Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z przyczepą !!!!!

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share radmzes

radmzes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 18:03

Problem z przyczepą !!!!! Witam przegięła mi się rama przyczepy. Co można z tym zrobić ??? Czy wgl opłaca się to robić??1.JPG 1 (1).JPG 1 (2).JPG

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z przyczepą !!!!! Dzisiaj, 11:15
  •  

#2 Share ochen

ochen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 18:14

Problem z przyczepą !!!!! Przyczepa to ruina a ty chcesz to naprawiać??? Daj sobie z tym spokój za 5tyś kupisz taką w dobrym stanie, a tą co masz to możesz sobie beczkę na wodę w rzucić i tyle.

#3 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 18:22

Problem z przyczepą !!!!! Góra jest dobra czy nie? jak nie to kupić dół w dobrym stanie i poprzekładać.

#4 Share damian18

damian18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 671 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 18:23

Problem z przyczepą !!!!! a jaka to ruina uszkodzenie nie wygląda na poważne ja bym naprawiał

#5 Share kris82

kris82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 342 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 18:27

Problem z przyczepą !!!!! coś jeszcze powinno z tego być
widziałem w gorszym stanie a chodzą do dziś

#6 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne

Napisany 12 czerwiec 2010 - 18:38

Problem z przyczepą !!!!! Napraw mniejszy koszt jak góra dobra to bierz się na robotę. Mam terz taką przyczepę i ja zamknolem ten ceownik blachom i jest wytzymaly i się niegnie

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#7 Share radmzes

radmzes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 18:39

Problem z przyczepą !!!!! Góra jest dobra właśnie. Przyczepę kupiłem praktycznie za grosze więc wolałbym naprawić. Wiecie kto by to mógł naprawić ??

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 19:14

Problem z przyczepą !!!!! To by trzeba było nagrzać i wyprostować. potem wstawić wzmocnienia.. To trochę będzie kosztować. Lepiej byłoby wymontować to co w niej dobre (np siłownik, osie, koła zaczep) i sprzedać a resztę na złom. Jak dobrze poszukasz to tanio kupisz inną nie pogiętą przyczepę.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 19:21

Problem z przyczepą !!!!! tak jak @Andrzej mówi trzeba nagrzać i w miare lewarkiem wyprostować a później przez całość wstawić ceownik a od środka dodatkowe wzmocnienia , nakładki węzłówki itp . dużo bedzie z tym zabawy ale wszystko idzie zrobić tylko zależy za ile, czasami lepiej się rozejrzeć za czymś innym ... Pozdro
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#10 Share bartek140881

bartek140881

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 20:25

Problem z przyczepą !!!!! jak bys robil to sam to oplaca sie tylko puzniej problem z przegladem. Mam taka sama przyczepe i samemu ja prostowalem.W miejscach gdzie byla pokrzywiona wycinalem rame i dawalem wstawki i puzniej od gory katownik przez cala dlugosc ramy a od dolu plaskownik.Te przyczepy maja taka wade jak jest przeciarzona i kipruje sie do tylu i jeszcze na dodatek na nierownym terenie to na 100% rama sie wygina

#11 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 21:05

Problem z przyczepą !!!!! da sie to zrobic a jak niechcesz naprawiac to daj znac na priw ja bym ja od ciebie odkupil

#12 Share kamil987

kamil987

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 21:58

Problem z przyczepą !!!!! Pod żadnym pozorem jej nie sprzedawaj. No chyba że nie chce ci się przy niej nic robić... Myśmy też kupili swoja 4,5 tonówkę w fatalnym stanie i również rama była pogięta... Ale na wakacjach poświęciliśmy jej góra 2 tygodnie i wygląda jak nowa(no może już lakier stary bo była pare lat temu robiona).Możesz sobie zobaczyć mam w galerii ją. A z tą ramą to zrzucaliśmy całą górę, rame nagrzewaliśmy i prostowaliśmy cyklopem... Burty też od nowa robiliśmy, nowa podłoga(dziur nie ma wogóle, nawet woda potrafi stać :) ), zakładki doszły i efekty są super... A dziadek jak ją zobaczył to nie wierzył, że tak ją odpicowaliśmy, bo naprawdę była w fatalnym stanie.
Reasumując dla chcącego nic trudnego :)

#13 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 22:31

Problem z przyczepą !!!!! u ojca we firmie ostatnio mechanicy zrobili D-47 prawie z niczego, tylko górna rama była orginał, dolną ramę całą robiliśmy od podstaw.

#14 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 05:34

Problem z przyczepą !!!!! Robić ramę od podstaw a prostować i łatać staro to co innego. Moja to jest porobiona ze sztywnej na wywrotkę. Górna rama jest zrobiona w garażu.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share radmzes

radmzes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 10:22

Problem z przyczepą !!!!! A znacie kogoś kto by to zrobił?? jestem z woje. kujawsko-pomorskiego okolice Golubia-Dobrzynia