Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kody błędów w John Deere 1450 CWS

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share robo2

robo2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 15:20

Kody błędów w John Deere 1450 CWS jestem właścicielem john deere 1450 cws podczas zapalania wyświetla mi się kod MDDM REV 104 w serwisie nie wiedzą co to może być... proszę o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kody błędów w John Deere 1450 CWS Dzisiaj, 12:51
  •  

#2 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 16:01

Kody błędów w John Deere 1450 CWS Jak w serwisie nie widza co to jest to nie bedzie latwo.. ale moze ktos z forumowiczow bedzie wiedzial co to moze byc za blad

#3 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 11 czerwiec 2010 - 10:52

Kody błędów w John Deere 1450 CWS nie ma w instrukcji obsługi? tam są wszystkie kody błędów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share robo2

robo2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 11 czerwiec 2010 - 16:42

Kody błędów w John Deere 1450 CWS no właśnie nie ma.... dzwoniłem po różnych serwisach i nie potrafią mi pomóc nie spotykali się z takim kodem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wjanusz23

wjanusz23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 04 lipiec 2010 - 07:51

Kody błędów w John Deere 1450 CWS Powiedz czy z tym kodem pojawiają się jakieś problemy nieprawidłowej pracy kombajnu zapala się jakaś kontrolka ? czy tylko wyświetlany jest ten kod ale żadnych widocznych zmian co do pracy maszyny nie zaobserwowałeś.
Na początek to wykasuj go i zobacz czy powraca,bo mógł być wygenerowany w jakiś okolicznościach ale niekoniecznie mający związek z jakąś usterką.
Jeśli po wykasowaniu kod powraca to znaczy że jest aktywny i niestety konieczna będzie wizyta serwisu.Mimo że jak mówiłeś obdzwoniłeś po serwisach i nikt ci niemógł powiedzieć co to za kod.
Być może jest to kod dostępny tylko dla producęta sterownika a nie dla serwisu i wystarczy uaktualnić oprogramowanie i wszystko wróci do normy.Takie kody nieznajdujące się w spisie kodów diagnostycznych oznaczają wewnętrzny problem ze sterownikiem lup jego oprogramowaniem .

Dodaj odpowiedź