Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas jaguar

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 17 czerwiec 2010 - 20:35

Claas jaguar Przecież ten silnik pewnie też jest montowany w ciężarówkach Mercedesa, więc tu wina pewnie samego układu chłodzenia, no albo kwestia jeszcze układu paliwowego tzn spalania w cylindrze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas jaguar Dzisiaj, 04:21
  •  

#22 Share mirek13

mirek13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 29 styczeń 2011 - 00:01

Claas jaguar szkoda że tak pużno trafiłem an ten temat bo miałem takie same problemy w jaguarze 860 i skończyły sie dopiero po wyjęciu chłodnicy i umycie jej pod dużym cisnieniem myjką oczywiście uszkodziłem chłodnice od tego mycia ale mamy w okolicy kolesia który klei takie rzeczy i sprawdza przy okazji wydajność chłodnicy polecam również wyjęcie i umycie chłodnicy inter coolera

szkoda że tak pużno trafiłem an ten temat bo miałem takie same problemy w jaguarze 860 i skończyły sie dopiero po wyjęciu chłodnicy i umycie jej pod dużym cisnieniem myjką oczywiście uszkodziłem chłodnice od tego mycia ale mamy w okolicy kolesia który klei takie rzeczy i sprawdza przy okazji wydajność chłodnicy polecam również wyjęcie i umycie chłodnicy inter coolera

#23 Share PRZEMEK44151

PRZEMEK44151

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 wrzesień 2011 - 14:51

Claas jaguar witam odnośnie tego grzania się tej maszyny proponował bym zmienić paski klinowe, i w szczególności polecam orginalne claasa ponieważ ja miałem ten sam problem i zwykłe wytrzymywały mi najwyżej 2dni.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share ceeenha

ceeenha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 18 wrzesień 2011 - 17:41

Claas jaguar mialem ten sam problem sie caly czas grzal silnik stare paski byly twarde i sie slizgaly po zimie paski same popekaly i wymienilem kupilem polskie i problem znikl wcale sie nie grzeje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 18 wrzesień 2011 - 21:15

Claas jaguar dolaczam sie do kolegow o mycu chłodnicy.mi tez sie ostatnio grzał 860. ja miałem taki specjalny płyn do mycia chłodnic.potem przemyłem to wodą pod cisnieniem z sieci i przestał sie grzać. kiedys jak mia;lem 695 to pamietam że paski też mialy duży wpływ na temp. silnika.