Skocz do zawartości

Zdjęcie

wspomaganie w mtz 80

45 odpowiedzi na ten temat

#41 Share gelo707

gelo707

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 04 kwiecień 2010 - 14:44

wspomaganie w mtz 80 ARTUREK121 syf robicie w 2 tematach. Wystarczyło w 1 pisać a nie w 3 o tej samej sprawie. Poza tym nikt nie jest jasnowidzem. Opcja szukaj i sprawdzaj. Może pompa wysiada, może orbitrol
c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wspomaganie w mtz 80 Dzisiaj, 10:02
  •  

#42 Share Pajej

Pajej

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1064 postów

Napisany 06 kwiecień 2010 - 10:24

wspomaganie w mtz 80

Mtz ma blokadę przedniego i tylnego mostu.Nakrętka jest schowana pod pokrywką,przy kolumnie kierowniczej.Najlepiej było by pokazać to na zdjęciu

To jak włączyć blokadę przedniego mostu w MTZ 82???
Rolnik z powołania :-)

#43 Share saj

saj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 19 kwiecień 2010 - 09:28

wspomaganie w mtz 80 To wżuci ktoś to zdjęcie?? Gzie się włancza tą blokade??
Mtz 82, Ursus c330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share stanis80

stanis80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 29 kwiecień 2010 - 20:04

wspomaganie w mtz 80 Nie chcę zakładać nowego tematu więc postanowiłem napisać tutaj. Otóż zabrałem się za przerobienie wspomagania w mtz 80 zakupiłem już prawie wszystkie potrzebne elementy i pojawił się problem. W orbitrolu oprócz 4 podłączeń jest jeszcze jedno z boku i nie wiem co tam podłączyć. Sprzedawca mówił że podłącza się tam przelew do zbiornika ale przelew jest oznakowany jako T. Może z was ktoś będzie wiedział co tam podłączyć i czy da się jeszcze jakoś podłączyć blokadę do tego układu? Dodam że orbitrol planuje umieścić pod kierownicą a stara kolumna będzie robić jako zbiornik oleju

#45 Share gelo707

gelo707

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 30 kwiecień 2010 - 20:56

wspomaganie w mtz 80 A nie lepiej wymienić na taki z 4 wejściami? Jaki orbitrol, może 100? Też kiedyś będę zakładał orbitrol, i zastanawiam się też jak rozwiązać problem blokady.
c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share saj

saj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 23 lipiec 2010 - 07:42

wspomaganie w mtz 80

Eureka!!!!! Wiem jak poprawic działanie wspomagania w MTZ na serwomotorze,tzn na starej kolumnie! Rozebrałem rozdzielacz, przemyslałem jego działanie i stwierdziłem że to tłoczysko w rozdzielaczu porusza sie w zbyt małym zakresie i dlatego nie otwiera i nie uszczelnia odpowiednich kanałów w rozdzielaczu. Podłozyłem podkładki o takiej samej średnicy jak tłoczysko z jednej i z drugiej strony tak aby miesciły sie one w otwór w rozdzielaczu. W środek dałem tulejkę (pasuje od ramy od rowera), która mieści sie w tłoczysku i żeby podkładki były idealnie na środku.(tulejke trzeba przeciąć żeby ja nałozyć na wałek).Wszystko razem skręciłęm tą nakrętką. Przez ten zabieg tłoczysko pracuje w większym zakresie. Teraz kręcę kierownica jedym palcem!!!!! :)

Ja to rozwiązałem w taki sposób, że zrobiłem podtoczenia w rozdzielaczu na ok. 0.8mm tam gdzie opierają się łożyska od tej przesówki. I było git dopóki nie załorzyłem ładowacz.

Gdzie to dokładnie zrobiliście??
Mtz 82, Ursus c330

Dodaj odpowiedź