Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holand CX

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tvt

tvt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów

Napisany 20 czerwiec 2007 - 20:05

New Holand CX Ja dzis mialem przyjemnosc zasiadac za sterami tego cacka
Toma prawie 4 m bez chedera szerokosci ledwo co sie zmiescilem na drodze nim
Jak cos wiecie na jego temat to piszcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holand CX Dzisiaj, 09:21
  •  

#2 Share kraker

kraker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 20 czerwiec 2007 - 21:51

New Holand CX pędzały takie 2 w mojej okolicy cx 760 >> http://www.agrofoto....t...si&img=3244 i cx 840 który miał wydajność 5,5ha pszenicy stojącej/godz (tak mówił kierowca), od roku jeździ cr 980 z hederem 7m :D
MF & Zetor siłą naszej gospodarki
Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

#3 Share Tc56

Tc56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Zainteresowania:Maszny rolnicze, uprawa ziemii.

Napisany 21 czerwiec 2007 - 09:04

New Holand CX Sąsiad ma CX 820-ale to maszyna. Pierwszy raz siedziałem w nim w 2005 roku i stwierdziłem że tak cicho to w nowych mercedesach nie jest-muyślałem że silnik nie był zapalony a on w łan wjeżdżał. Porówniując mojego TC do CX nasówa mi się również porównanie takie jak maluch do C klasy. Problem jest z tym że jest ciężki i jak było w zeszłym roku mokro to nie dawał rady podejść pod strome górki.

#4 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 21 czerwiec 2007 - 11:29

New Holand CX A czy do tego kombajnu jest mozliwosc dolozenia napedu na tyla os ??
Ile taki kombajn kosztuje??

Honda - The Power of Dreams :)

#5 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 14:01

New Holand CX

Sąsiad ma CX 820-ale to maszyna. Pierwszy raz siedziałem w nim w 2005 roku i stwierdziłem że tak cicho to w nowych mercedesach nie jest-muyślałem że silnik nie był zapalony a on w łan wjeżdżał. Porówniując mojego TC do CX nasówa mi się również porównanie takie jak maluch do C klasy. Problem jest z tym że jest ciężki i jak było w zeszłym roku mokro to nie dawał rady podejść pod strome górki.

niech sobie założy gumy 1050 na przód i dołoży napęd na tył tak jak ja mam i problem zniknie.

Jeździłem przy kukurydzy po takich bagnach i jeszcze mi sie nie zdarzyło żebym gdzieś siadł. Chociaż wiem że dla chcącego nic trudnego.

A jeśli chodzi o strome podjazdy. To na śliskiej glince z pełnym zbiornikiem, czyli masa całkowita mojego kombajnu wynosi wtedy prawie 25t jest oczywiste że może nie wyjechać. Czy to jest dziwne? Bo według mnie nie.
Jestem pełen podziwu dla stabilności tego kombajnu, bo już jeździł w takich warunkach że większość z was wolała by wysiąść i nawet na to nie patrzyć.

A jeśli chodzi o porównywanie TC56 do CX, to faktycznie nie ma co porównywać :o nie ta klasa.

#6 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 16 lipiec 2007 - 15:44

New Holand CX

nie ta klasa.

jakie to ciekawe... klasa :o

mozna pozbyć się literki 'l' i w sumie sens tez może byc w tym porównaniu zachowany :P

#7 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 16 lipiec 2007 - 19:14

New Holand CX Ja w nim siedziałem na wystawie naprawde super wszystko pod ręko. :o
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Kris017

Kris017

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 02 styczeń 2008 - 15:57

New Holand CX A to te na wytrząsaczach ??? Tak ????
Nie ma lepszego od John deere-a :)

#9 Share maverick

maverick

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 14 grudzień 2008 - 15:39

New Holand CX miałem okazje polatać troche CX 820 :D
kombajn konkret z wypasem :D
aleco do serwisu NH jakoś nie jestem przekonany...
po za tym trzeba w nim uważać na elektronikę i silnik wczystości trzymać... <iveco>
oglądajcie również rame kombajnu... u znajomego strzeliła i jest pęknięta teraz nie może zbytnio poszaleć po polu...
pozdrawiam

#10 Share rafk24

rafk24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 grudzień 2008 - 16:41

New Holand CX Powiem tak kombajn nie do zdarcia. Ja mam cx880 i jestem z niego zadowolony. mam najszersze kapcie w nim. tylko czasami jak jade z górki to dupe podnosi z przystawką do kukurydzy. Ale silnik i reszta to super wytrzymałość.

#11 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 17 luty 2009 - 19:25

New Holand CX najeździłem się różnymi markami maszyn i każdy ma coś w sobie gdzie drugiemu brakuje.
najmniej brakujących funkcji czy komfortu to właśnie NH seri C X/R. uważam, że to bardzo dobre kombajny. w mojej firmie przez ostatnie 6lat przewineło się 9 NH z czego 2 to CS a 7 CX, 1 lexion 450, 2 jelenie(1 WTS i 1 coprawda stary z seri 11xx) 1 DF topliner 4080HTS i 1 z pierwszych kombajnów jaki miałem na usługi to MF 36.

#12 Share dyczkowski

dyczkowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 22:19

New Holand CX mam na Zróżnicowanie złozony wniosek na Tucano 320 i po dzisiejszym kursie euro to za jego cene wychodzi mi CX8030, czy warto brac te bydle ?? W ogóle czy we wniosku teraz moge zmienic to ? dodam, ze umowa nie podpisana jeszcze :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 22:42

New Holand CX mozesz, ale dostaniesz zwrot do tucano, a 5 klawiszowego CX bardziej oplaca sie wziąć niz tucana :blink: to tak jakbys mogl wziac lexa, a nie tucano
@dyczkowski tutaj mozesz poczytac http://www.agrofoto....440-t14252.html pamietam, ze dobrze sie wtedy rozmawial, a sytuacja jest u Ciebie analogiczna :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!