Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepa Samozbierająca SIP

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wiesaw

wiesaw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Zainteresowania:

Napisany 11 czerwiec 2009 - 20:05

Przyczepa Samozbierająca SIP Ja bym Ci jej nie polecał, chodzi o ten typ podbieracza, który sprawiał kłopoty. Przyczepa PRP 3 ma noże, bo mam taką, ale zbieraliśmy siano i zielonkę. Raz na próbę trawę w pryzmę z nożami z 3 skosu. Jakoś to szło ale nie za szybko - a czas przy pryzmie się liczy. Najlepiej jakąś zachodnią sprawną używkę.
samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepa Samozbierająca SIP Dzisiaj, 17:39
  •  

#22 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 czerwiec 2009 - 18:53

Przyczepa Samozbierająca SIP Nikt więcej nie napisze opinii na temat tej przyczepy?? cena spadła o 500zł. Może jeszcze trochę poczekam i za 3 tys albo i mniej bym kupił. Do Sierpca mam ponad godzinę jazdy ferdkiem.

EDIT:

Najnowsze info. Jutro jadę jo obejrzeć. z rozmowy tel wychodzi ze mogę jo mieć poniżej 3 tys :mellow: Znajduje się około 20 km odemnie wiec nie bedzie problemu z transportem.

PS Ile mogą kosztować do niej noże??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#23 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 11 czerwiec 2010 - 21:06

Przyczepa Samozbierająca SIP Mam pytanie odnośnie tej przyczepy samozbierającej.Otóż dziś woziliśmy nią kiszonkę, i podczas zbioru trawy zablokował się podbierak, prawdopodobnie poszły mimośrody.Jak rozebrać podbierak.

I drugie pytanie, gdzie można dokupić do niej części.Pogranicze woj, Wielkopolskiego i łódzkiego, Tak w okolicach Kalisza, bądź Sieradza.
Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

#24 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 06:29

Przyczepa Samozbierająca SIP kiedyś agroma łódź wszystko do tych przyczep, teraz oficjalnym przedstawicielem jest Mandam z Gliwic, więc teoretycznie każdy przedstawiciel mandama powinien takie części załatwić.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#25 Share gajeski12

gajeski12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 06:56

Przyczepa Samozbierająca SIP

Mam pytanie odnośnie tej przyczepy samozbierającej.Otóż dziś woziliśmy nią kiszonkę, i podczas zbioru trawy zablokował się podbierak, prawdopodobnie poszły mimośrody.Jak rozebrać podbierak.

I drugie pytanie, gdzie można dokupić do niej części.Pogranicze woj, Wielkopolskiego i łódzkiego, Tak w okolicach Kalisza, bądź Sieradza.

części sa w firmie AGROL w Kutnie od strony Łowicza. Maja tam wszystko do Jugosłowianek.

Jak chcesz to zagadaj do mnie na gg 9720579 ja rozbierałem go na części pierwsze jak chcesz to zagadaj to ci powiem co i jak. Nie poszły ci mimośrody tylko poszła ci krzywka. koszt krzywki to ok 100 zł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Kuba1212

Kuba1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Motoryzacja, Informatyka, Rolnictwo

Napisany 12 czerwiec 2010 - 10:23

Przyczepa Samozbierająca SIP Już rozebrałem, poszła tak jak przedmówca mówił tarcza krzywkowa.Będę dzwonił do przedstawiciela Mandamu w Zadzimiu, być może będzie miał.Dzięki za odpowiedzi.
Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

#27 Share Mundek1984

Mundek1984

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 maj 2011 - 10:33

Przyczepa Samozbierająca SIP Podepnę się pod temat.
Potrzebuje numer katalogowy noży do przyczepy samozbierającej SIP PRP 2. Ewentualnie wymiary i zdjęcie.
Prosił bym o szybką odpowiedź na nr gg 9097428.
Dziękuje.

#28 Share Krzysiek19

Krzysiek19

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 19 maj 2012 - 23:10

Przyczepa Samozbierająca SIP Sorry za odkop ale nie będe zakładał nowego tematu :)

Ma ktoś zdjęcie noży do sip prp3 ? Jak się je dokładnie zakłada?
Ursus c-330 i MF 255
następca c 330 Renault Cergos :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share proxy8441

proxy8441

Włościanin

• Members
  • PipPipPip
  • 1249 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 czerwiec 2012 - 21:48

Przyczepa Samozbierająca SIP ja mam w PRP 2 4 noże a miejsce jest na 6 kto mi poda wymiar samej paki tej blachy w PRP1?

My siejemy, a Bóg daje plony.