Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Dominator 76

145 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 22:06

Claas Dominator 76

Jak znajdziesz felgę na którą takiego kapcia wsadzisz to czemu nie. Na te 18,4 to nie ma szans zeby to weszło.

No to się kolego myliłeś ostro :D wczoraj te oponki przyszły i dzisiaj je założyliśmy na te fele. Co prawda wulkanizator z jedną meczył się z 1,5 h z drugą tak samo ale weszły :) Tyle że powiedział że on ich zdejmował nie będzie, bo maszyna aż stawała ;p

Kravter
A po prostu przy wyłączonym hederze włączasz ten przycisk i rewers zaczyna działać od razu??

dodaje zdjęcia jak to wyglądało a jak wygląda :)
Przed:
http://www.fotosik.p...f2472a9fd1.html

Po:
http://www.fotosik.p...f9c8f70600.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Dominator 76 Dzisiaj, 15:07
  •  

#102 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 22:18

Claas Dominator 76 Cyknij fotę jak wygląda bok opony po założeniu na felgę. Wulkanizatorem nie jestem ale myślę że rant felgi może szczypać stopkę opony przy takim balonie.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#103 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 22:27

Claas Dominator 76 nie! musizsz wylaczyc heder poczekac az wszystko stanie i dopiero wtedy wlaczyc rewers :P inaczej jest tylko kupa zgrzytu :D

#104 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 04 lipiec 2013 - 22:59

Claas Dominator 76 tu lepiej trochę widać http://www.fotosik.p...d915dcb3f2.html

#105 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 08:00

Claas Dominator 76 Uważaj, żeby felga nie odcięła boku opony.

#106 Share elwis2

elwis2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 10 lipiec 2013 - 14:44

Claas Dominator 76 Panowie mam problem przy składaniu rury hydraulicznej w moim 66, jak chcę złożyć ją to muszę zawsze krzyżak ustawić tak aby szło zamknąć, tam jest jakaś zapatka do ustawiania tego krzyżaka?

#107 Share class76

class76

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 23:55

Claas Dominator 76 witam,mam problem z orbitrolem przy class dominator 76 który w czasie jazdy nie trzyma lini prostej i cały czas trzeba kręcić kierownicą prawo/lewo żeby szedł prost bo jak nie to by wjechał w środek zboża,jak się tnie zboże i go się puści to jeżdzi slalomem a jak co kawałek bujnie się kierownicą to jedzie prosto,mam jeszcze jedno pytanie czym różni się orbitrol który ma wielkość 80 od orbitrola który ma wielkość 125

#108 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 07:33

Claas Dominator 76 Moze to wina siłownika, padły uszczelniacze i nie trzyma lini? Ja u siebie właśnie wymieniłem orbitrol. Nowy zamiennik 700zł.

#109 Share class76

class76

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 09:07

Claas Dominator 76 zapomniałem dodać że to jest wersja gursaka(ma tył na siłownikach)może to coś od tego

siłownik wykręcę i zawiozę do sprawdzenia jutro

#110 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 19:53

Claas Dominator 76 A ja mam takie moe głupie i banalne pytanie do czego jest tak korbka która wychodzi z tego słupka w którym jest licznik mth oraz kontrolki os strat ziarna?? co się tą korbką robi??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1188 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 20:13

Claas Dominator 76 Zmiana predkości nagarniacza....

#112 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 15:06

Claas Dominator 76 AAAA dobra dzięki. To mój pierwszy sezon jako kombajnisty będzie i mam pytanie czy ustawiać go tak jak w instrukcji czyli do jęczmienia dźwignię V na pozycje m czyli środkową a H na pozycję albo 1 albo 2?? czy poprostu samemu posprawdzać i metodą prób i błędów wychodzić i patrzeć czy kłosów nie zostawia nie wymłuconych i ewentualnie korygować?? Tak samo żaluzjowe sita też patrzeć czy nie wyrzuca ziarna?? Bo koleś od którego kupiłem mówi, że on te dwie dźwignie na maxa do góry i tak kosi wszystko od pszenicy po mieszankę.

#113 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1188 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 17:37

Claas Dominator 76 Wszystko zależy od zboża jak długo jest już dojrzałe bo czym pozniej koszone tym lżej sie wymłaca, ale z reguły też jade na minimalnej szczelinie...

#114 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1300 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 18 lipiec 2013 - 21:30

Claas Dominator 76 musisz patrzyc czy dobrze wymlaca, jak zostaje ziarko w klosach to wajche w gore a jak zaczyna kruszyc to mozna popuscic , sita to juz musisz wyczuc ale pisze w instrukcji zeby gorne byly na 13 mm a dolne na 8 otwarte, jak wieczorem kosisz i rosa zaczyna saidac to trzeba wiecej je otwierac.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#115 Share class76

class76

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 22:06

Claas Dominator 76 ja też mam pytanie czy mogę założyć orbitrol o wielkości 125 jak w cd 76 orginalnie jest orbitrol o wielkości 80

Moze to wina siłownika, padły uszczelniacze i nie trzyma lini? Ja u siebie właśnie wymieniłem orbitrol. Nowy zamiennik 700zł.

siłownik jest dobry nic nie przepuszcza był na sprawdzeniu

#116 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 784 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 06:37

Claas Dominator 76 Wczoraj zacząłem jeczmień ozimy i młocarnie miałem ustawioną V na srodku i H na 2-3 ząbku. obroty młocarni 1100 i ładnie szło. Do jeczmienia jeszcze mozna przymknąć przeslony pod klepiskiem. Ogólnie z jęczmieniem ozimym nie warto sie śpieszyc bo będzie źle sie wymłacał.

#117 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 10:56

Claas Dominator 76 No to wiele już mi się wyjaśniło do rewersu gardzieli mam chyba przerwany kabelek ale to ogarnę i kolejną zagwozdkę mam na konsoli mam 4 przełączniki pierwszy tak jakby z boku od szyby to do rewersu drugi na górze nie wiem własnie do czego jest bo kolejny do koguta i do halogena skierowanego na rurę tylko po kablach nie mogę dojść od czego mógłby być ten drugi przełącznik ;/ i dodatkowo chciałbym wszystkich życzliwych ludzi poprosić o wskazówkę ile jest punktów smarowania i lokalizację ma ktoś może schemat tych punktów i mógłby zrobić zdjęcie bo u siebie tego nie mam a przed żniwami zacząłem smarowacć i ile kalamitek znalazłem tyle przesmarowałem ale nie chciałbym nic pominąć żeby biedy nie było na polu

#118 Share norbitoja

norbitoja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam na moj YT: https://www.youtube.com/watch?v=4CufaWLRiLc

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:07

Claas Dominator 76

na ile ten kombaj jest ha tak aby nie stal duzo w czasie sezonu i aby zniwa sie nie przeciagaly

Ja mam 80ha i wyrabiam sie dominatorem 76 ;))

#119 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1300 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 19 lipiec 2013 - 21:20

Claas Dominator 76 a ten przelacznik to nie przypadkiem jest od zmiany wskazan na duzym zegarze obroty mlucarni - predkosc przyspieszacza

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Tomasso

Tomasso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 18:38

Claas Dominator 76 do zmiany obrotów mocarni itd to jest obok zegara przełącznik
mi chodzi o ten przycisk z cyferką 2
http://www.fotosik.p...8cb06d0fc6.html
do rewersu podajnika jest 1
2 nie wiem własnie do czego może po niemiecku wiecie co tam napisane jest??
3 to kogut a 4 to reflektor na rurę