Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac

42 odpowiedzi na ten temat

#21 Share DebyFarmer

DebyFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 09 czerwiec 2010 - 08:24

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac Ja bym wybrał Zetora :) Myśle, że to dobry traktor, mało pali i jest zwrotny :)
ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac Dzisiaj, 19:03
  •  

#22 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja Sport Informatyka Rolnictwo Zwierzęta

Napisany 09 czerwiec 2010 - 14:12

Bierz farmtracka, bo zetor jaki jest każdy wie za wszytko trzeba dopłacać (szybka skrzynia za dopłatą) i silnik do najekonomiczniejszych i najnowocześniejszych nie należy, nh fajny ciągnik ale ceny części masakra a awarie się zdarzają, a w farmtracku masz zachodni silnik zachodnie napędy i to w polskim opakowaniu, czy głupia szyba, bak, kompresor, lampa, cięgno czy inny duperel będzie w rozsądnej cenie a ciągnik jest nieźle wyposażony i ma dobry silnik

To prawda silnik Zetora nie jest najekonomiczniejszy ale smokiem w śród silników też nie jest. Co z tego że nie jest najnowocześniejszy? Niczego w nim nie brakuje te silniki są bardzo mocne i na pewno silnik Zetora jest mocniejszy od NH i FT. :)
Ja bym się bardziej zastanawiał nad Zetorem i NH :) Zetor ma bardzo dużą kabinę i to jest duży plus :)

Edit.
Chociaż oglądam teraz nowego FT to wnętrze jest bardzo ciekawe :) Nie wiedziałem że FT tak się zmienił :) Teraz nie dziwię się czemu zastanawiasz się też nad tym ciągnikiem :)

#23 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 14:19

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac Czy silnik zetora jest wytrzymalszy od perkinsa ?? oj nie wiem, w galerii było parenaście nowych zetorów zepsutych :) Zetor nie ma aż takiej dużej kabiny jak kiedyś :)

#24 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 14:30

Czy silnik zetora jest wytrzymalszy od perkinsa ?? oj nie wiem, w galerii było parenaście nowych zetorów zepsutych :) Zetor nie ma aż takiej dużej kabiny jak kiedyś :)

No takiej jak kiedyś kabiny nie ma ale dużo większą od NH :) Kiedyś w topagrar było porównanie Zetora Proximy NH TD80D MF'a Lamborghini R3 i FT. Tam najmocniejszy silnik wybrano że ma Zetor :rolleyes:Ale nie twierdzę że silniki Perkinsa są słabe bo to też bardzo dobre silniki... Żeby to sprawdzić jak dobre są te silniki to trzeba poczekać ok 10-20lat :) Były zepsute... ale czy to były awarie silnika? Kolega ma praktyki w Techpomie i opowiadał mi o Forterce która nakręciła już 20000mth i silnik chodził... Co prawda mówił mi że rozpoławiali ją kilka razy bo jak złożyli ją to miała np. wycieki oleju... ale to zapewne serwis źle go zrobił, bo serwis w techpomie jest kiepski jak i cały dealer :)

A wiecie może ile kosztuje nowy Farmtrac? Najlepiej by było jakby ktoś podał cały cennik, byłbym bardzo wdzięczny :)

#25 Share kuguar

kuguar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 15:43

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac cennik farmtrac
http://www.fotosik.p...f8b530dc93.html

#26 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 15:58

cennik farmtrac
http://www.fotosik.p...f8b530dc93.html

dzięki :) mam jeszcze kilka pytań, DT to jest wersja z napędem 4x4 i czy nowe FT są już w sprzedaży?

#27 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 16:17

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac tak to wersja z napędem, nowe to znaczy ??? :)

#28 Share VarioSpeed

VarioSpeed

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 16:20

tak to wersja z napędem, nowe to znaczy ??? :)

widziałem że są już z nowym wyposażeniem i to bardzo ładnym :)
http://www.farmtrac.pl/index.php

#29 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 16:55

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac Farmtrac 685 DT i 690 DT mają takie kabiny http://www.agrofoto....mage&img=175119 i są w sprzedaży :)

#30 Share kuguar

kuguar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 18:52

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac a który ciągnik polecacie do tura

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 09 czerwiec 2010 - 19:10

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac ja wybrałbym NH... Zetor teraz to nie jest to samo co kiedyś, większe spalanie,a o  tych Polskich "wynalazkach" nic nie wiem więc nie będę pisał...

#32 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 19:22

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac A niby dlczego wynalazek ?? tak samo moge powiedzieć o NH że to zagraniczny "wynalazek" :)

#33 Share mister

mister

Prezes

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów
  • Zainteresowania:Logistyka

Napisany 09 czerwiec 2010 - 20:40

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac Hmm czy zetor to nie to co kiedyś... no nie wiem mam porównanie między 6245/7711/Proxima plus... Jak na razie i powiem szczerze że jestem z proximy zadowolony, spalanie 10-11 litrów na hektar orki po górkach, do kabiny 3 osoby wejdzie :) co prawda nie płynie tak po dołkach jak 7711...

Zetorku oczywiście że nie to samo przecież trzeba się rozwijać :)

#34 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 10 czerwiec 2010 - 06:38

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac rozglądam sie za ciągnikiem pomocniczym i tak-wczoraj wstąpiłem do pobliskiego dilera zetora i tak oglądam proxime 65 i na koncu zapytałem własciciela firmy o spalanie w lekkich pracech-czy sie zmieści w 5 l a on na to-NIE MA MOWY-to dobre ciągniki ale lubią paliwo wiec ile w tym prawdy to nie wiem ale sie troszke przestraszyłem bo jaki jest sens kupować taki ciągnik pomocniczy skoro bedzie on palił wiecej od głównego?

#35 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 10 czerwiec 2010 - 10:45

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac To weź farmtraca, silnik Perkinsa powinien być oszczędny.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#36 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 10:59

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac To przynjmniej dealer był uczciwy i nie próbował wmawiać że 3 spali. Juz powoli przestaje wierzyć w spalanie jakie podają ludzie na forum każdy pisze co chce i często nie ma to żadnego pokrycia z rzeczywistością.

#37 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 10 czerwiec 2010 - 21:01

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac 3 nie spali, ale przy ladowaczu w moim mf 5435 (taki sam silnik jak w FT) to 4 daje rade sie zmiescic, ale jak juz cos ciezszego to i 10-12 spali:)

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#38 Share kuguar

kuguar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 czerwiec 2010 - 08:34

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac ja się chyba jednak zdecyduje na zetora proxime 95 puls a co sądzicie o dilerze zetora agroma Sępulno Krajańskie

#39 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 11 czerwiec 2010 - 09:01

Co lepsze Zetor, New Holland czy Farmtrac moj td5050 w lekkich pracach typu lekki transport ładowacz itd mieści sie lekko w 4 l ma mtg wiec wydaje mi sie ze to super wynik jak na 95 km.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 czerwiec 2010 - 09:09

3 nie spali, ale przy ladowaczu w moim mf 5435 (taki sam silnik jak w FT) to 4 daje rade sie zmiescic, ale jak juz cos ciezszego to i 10-12 spali:)

proxima 65tka nie spali 3l/godz ale na ciągnik 60kilka km, ale te 3l/godz w lekkich pracach to standard w większości ciągników, także oszczędny ten ciągnik nie jest, zetor powinien wprowadzić 3cyl proximę turbo zamiast się wydurniać z 60konnym silnikiem turbo o pojemności ponad 4l!!! i wprowadzać coraz większe modele, czy w zetorze myślą że już ciągnik 50-60km to nie ma miejsca bytu?

Dodaj odpowiedź