Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z orbitrolem

27 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 20 czerwiec 2007 - 21:21

Problem z orbitrolem Witam, mamy dosyc powazny problem ze wspomaganiem w naszym bizonie, mianowicie niedawno tata rozebral pompke orbitrola zeby zalozyc nowe uszczelki jak ja skrecil okazalo sie ze nie dziala. Cisnienie na pompie jest, oleju w brud, kierownica sie kreci leciutko na zgaszonym jak i zapalonym silniku ale kola ani drgna:( nie wiecie co to moze byc?? Pomozcie jak wiecie bo juz nie mamy pomyslow a w sobote chcemy wyjechac w pole, no a jak narazie nie mozna wyjechac z garazu nawet bo nie ma wspomagania.

pozdrwaiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z orbitrolem Dzisiaj, 01:04
  •  

#2 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 20 czerwiec 2007 - 21:25

Problem z orbitrolem najprawdopodobniej źle złożyliście ten orbitrol

#3 Share nigger nigger

nigger
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2007 - 19:28

Problem z orbitrolem Kierownica na zgaszonym silniku przy prawidlowo dzialajacym orbitrolu nie powinna sie dac obrucic ewentualnie bardzo ciezko, jezeli u ciebie na zgaszonym idzie lekko cos musieliscie popieprzyc przy skladaniu.

#4 Share Axial

Axial

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 210 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 19:45

Problem z orbitrolem Czy tata wiedział co robi? Orbitrol to nie jest taka prosta sprawa, nie mówię, że nie da się zrobić w domowych warunkach ale trzeba bardzo uważać.
Chyba pozostaje wizyta w zakładzie zajmującym się hydrauliką siłową...
Wiśta, Wio! Łatwo powiedzieć...

#5 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 20:58

Problem z orbitrolem heh no wlasnie nie wiedzial, a ja zapomnialem mu pow zeby lepiej sie nie bral za cos co nie bardzo wie jak zrobic:P odkrecil dekielek i wyszlo z jakims walkiem i nic wiecej no ale niestety nie udalo mu sie juz zlozyc tego, problem jest juz rowziazany dawno, dokladnie dzien po tym jak zalozylem ten temat a rozwiazalismy go w mozliwe najprostszy sposob, czyli zakup nowego, tylko ze po regeneracji na wymiane. Niestety innej mozliwosci nie bylo bo czas nas gonil i musielismy to miec na juz...

pozdro

#6 Share Turbina

Turbina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 880 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 21:03

Problem z orbitrolem no widzisz ,są kolego rzeczy których lepiej nie tykać,powiem ci że tak mieliście szczęście że wam węży nie porozrywało.

#7 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 22:12

Problem z orbitrolem ja miałem to samo, i co kulka musi być włożona w odpowiednie miejsce!

#8 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 05 lipiec 2007 - 22:58

Problem z orbitrolem A dlaczego mialo porozrywac?? Kurde to co tam w tym siedzi?? na jakiej zasadzie to dziala wogole??

#9 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 09:41

Problem z orbitrolem a ile dałeś za wymiane?

#10 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 10:56

Problem z orbitrolem

a ile dałeś za wymiane?

kosztował dokładnie 470 zl, jakis niemiecki sprzet

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share mistqo

mistqo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów
  • Zainteresowania:Mechanika , elektronika

Napisany 13 lipiec 2007 - 07:10

Problem z orbitrolem Jak u mnie to było wymieniane to odrazu z całą hydrauliką ! orbitro Danfossa i tam takie razem to koszt okołą 1950zł

#12 Share krzych

krzych

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 14:38

Problem z orbitrolem ORBITROLA NIEWOLNO SAMEMU ROZBIERAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tam sa takie malutkie malutkie sruty pełnia role zaworów. i przy wymowaniu głuwnego trzpienia z pierscieni, te sruty powypadaja albo sie poprzemieszczaja i dlatego potem niedziała tak jak powinien......Rada Kup nowy orbitrol. a ten zawiez tam gdzie je skaładaja........ Koło wrocławia gdzies i w lublinie
2ch kumpli 7211, 10540 szukaja 3go 16245 do pomocy

#13 Share krzych

krzych

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 14:41

Problem z orbitrolem a nowy orbitrol bez kostki czyli tego zaworu kosztuje u mnie przynajmniej 600zł a z kostka 1100
2ch kumpli 7211, 10540 szukaja 3go 16245 do pomocy

#14 Share Danex89

Danex89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 19:58

Problem z orbitrolem Hehe teraz juz wiemy ze samemu nie wolno rozbierac :rolleyes: a kupowac nowego nie bede bo jak wyzej juz napisalem wymienilismy na uzywany po regeneracji.

pozdro

#15 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 30 lipiec 2007 - 22:52

Problem z orbitrolem Brat, również wziął się zobaczyć co jest z orbitrolem bo już fatalnie się jeździło, jak złożył to wcale nie działał i trzeba było nowy kupić 650zł regeneracja 230zł(białystok) ale trzeba czekać 1-2 dni.

#16 Share janis12

janis12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 25 październik 2007 - 19:38

Problem z orbitrolem Trzeba spróbować i poprostu kupić nowy orbitrol :P

#17 Share Cree

Cree

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 13:52

Problem z orbitrolem Pomóżcie!!! Mamy Bizona Super z 81, cała hudraulika lała, orbitrol zawiozłem do regeneracji (super zrobili, ani kropli oleju), ale mam problem z rozdzielaczami (wymieniłem w nich głowiczki na nowe i dalej cieknie), no i jak sie olej nagrzeje to tak jakby się zacinały (ciężko chodzą), a na dodatek 2 razy w tym sezonie pękł mi przewód od pompy i 2x po 30L. oleju poszło w p... Chciałem spytać czy mógłbym założyć wyjścia od rozdzielaczy za pomocą węży (u mnie sa rurki i z nich właśnie cieknie). Jak możecie pomuszcie

#18 Share and

and

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Zainteresowania:nienudzenie się

Napisany 12 grudzień 2007 - 16:11

Problem z orbitrolem sprawdź regulator ciśnienia. nie znam się, ale wujek miał podobny problem i okazało się, że poprzedni właściciel podwyższył ciśnienie na regulatorze, bo miał już słabą pompe, a problem pojawił się, gdy wujas wstawił nową pompę, która z resztą zaraz pękła z w.w. przyczyny
can do

#19 Share dcnt

dcnt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 21:50

Problem z orbitrolem Na rozdzielaczu z tylu jest regulacja cisnienia (jak dobrze pamietam jak stoisz przed bizonkiem z przodu to na tym rozdzielaczu po lewej), u mnie bylo podcianiete i przez 2 sezony mniej wiecej raz na tydzien, czasem czesciej pekala rurka przy rozdzielaczu i tak jak tobie wywalalo po kilkadziesiat litrow oleju. po zmniejszeniu cisnienia, heder dzwiga troche wolniej ale juz 3 rok ta felerna rurka nie pekla wiec pelen sukces :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Cree

Cree

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 13 grudzień 2007 - 11:45

Problem z orbitrolem Chłopaki wielkie dzięki!!! mam jeszcze jedno zapytanko: wiecie jakie dławiki mają iść pod rurkę od hedera, motowidła, przyspieszacz motowideł bo są trzy rodzaje dławików z różnymi otworami, a w katalogu nie napisali jaki gdzie idzie. A chciałbym żeby było jak w oryginalnym założone (bo jak popiernicze wielkość tych dziurek to heder za szybko albo za wolno, motowidła tak samo i przyśpieszacz też). Jak ktoś posiada takie informacji niech wyśle.

PS. Z GÓRY WIELKIE DZIĘKI!!!

Dodaj odpowiedź