Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z orbitrolem

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 13 grudzień 2007 - 16:25

Problem z orbitrolem U nas na hederze, regulacji szybkości motowidel i przyspieszaczu są te z najmniejszymi dziurkami, modnoszenie i opuszczanie motowideł te średnie a wysówanie i rura wysypowa to wogole nie ma

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z orbitrolem Dzisiaj, 11:29
  •  

#22 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 13 grudzień 2007 - 21:22

Problem z orbitrolem Ja w swoim Bizonie też miałem podobny problem tylko u mnie było za małe ciśnienie w przewodach... Jak założyliśmy stół do rzepaku to nie dał rady nawet trochę do góry podnieść... Myśleliśmy, że to wina pompy, kupiliśmy nową, a z tą nową jeszcze gorzej było... W końcu okazało się, że właśnie te zaworki w rozdzielaczu się poluzowały i w przewodach było 80atm. zamiast 180atm... Cały dzień nam zajęło zanim doszliśmy co było przyczyną... Już 2 sezony minęło od tamtej pory i na starej pompie podnosi bardzo dobrze... Pozdr :D
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#23 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 28 marzec 2008 - 20:03

Problem z orbitrolem ja w swoim Biozonie to mam takie cuś ... jadę sobie i dopuki olej nie jest gorący to jest ok a jak trochę pochodzi to nieskręca mi w jedna stronę... nie raz to trzeba krecic 20 razy a potem wyrwie i jak durny leci...

#24 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 03 maj 2008 - 09:24

Problem z orbitrolem jak założyłem do bizona (ostatni wypust heder od CNH) przystawke do rzepaku to wogóle nie podniósł jak podkreciłem ciśnienie to rozerwało pompe hydrauliczną potem się okazało że wymagają trzeciego siłownika do pracy z przystawką jaja jak berety

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 28 maj 2012 - 08:14

Problem z orbitrolem Witam.

Ostatnio jak odpaliłem bizonka to zaczęło lać z orbitrolu. Dokładniej to z połączenia orbitrolu z tą podstawą kierownicy. Co to może być? tam są jakieś uszczelniaczę? Da radę zrobić to samemu w domowych warankach?

Pozdrawiam
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#26 Share jarciu11

jarciu11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 07 lipiec 2015 - 15:38

Problem z orbitrolem

Witam odgarnę troche temat wszystko juz w miarę ogarnąłem został tylko problem ze skrętem.? W prawo skręca malinowo malinowo wraca do pozycji na wprost a w lewo ni hu...ja. Nie idzie ruszyć kierownicą. Mam zamiar kupic orbitol bo i tak z mojego nie tyle kapie co się leje. Teraz tylko pytanie te orbitole ktore są na popularnym portalu aukcyjnym nie mają kostek czyli trzeba przełozyć starą czy poprostu węże od razu pod to co kupujemy bez tej kostki.

#27 Share miturskir

miturskir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisany 07 lipiec 2015 - 19:24

Problem z orbitrolem

sam nie zregenerujesz orbitrola lepiej kup nowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share czita

czita

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 31 lipiec 2015 - 15:12

Problem z orbitrolem

Czy przy orbitrolu jest dławik jeśli tak to na jakim przewodzie. Bo w katalogu zauważyłem że jest narysowany a u mnie w bizonie nie ma.

Dodaj odpowiedź