Skocz do zawartości

Zdjęcie

Egzamin zawodowy - technik rolnik

165 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 19:33

A kodów do matur wam nie dawali bo to te same.

Jak to te same. Kod każdy miał taki sam tylko pesel swój wpisuje? Możesz podać mi na PW taki kod jeśli to mi coś pomoże? Do poniedziałku to mnie nerwy "zjedzą".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Egzamin zawodowy - technik rolnik Dzisiaj, 11:04
  •  

#122 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 27 sierpień 2011 - 21:50

Egzamin zawodowy - technik rolnik chodziło mi o to ze w szkołach dawali kody do sprawdzania wyników z matury i poprzez ten kod mozna prawdzić wynik egzaminu, kazdy ma inny kod
red power

#123 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 05:58

Egzamin zawodowy - technik rolnik Nie dawali do matur, bo ja maturę zdawałem 4 lata temu i to po szkole zaocznej. Sprawdzałem już tak wyniki po szkole policealnej technik mechanik, no ale wtedy to każdy dostał hasło. N trudno, trzeba poczekać do poniedziałku i wtedy będę wiedział.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#124 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 09:56

Egzamin zawodowy - technik rolnik ja również zdałem, teraz jeszcze czekam na wynik z matury.
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#125 Share Kondzioo

Kondzioo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 28 sierpień 2011 - 21:31

Egzamin zawodowy - technik rolnik ale wynikami to sie nie pochwalicie xD

#126 Share Henius91

Henius91

Rolnik z pomorza

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 2427 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 18:12

Egzamin zawodowy - technik rolnik ja nie mam się czym chwalić bo etap praktyczny wyszedł bardzo słabo, no ale myślałem że nie zdam. z testów miałem 82& i 90%, z praktycznego 77%, ale bynajmniej jestem pewien że technik nie jest naciągany tak jak co u niektórych po 75%. zawaliłem tą całą tabelę z wyliczeniem zapasów ze stratami itd. no ale widać że i bez tego można było zdać. ale za to dyrektor nie był zadowolony z przygotowywania przez nauczycieli bo zdawalność nie była najlepsza w mojej szkole. no ale ważne że zdałem :D
"Ernte gut, alles gut" ...:::KRONE:::...
Valtra - Individually Yours

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

#127 Share Kondzioo

Kondzioo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 18:55

ja nie mam się czym chwalić bo etap praktyczny wyszedł bardzo słabo, no ale myślałem że nie zdam. z testów miałem 82& i 90%, z praktycznego 77%, ale bynajmniej jestem pewien że technik nie jest naciągany tak jak co u niektórych po 75%. zawaliłem tą całą tabelę z wyliczeniem zapasów ze stratami itd. no ale widać że i bez tego można było zdać. ale za to dyrektor nie był zadowolony z przygotowywania przez nauczycieli bo zdawalność nie była najlepsza w mojej szkole. no ale ważne że zdałem :D

hah żebyś ty widział moją prace xDD jak ja obliczyłem straty nawet dla zbóż xD a tylko trzeba bylo dla kiszonek no i jak sie skapnolem to wszystko pokreslilem to prawie nic nie było widac co napisane, a te straty to tak mi sie poebay ze szok nie wiedziałem jak to wyliczyc ale jakos wyliczyłem xD. A najlepsze że nikt nie wiedział ile to Decytona i szczelałem byle jakie wyniki powpisywałem co mi wychodził i prosze z obliczeń 100% tylko nie obliczyłem wycieleń. Byłem pewny na 99% że nie zdam a tu prosze z egzaminu praktycznego 92%;D

Nie chwaląc sie u nas z szkoły zdało tylko 12osob z ok 45 a powodem była produkcja zwierzęca...

Edytowany przez Kondzioo, 29 sierpień 2011 - 18:56.

#128 Share Lesio

Lesio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 19:52

Egzamin zawodowy - technik rolnik Gratulacje dla wszystkich którzy zdali a dla tych którym niestety się nie udało życzę szczęścia w przyszłym roku. Na pewno się uda. Powodzenia.

