PronarekP5

Kabina w Bizonie

Polecane posty

Daniel215    1

co do wypowiedzi adam519@ np.w kabinie naglaka nie trzebna,poprostu jest uchylana tylna szyba....

 

mamy bizona właśnie z kabiną Naglak i moge coś powiedzieć o niej....

-naprawde konfortowa oczywiście nie poruwujmy z "zachodnimi" kabinami

-nawiew jest wystarczający,zamykamy kabine,włanczamy na maxa i jest czyściutko,kurzu nie ma...

-jest dość cicho ale nie aż tak,w każdym bądź razie mozna rozmawiać swobodnie

-naprawde polecam taką kabine jeśli ktoś jeszcze nie ma a sie waha nad kupnem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

znajomy mówił że na pierwszy kombajn lepszy jest bez kabiny ponieważ lepiej słychać silnik ma się kontrolę nad tym czy ziarno trafia do zbiornika a przede wszystkim jest lepszy widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

ja pisałem ogólnie kuzyn teraz chce kupić i gdzieś oglądał na jakiejś składnicy owszemem są z naglakoa i jeszcze z jakiejś firmy ale juz nie pamiętam... ale głównie nie mają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy60    0
Jak myślicie czy lepiej pracuje się Bizonem z kabiną czy bez niej?

 

Bez kabiny wracałem do domu jak murzyn teraz jest dużo lepiej. To nie jest class z klimą, ale jest lepiej

Posta piszemy w oknie "białym", poza tym nie pisz posta z włączonym Caps Lockiem

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Ja nie pracowałem nigdy z kabiną,ale bez kabiny to i owszem.Po dwóch godzinach w jęczmieniu to wszędzie gryzło.Po cały dniu pracy byłem cały brudny.Na szczęście nigdy nie kosiłem zarażonej pszenicy.Mój ojciec nie raz wracał jak murzyn.Kabina by się przydała,ale do mojego kombajnu raczej nie dostanę musiałbym sam ją zrobić.

A ostatnio dzień przed wigilią facet koło mnie kosił kukurydzę bizonem bez kabiny.Wtedy był mróz i wiatr.Facet był ubrany jak eskimos.Szkoda mi gościa.Ma duża gospodarkę,nowe ciągniki a na kabinę do bizona mu szkoda.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

ja nie mam kabiny w bizonku jak raz kurz zaczął lecieć na mnie to myślałem że się uduszę :angry: jak bym kupił kabinę to i klimę albo porządne wentylatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11
...Po dwóch godzinach w jęczmieniu to wszędzie gryzło.

Polecam owies bezłuskowy - chyba nie ma gorszego pieroństwa :angry: . Zrobić kabine też można - zaglądnij na wynalazki w galerii ;)


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacu    4

Owies bez łuskowy też młóciłem,ale mi nie przeszkadzał.Może dlatego że marnie urósł i wiatr wiał w dobrym kierunku.


Zapraszam do oglądania moich fotek.
Jesteś ze świętokrzyskiego??Napisz na PW!!
Sprzedam rozdzielacz do Ursusa C-330(ten na błotnik).
Info na gg o PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilF1    1

W kabinie przez szyby też nieźle słońce daje chyba że by sie przyciemnił :) To co innego ;) Ale ogólnie się nie kurzy i to jest wielki + :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m44w    0

Według mnie to chyba z kabiną chociaż się tak nie kurzy

 

Błędy!

Edytowano przez krolikNH
Ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

gdybyście zobaczyli u nas takiego kolesia który ma bizona z kabinom po dniu pracy to byście pomylili go z murzynem on jest taki brudny że to h*j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Panowie będę kupował kabinę i mam takie pytanie która najlepsza względem ceny?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0

Ja mam od naglaka jestem zadowolony mam 4 halogeny z przodu jeden na rurę do wysypu, dodatkowy wentylator w kabinie, po dwa lusterka z każdej strony, mię ona pasuje a i jeszcze drzwi i okna są wyposażone w siłowniki gazowe oczywiście te które się otwierają

post-9094-1233506001_thumb.jpg

post-9094-1233506001_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ1    0

No tego to nie wiem bo ja mam ją już 4 lata a kosztowała coś około 3900zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimar1999    0

ja kupiłem 2 lata temu od gościa który robi u naglaka, a po godzinach robi kabiny w domu i o wiele taniej, a wszystko jest tak samo, tapicerka nawiewy itp. aha zapomniałem dodać, że mam przyciemniane szyby zapłaciłem 2500zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimar1999    0

musiałbym poszukać, ale wątpie czy znajde, jutro dałbym ci znać jakbym znalazł tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Jakbyś znalazł to wyślij mi na PW byłbym wdzięczny ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

A Ja Mam Kabinke Od Fortschritta E 512 Z Nawiewem Powietrza Wytapicerowana I Oczywiście Wyciszona ;D Bardzo Wygodnie Sie Kosi Nie Trzeba Stać Wszystko Widać. I Z tyłu Przyciemniona Szyba Zeby Nie Grzalo Po plecach ;D


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek7G    1

przez 10 lat pracowałem w SKR Z056 bez kabiny.Ile kurzu zjadłem, to tylko ja wiem, moje oskrzela, i płuca. Jest to poważna przyczyna choroby układu oddechowego (astma)

Po każdych żniwach plułem błotem do września. W każde żniwa robiłem 130-150 mth. Gdy zwolniłem się, kupiłem Z056 z kabiną. Teraz jaki rano czysty wyjeżdżam, taki rano czysty wracam. Wszystkim, którzy mają wątpliwości mówię Jeśli chłopie stać Cię to kup i załóż kabinę. Komfort, wygoda, i kilka lat zdrowszego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaldo    2
Napisano (edytowany)

zdecydowanie lepszy dla mnie jest bizon z kabinom bo

1) w razie deszczu nie zmokniesz

2)mniej jesteś ukurzony ale jak naprawde mocno zacznie sie kurzyć to nawet kabina nie pomorze

3) bizon z kabina fajniej wyglada

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukecki
      Witam użytkowników, 
      Zakładam temat, gdyż chcę się trochę dowiedzieć o tym kombajnie, jednak w internecie nie mogę znaleźć jakichkolwiek rzetelnych informacji. Słyszałem o mankamencie w postaci zagrzewania się silnika w czasie pracy, chciałbym się dowiedzieć jak często to się zdarza.  Również chce zaczerpnąć nieco informacji o typowych usterkach. Z góry dziękuję za info i pozdrawiam 
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj