Skocz do zawartości

Zdjęcie

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360

30 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cycepa

cycepa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:dużo tego ;)

Napisany 10 czerwiec 2010 - 21:29

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 muszę kupić wózek do rozpoławiania ursusa c 360 PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! piszcie na gg 6440501 albo na cycepnik@o2.pl PILNE proszę również o przesłanie, wstawianie fotek z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Dzisiaj, 03:30
  •  

#2 Share kris82

kris82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 11 czerwiec 2010 - 05:08

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 ja mam samoróbkę
bardziej masywna
i wyszło taniej

#3 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 11 czerwiec 2010 - 06:37

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Ja osobiście zrobiłem wózek i nie myślałem o kupowaniu. Jeśli to takie pilne to może pożycz od sąsiada, a w wolnym czasie zrobisz sobie własny. A jeśli też nikt nie ma to niektórzy rozpoławiają ciągnik za pomocą kilkumetrowego(z 4m) drąga, dyszla.

Tutaj masz kilka wózków:

http://www.agrofoto....arch_filter_app[gallery]=1

#4 Share cycepa

cycepa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 11 czerwiec 2010 - 11:10

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Thomas2135 nie mogę otworzyć mógłbyś wysłać zdj. ? na meila cycepnik@o2.pl jeśli byś mógł. Proszę o wysyłanie fotek lub wstawianie :)

A ile kosztują takie wózki ?
Dopiero co kupiłem ciągnik i potrzebyję jakiś dłuższy kluczy m. in. krzyżaka dużegi i klucze mogą być używane

#5 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 12:21

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 No rzeczywiście nie działa. Teraz powinno być dobrze.

http://www.agrofoto....mage&img=169519

http://www.agrofoto....mage&img=112580

http://www.agrofoto....mage&img=110892

http://www.agrofoto....image&img=91357

http://www.agrofoto....image&img=38434

#6 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 16:43

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Planuje wykonanie takiego wózka,
ile on musi mieć udźwigu bo nie wiem jakie mocne kółka zamówić aby wytrzymały pod C-360?

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#7 Share cycepa

cycepa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 18:44

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Thomas2135 dzięki wielkie, a miałbyś do sprzedania jeden z takich wózków ? bo szyny i drugi stojak bym dorobił ?

albo chociaż takie kółka z ośkami ?

#8 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 20:06

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Ja zrobiłem wózek do rozpoławiania z małej paletki + kółka skrętne, skrzynie Ursusa 1014 wytrzymała oraz skrzynię MTZ-ta 82 również. Mam też na szynach ale ten z kółkami skrętnymi uważam za bardziej praktyczny (możliwość odjechania z elementem w luźniejsze miejsce lepiej oświetlone itp.))

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#9 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3175 postów

Napisany 14 czerwiec 2010 - 21:53

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Ashart 60-tka z kabiną i kompletem obciążników waży 2700 kg, więc kółka w wózku podstawionym pod silnik muszą wytrzymać ok 1tony. Wykonanie kółek do wózka zleć tokarzowi. Mają być na kształt zwykłego koła pasowego pod pasek klinowy, z tym, że rowek musi być trójkątny(kąt90st) aby mógł się toczyć po torach wykonanych z kątownika.

Asharot i Cycepa mogę zrobić rysunek wykonawczy takiego kółka wraz z ośkami dla tokarza.

Cycepa to były wózki innych użytkowników Agrofoto, mój jest ten czerwony, ale nie zamierzam go sprzedawać. Nie jest wart kosztów przesyłki, a poza tym może mi się niedługo znów przydać. Zbierz materiały, jakieś kóka i powinieneś sam zrobić taki wózek, wyjdzie taniej. 

#10 Share cycepa

cycepa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 15 czerwiec 2010 - 20:53

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Thomas2135 dzięki wielkie jak byś mógł to wyślij ten rysunek a poszukam takich kółeczek z kół pasowych i zawiozę do tokarza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Dzisiaj, 03:30
  •  

#11 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 18:13

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Ja jeden z wózków mam zrobiony że zamiast kółek są stare łożyska i jeździło to po ceowniku C30 chyba.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

#12 Share cycepa

cycepa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:23

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 raczej zrobię ze starych lóżysk ale jeżdżące po kątownikach.

#13 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:25

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Ale jak te łożysko będzie jeździć po krawędzi kątownika????

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

#14 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 19:29

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Po co po krawędzi?? Tak samo jak w ceownikach.

Jako ciekawostkę powiem ci ze pierwsza lokomotywa jaka powstała jeździła po szynach z kątowników. Jednak takie szyny szybko pękały i wyginały się i dlatego znalezioną inne rozwiązanie znane do dziś.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#15 Share cycepa

cycepa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:50

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 andrzej2110 masz racje i tak zrobię a z czego półośki do łożysk ?

#16 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:57

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Możesz dać normalne śruby.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#17 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 czerwiec 2010 - 20:59

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Ale łożysko nie ma rantu. ; W ceowniku może przynajmniej pewnie jechać. :)

#18 Share cycepa

cycepa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 21:32

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 ale przyspawam płaskownika między kątownikami i będzie ok.
andrzej2110 a z czego oś między kątownikami bo nie mam takich długich śrub

#19 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 16 czerwiec 2010 - 21:38

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 z pręta jakiegoś Fi 20 albo na złomowisko i ośki napędowe od malucha i do tokarza niech zatoczy pod kółka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 05:09

wówózek do rozpoławiania ciągnika a dokładnie do rozpołowienia ursusa c-360 Bobek nie chce mi się tłumaczyć wiec narysowałem

Do połączenia kątowników można użyć płaskownika albo prętów.
Miedzy łożyskami możesz dać kawałki kątowników, ceownika albo co tam masz. Na końcu tylko dospawaj śrubę albo pręta tak aby zamontować łożysko.

Załączone miniaturki

• wuzek.JPG

bullet_black.png