Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mechanik

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share WOLDO

WOLDO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 17:26

Mechanik Witam ,
Mam problem kupilem rok temu prasę class 44 . Podczas ostatniego prasowania zaczął mi tryskać olej z siłownika podnoszaczego i dciskającego klapę tylnia . Probowalem gop zrobić dokupowałem symeringi ale to nic nei dało dalej... .
Szukam jakiegoś mechanika który mógł by to zrobić lub kogoś gdzie mógł bym kupic nowy .
Mieszkam w okolicach Łukowa.
Z góry dziękuje i pozdrawiam .:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mechanik Dzisiaj, 01:51
  •  

#2 Share Spidi

Spidi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 18:56

Mechanik A może nie taki rozmiar symeringu i dlatego dalej nie trzyma szczelnie, ja trochę części kupuję w Łukowie w przedsiębiorstwie MEGA może tam popytaj tam jest dużo części.

#3 Share marius21

marius21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 19:47

Mechanik Ja łuków omijam z daleka jeśli po jakąś czesc to jade do miedzyrzeca i tam kupuje pozniej napisze gdzie bo musze wizytówke znależć

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1232 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 20:35

Mechanik Po pierwsze to nie simering tylko uszczelniacz- to są dwie różne rzeczy. Uszczelniacz musi być pełen bo i są takie z wyżłobieniem a one nie nadają się do niczego zaraz jak tylko założysz to cieknie.
Jeżeli jednak założyłeś dobry uszczelniacz (według ciebie simering) a dalej cieknie musisz wymienić plastikowe prowadnice na nim bo pewnie się już zużyły

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share WOLDO

WOLDO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 04:33

Mechanik

Po pierwsze to nie simering tylko uszczelniacz- to są dwie różne rzeczy. Uszczelniacz musi być pełen bo i są takie z wyżłobieniem a one nie nadają się do niczego zaraz jak tylko założysz to cieknie.
Jeżeli jednak założyłeś dobry uszczelniacz (według ciebie simering) a dalej cieknie musisz wymienić plastikowe prowadnice na nim bo pewnie się już zużyły

Wymieniłem już wcześniej ten uszczelniacz i ta plastikowa prowadnice nic nie pomoczony dlatego pisze tu .Jak byście mieli namiary gdzie kopic lub naprawić go to proszę o nie.
pozdrawiam.

#6 Share Spidi

Spidi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 13:03

Mechanik Naprawy możesz dokonać w Lublinie w sklepie Hydrotech, ja tam kupowałem części do naprawy siłownika kombajnu zbożowego. Tutaj masz link do strony internetowej sklepu i tam masz namiary http://www.hydrotech....pl/pl,o_firmie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share WOLDO

WOLDO

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 14:12