Skocz do zawartości

Zdjęcie

opuszczanie tylnej klapy JD 590

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dawid91

dawid91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 21:08

opuszczanie tylnej klapy JD 590 Chcialem zapytac uzytkowników takich albo podobnych pras, w jaki sposób zamykacie tylna klapę, tzn najpierw opada wam sama tylna klpaa a potem ten wałek napinający u góry czy dzieje sie to jednocześnie... prasuje Proximą i gdy nacisną na rozdzielaczu na "2" od razu wówczas opuszcza sie jednoczesnie ten górny wałek i tylna klapa... i chcialem zapytać czy mozna tak robic czy trzeba najpierw tylna klape a dopiero górny wałek.... nie stanie sie nic jak robie tak jak napisałem wczesniej??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
opuszczanie tylnej klapy JD 590 Dzisiaj, 11:16
  •  

#2 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 06:12

opuszczanie tylnej klapy JD 590 U mnie w jd 550 mam tylko 2 węże od zamykania komory i steruję nimi oryginalną dźwignią hydrauliki. Klapa zamyka się "prawie" jednocześnie z napinaczem, tzn napinacz opada całkowicie po 1,5 sekundy od domknięcia komory i nic się nie dzieje. Też miałem z napinaczem, bo nie chciał opadać po otwarciu komory( gdy sprawdzałem ją po kupnie)) okazało się, że pokrętło zbicia beli było zbyt mocno wykręcone. Wkręciłem je do połowy i napinacz już opadał

#3 Share dawid91

dawid91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 21:07

opuszczanie tylnej klapy JD 590 ale głównie mi chodzi o to, czy nie stanie sie nic, gdy opusczam w ten sposób ze zaczynają opadać jednocześnie i napinacz kilka sekund przed klapą opada a klapa dopiero pózniej...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3193 postów

Napisany 15 czerwiec 2010 - 06:51

opuszczanie tylnej klapy JD 590 Myślę, że nic nie powinno się stać, ale kilka sekund to dość dużo. Może w 590 odbywa się to inaczej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share dawid91

dawid91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:13

opuszczanie tylnej klapy JD 590 no wlaśnie... dlatego powinienem opuszcać stopniowo?? najpierw klape, dopiero napinacz??