Skocz do zawartości

Zdjęcie

opryskiwacze z DEMAROLU

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtek8045

wojtek8045

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 19:31

opryskiwacze z DEMAROLU ma ktoś opryskiwacz z firmy Demarol z Solca Zdrój ??
jestem zainteresowany zakupem
dość przystępna cena za 400l / 12m 2300zł + transport gratis
stabilizacja, potrójne końcówki

opryskiwacz chodziłby na 10h areale

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
opryskiwacze z DEMAROLU Dzisiaj, 05:31
  •  

#2 Share Damianoss123

Damianoss123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki Ursus, remonty

Napisany 14 czerwiec 2010 - 19:33

opryskiwacze z DEMAROLU Nie mam takiego opryskiwacza ale myśle że na 10h wystarczy. :)

#3 Share wojtek8045

wojtek8045

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 19:45

opryskiwacze z DEMAROLU a jaki masz ??? :) :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share pabloooo

pabloooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 22:58

opryskiwacze z DEMAROLU ja na 26 ornych w tej chwili mam pilmeta plus 1618 i powiem ci ze w tym roku jest w sam raz. Nigdy jeszcze na żadnym polu się z niczym nie spóźniłem, a o to chyba chodzi w ochronie. Wiec jestem zadowolony. Dopowiem tylko ze np moja gorczyca ma w tej chwili ma, 1,7-1.9m wysokości,jak ktoś jedzie to myśli ze to jakiś spóźniony rzepak.

#5 Share Damianoss123

Damianoss123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki Ursus, remonty

Napisany 15 czerwiec 2010 - 05:23

opryskiwacze z DEMAROLU ja muszę kupić nowy bo ja mam taki stary ze hej. On jest taki że nikt jeszcze u nas nie miał a u nas był.
ale zrobiłem pompę i twarda maszyna :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 09:48

opryskiwacze z DEMAROLU pozyczylem taki kiedys od kolegi,totalny zlom,ma 9 lat prysnal chyba za ten czas z 50 ha ale chodzi jak stara k...a[robi tylko u siebie]. ale mam prawie 20 letni z tej samej firmy tylko jeszcze na czesciach pilmetu,zrobil z 1000 ha i pare lat jeszcze pochodzi-mialem kupowac nowy,ale po doswiadczeniu z tym kolegi zrezygnowalem i wyremontowalem swoj.jak chodza nowe -tylko je ogladalem ale ogolnie lipa i cienizna.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#7 Share wojtek8045

wojtek8045

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 26 czerwiec 2010 - 20:03

opryskiwacze z DEMAROLU Koledzy po zastanowieniu jestem "szczęśliwym" posiadaczem opryskiwacza 400l tej firmy szczerze mówiąc nie wiem czy już tego nie żałuje
jeśli chodzi o sama prace to ok ale wykonanie to cienizna !! jeśli ta farba którą pomalowane są te elementy metalowe była proszkowa to ja jestem ksiądz, rama jest wykonana masywnie ale oczywiście ktoś pomyślał i przód jest węższy od tyłu a co za tym indzie gdzie zapięcie jest ramion rozstaw jest bardzo mały ciężko się zapina rozstaw jest o 8 cm krótszy od belki uniwersalnej do ramion. Brak tabliczki znamionowej, naklejki ostrzegawcze ledwo się trzymały a naklejki z nazwą firmy nie do odklejenia. cena była okazyjna można powiedzieć cena wprost proporcjonalna do wykonania. Plusem jest to że filtr posiada końcówki wężów wkręcane na złączki a nie zabezpieczane tymi zawleczkami - na razie nie cieknie Kupiłem z allegro czyli przysłowiowego kota w worku ( zamówiłem na 2 dzień przywieźli na podwórko )

#8 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 18 listopad 2010 - 22:03

opryskiwacze z DEMAROLU kolego nie wiem czy za rok będziesz też taki szczęśliwy:) farba proszkowa to im się nawet nie śniła ja też poleciałem na cene tylko 600l kupiłem stabilizacja bardziej przeszkadza niż pomaga jak się z koszą to ciężko by się same wyprostowały z filtra ciekło od początku z naklejkami miałem tak samo na dodatek spawy nie do lane węże po ucinane za krótko aż się same za łamują jednym słowem tani bubel ;) udało mi się go sprzedać po jednym sezonie a teraz kupiłem z firmy WOP-ROL wiele solidniejszy no i droższy:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share hopper5

hopper5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów

Napisany 20 grudzień 2010 - 15:12

opryskiwacze z DEMAROLU Witam a czy ktoś z was posiada opryskiwacz z TOLMETu?

Dodaj odpowiedź