotykał kabiny,.

Widziałem ten ciągnik na wystawie :) Silnik identyczny jak w MF 5435 z tym że na tabliczce końcu są jakieś chińskie wyrazy, na MF takowych nie ma. Tylni most jest produkcji austriackiej (sam widziałem), taki sam jak jakimś dawnym modelu Valtry (info od dilera konkurencji, który wypowiadał się o ty traktorku dość pozytywnie) .

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki ciągnik wybrać ???? Dzisiaj, 05:03
  •  

#22 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 18:58

Jaki ciągnik wybrać ???? Kolega narzekał na głośną skrzynie czy tam ogólnie układ napędowy przy szybkiej jeździe. Ale to chyba cecha wspólna tych tańszych marek, poprostu skrzynie wykonane są mniej precyzyjnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share lukasz150

lukasz150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 18:05

Jaki ciągnik wybrać ???? Polmot na pewno nie whcodzi w gre.

Dodaj odpowiedź