Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share TheCinek

TheCinek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 295 postów

Napisany 12 czerwiec 2010 - 20:45

cena netto czy brutto?? i policz że za przedni tuz to ok 30k

co do mocy potrzebnej do 2 kosiarek to my kosimy na 2.4 dyskowa z przodu i 1.65 rotacyjna z tyłu ciągnikiem 70KM i sobie radzi co prawda zawrotnych szybkości nie uzyskuje ale te ok 8-10 km/h jest(czyli z taką samą szybkością jak kosiliśmy 3p i 1.65 (jazda przeważnie 2 i 3), co do tego że lepsza jedna szersza niż 2 węższe to i owszem ale gdy mamy równe pola u nas zdecydowanie lepiej się sprawdzają dwie mniejsze kosiarki, a co do zapinania 2m na przód to bym sobie darował, mamy 2.4 i to jest minimum na czołową bo z węższą może przygniatać na zakrętach i łukach

Zapłacił 231tyś brutto

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem Dzisiaj, 01:27
  •  

#22 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 12 czerwiec 2010 - 22:16

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem 2,4 z przodu? i jak masz na zawrotach? nie zostawia zabkow niedokoszonych. Ja na forterrze mam 2,65 przod i tyl poettinger 3,05m i to musze dobrze ustawic tylnia zeby nie zostawiala jak skrecam. Do fendta nie podpinam ze wzgledu na szersze kola w 412.

Zgadzam sie z RobertBara, minimum 110 koni zeby to jako tako chodzilo

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#23 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 06:11

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem na ostrych zawrotach niestety trochę czasem zostawi, ale nie jest tak straszni, nie wiem jak jest w innych kosiarkach ale nasza czołowa jest asymetryczna tzn że z prawej strony więcej wystaje za ciągnik jak z lewej (znaczy z lewej nie wystaje prawie wcale)

#24 Share hodowca94

hodowca94

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 06:20

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem A jakiej firmy polecacie kosiarkę 3 m na nierówne łąki :) bo takie mam głównie. To wina dzików :) ,ale kamieni nie mam :) ?

#25 Share agro973

agro973

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze

Napisany 13 czerwiec 2010 - 06:39

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem Ja ci bym polecił ciągnik Farmtrac o mocy 87KM http://www.farmtrac....etails=ft6904wd ciągnik jest bardzo fajny i komfortowy jego cena to chyba 125000. Można go na życzenie wyposażyć w przedni wom i tuz.Polecam ten ciągnik jest godny uwagi, ma do tego oszczędny silnik PERKINS 1104 D-44T

#26 Share hodowca94

hodowca94

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 13 czerwiec 2010 - 08:54

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem A jak jest z wytrzymałością? chodzi mi o psucie się dostępnością części itd. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 13 czerwiec 2010 - 09:49

Pestus123 ale zetor to nie John Deere nawet nie porównuj tych dwóch marek ze sobą :)

Czy ja je porównuje? Napisałem który jest lepszy? Nie pisz głupot!! Jak narazie to Zetor nie ma mostów Chińskich

#28 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 14 czerwiec 2010 - 19:29

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem popierm kolege @agro973 farmtrac ten 87KM jest w sam raz dla Cb jest to ciągnik który można wyposarzyć w przedni tuz i wom i wiele innych rzeczy jest to ciągnik prosty ,tani o oszczędnym i sprawdzonym silniku Perkinsa, dobry komfort a z częsciami nie ma problemu mozna je dostac w kazdym sklepie
www.agromarchobrzany.pl.tl

#29 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 19:41

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem guzik prawda z tymi częściami, jak tak mówicie że można dostać w każdym sklepie to dla zainteresowanych mogę podać kilka nr katalogowych i zobaczcie gdzie je można dostać

D10072600 - tarcza sprzęgła
D10061270 - łożysko sprzęgła
D10061250 - drugie łożysko sprzęgła
D10076810 - zespół synchronizatora

kto znajdzie wszystkie te części z możliwością dostarczenia w przeciągu tygodnia ma odemnie piwo

#30 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 20:17

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem a te częsci ci potrzebne do naprawy jakiegoś ciągnika ? masz katalog częsci do farmtraca ? ale większość częsci mozna dostac w sklepach a jak juz jakis wiekrzy problem to mozna do mrągowa zadzwonic tam zawsze z kazdym mozna się dogadac mówie ze swojego doświadczenia

#31 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 20:23

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem nie potrzebne, takie przykładowe podałem, katalog mam, przy wymianie sprzęgła ok 2tygodnie oczekiwania na części i tak wszystkiego nie było a części zamawiane z mrągowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 20:37

Ciągnik do 90 koni z przednim womem i tuzem nigdy nie da się przewidziec kiedy sie zepsuje , ja jestem tego zdania jak sie dba to sie ma , ale częsci to nie problem czasem trzeba poszukac troche ale są mozna dostac a o dostępności do koreanskich to juz nie bede mowil moj znajomy mial problem do kioti ciągnik miesiąc stal i to wtedy kiedy był najbardziej potrzebny ;/