#129 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 21:21

Egzamin zawodowy - technik rolnik Ja także mogę już dołączyć do grona osób, które zdały egzamin. Wyników jeszcze wam nie ujawnię, bo sam ich nie znam. Sekretarka szkolna nie chciała powiedzieć jakie są procentowe wyniki. Stwierdziła, tylko "Ja nie będę każdemu mówić ile ma % z egzaminu. Przyjedź i odbierz dyplom" Nawet Do Widzenia nie usłyszałem. Wiem, tylko, że zdałem.

#130 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 30 sierpień 2011 - 19:48

Egzamin zawodowy - technik rolnik Również zdałem bez problemów, odpowiednio 82,90 i 98%, zawiodłem się zwłaszcza na ostatnim praktycznym że nie 100%, bo nie mam pojęcia gdzie mogłem popełnić błąd, chyba że za styl pracy mi zabrali te 2%...
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 19 październik 2011 - 12:47

Egzamin zawodowy - technik rolnik a ja mialem wszystko ponad 87 procent;d

#132 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 20 październik 2011 - 20:34

Egzamin zawodowy - technik rolnik Wracając do tematu, słabą mieliście zdawalność w swoich szkołach, u mnie już drugi rok z rzędu 100% zdawalność w szkole była! Jeśli ktoś z Łódzkiego i chce się w weekendy uczyć rolnictwa to polecam tę szkołę http://www.szkolnict...x.php?id=PB1767
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

#133 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 06 listopad 2011 - 12:20

ale wynikami to sie nie pochwalicie xD

mi w praktycznym niewiele brakło do max :D
red power

#134 Share Lesio

Lesio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 13 listopad 2011 - 21:32

Egzamin zawodowy - technik rolnik Witam. Posiadam w swojej kolekcji pomoce naukowe do przygotowania się do egzaminu zawodowego w zawodzie technik rolnik. Dla zainteresowanych podaję adres: asiuchna21@wp.pl

#135 Share Lesio

Lesio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 20:29

Egzamin zawodowy - technik rolnik Witam jeszcze raz. Jeżeli ktoś byłby jeszcze zainteresowany tymi pomocami naukowymi to oświadczam że już ich nie posiadam.

#136 Share DJDJ

DJDJ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja ;) skutery quady

Napisany 12 czerwiec 2012 - 19:48

Egzamin zawodowy - technik rolnik Witam.Pora odświeżyć temat bowiem za tydzień egzamin. Kto jeszcze pisze ? :)

#137 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 16:46

Egzamin zawodowy - technik rolnik Witam
Ja tez pisze :P mialem sie poduczyc ale pewnie dopiero w niedziele wieczorem sie wezme :P
Oby nie bylo drobiu i nic o pomieszczeniach dla świnek hehe :P
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#138 Share krychu

krychu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 887 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 11:09

Egzamin zawodowy - technik rolnik ja potrzebował bym jakąś pomoc naukową, czy ma ktoś może dostęp do takich rzeczy ?

#139 Share Artur7

Artur7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 11:17

Egzamin zawodowy - technik rolnik jeżeli ktoś z Was posiada rozwiązane zadania praktyczne z poprzednich lat to napewno się przydadzą...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share masiew

masiew

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 466 postów

Napisany 15 czerwiec 2012 - 07:59

Egzamin zawodowy - technik rolnik zdawalem ten egzanim kilka lat temu, ale z tego co pamietam, to część praktyczna była bardzo prosta. mialem na egzaminie opisac uprawe rzpaku. tej rosliny nie uprawia sie w moim regionie, wiec wszyscy sie obawiali tego zadania, gdyz nic nie mozna było napisac z doświadczenia. ale po przeczytaniu pytania zrozumialem, ze wszystko jest w tym pytaniu napisane, trzeba tylko było to jakoś sensownie ułożyć w całość. także egzamin wcale nie był taki trudny. ma części teoretycznej był taki problem, że kserówki były bardz nie wyrazne, i byly pytania typu: co to za maszyna na zdjęciu. tylko że trzeba było zgadywac, bo nie było nic na nim widać
wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem