Skocz do zawartości

Zdjęcie

New holland t6090 15mth w serwisie

40 odpowiedzi na ten temat

#1 Share budzik

budzik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 07 czerwiec 2010 - 21:34

New holland t6090 15mth w serwisie Witam kupiłem ciagnik new Holland t6090 w Legnicy w agrohandlu. Mial 15 mth pola na oczy nie widzial wszedzie folie. Po 15mth dziwny klekot w skrzyni. Zadzwonilem do serwisu przyjechali na poczatku odpalili przejechal sie i mowi mi ze nic sie nie dzieje. Jednak po chwili pojawil sie klekot w skrzyni zrobil kalibracje skrzyni i powiedzial ze to na ktoryms sprzegle cos jest luzne. Zarbrali go do siebie w umowie napisane jest ze czas na naprawe w serwisie wynosi dwa tygodnie. Minąl ponad miesiac zlozyli skrzynie na nowo i dalej jest to samo. Teraz przyjedzie firma z plocka do legnicy i teraz oni maja to skladac a ja nie chce brac ciagnika nowego juz dwa razy rozbieranego. Co o tym mysliscie chce napisac odwolanie czy ktos z was mial juz taki przypadek lub wie jak to napisac. Ciagnik zaraz bedzie bardzo potrzebny do prasy kredyt place a ciagnika nie ma. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New holland t6090 15mth w serwisie Dzisiaj, 10:53
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 czerwiec 2010 - 21:48

New holland t6090 15mth w serwisie Napiszę trochę żartem. Znajdz użytkownika MaciejNewholand@ on nie wierzy że NH może być awaryjne.
A tak poważnie to współczuję. Już którys raz słyszę o NH w którym awaria wystąpiła zanim ruszył w pole.

#3 Share maxiben

maxiben

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 890 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo glownie nowoczesna hodowla trzody chlewnej
    rodzinne wyjazdy

Napisany 07 czerwiec 2010 - 21:56

New holland t6090 15mth w serwisie tez wspolczuje idz do jakiegos prawnika on cos im wysmaruje utwierdzam sie w przekonaniu ze nh nie ma dobrego serwisu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share pasterz

pasterz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 06:42

New holland t6090 15mth w serwisie Koledzy mają racje, sam za dużo nie wskurasz lepiej rozejrzyj sie za jakimś radcą prawnym który mógłbym Cię odpowiednio poprowadzić.

#5 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 07:11

New holland t6090 15mth w serwisie radca prawny plus to forum i może tvn turbo "turbo kamer"... i pisz otwarcie kto przyjechał do ciebie, nazwiskami i nazwami firm, wszystkie dokumenty zbieraj bo oni będą grali na czas tylko a do błędu się nie przyznają a ci się gwarancja skończy będziesz miał ciągnik zepsuty i pewnie kredyt do spłaty...
Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

#6 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 07:15

New holland t6090 15mth w serwisie odezwij się do prasy rolniczej, to bardzo pozytywnie wpływa na jakość pracy dilera

#7 Share budzik

budzik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 11:10

New holland t6090 15mth w serwisie wlasnie byl u mnie czlowiek ktory tez ma jakis probolem z nimi nie wime od konca o co chodzi bo nie bylo mnie w domu ma pozniej przyjechac i sie dogadac bo na jutro on umowiony jest z radca i chce zrobic tak zeby ten radca poprowadzil obydwie sprawy a wlasnie gwarancja leci nie wime z jakiej racji skoro ciagnik nie jest uzywany przeze mnie ja go nie mam co to co za interes

#8 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 12:39

New holland t6090 15mth w serwisie tak jak mówi bogdan, a jak nie to powiedz ze chcesz mieć nowy i sprawny ciągnik teraz zrobią ale jak gwarancja się skończy to będzie problem jak się zacznie ... postrasz troszkę ze wystawisz im taką opinie w necie ze stracą połowę kliętów :PPP haha

#9 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 13:13

New holland t6090 15mth w serwisie tylko wszystko ładnie i pięknie ale oni nie dadzą ci nowego (choć ci tego życzę)... na zdrowy chłopski rozum firmie powinno zależeć na tym żeby go zabrać i dać klientowi nówkę, żeby wszyscy byli zadowoleni. "ok nasz błąd nie ma sprawy"... a oni będą wmawiali że to twoja wina, przeciągali terminy i gwarancja się skończy i po problemie... w ogóle nie mogę zrozumieć takiego postępowania firmy. przecież powinno im zależeć na dobrej opinii a ani wolą iść na udry... życzę powodzenia i pisz co i jak tam ci idzie, bo ja będę miał podejrzewam podobną przeprawę z firmą paszową... ;(

#10 Share NHTD5030

NHTD5030

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 19:44

New holland t6090 15mth w serwisie właśnie ale to jest problem żeby dostać nowy, może by o pchneli innemu albo coś :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share budzik

budzik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 08 czerwiec 2010 - 20:22

New holland t6090 15mth w serwisie znajomemu w DF kabina ciekla mowi ze przyjezdzali ustawiali drzwi niby dobrze minelo kikla miesiecy dalej cieklo bylo tak z 4 razy po tym 4 razie przyjechal znowu zima ustawial te drzwi z dwie godziny zmarzl tam jak nie wiem co akurat te mocne mrozy byly i dobra juz niby dobrze no to wzieli szlaufa i leja wyszedl ten gosciu mokry w pi-zdu sie wkurzyl i mowi ze on dzwoni do serwisu ze wam sie nalezy nowy ciagnik i wyobrazcie sobie ze dostali nowy a ciagnik tanten z uszkodzana kabina mieli juz dwa lata ale ten gosciu z serwisu juz tam nie pracuje ale ciagnik maja nowy bylem widzialem i teraz wlasnie od niego wezme to odwolanie co on pisal tylko sie marke zmieni wydaje mi sie ze tak bedzie dobrze :)

#12 Share budzik

budzik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 11:55

New holland t6090 15mth w serwisie okazalo sie ze ten czlowiek ktory u mnei byl to moj znajomy i ma problem z zetorem pompa mu cos nie chciala dzialac jak nalezy raz dzialala raz nie dzownil do nich on ze to cos z czujnikiem zeby sie nie martwil moze jezdzic oni beda tam u niego za pare dni po kilku dniach na polu calkiem mu siadlo podniosl siewnik i juz nie mogl opuscic zadzwonil do nich z ciagnika i mowi co sie dzieje to powiedzieli mu zeby jechal do domu oni jutro beda zjechal do domu z pola wysiada z ciagnika a tutaj kupe opelu cieknie okazalo sie ze pompa calkiem pekla zadzwonl do nich oni ze sprawdza namoejscu przyjehcali i powiedzieli mu ze to jego wina ze zle uzytkowal i ze tego nie zrobia on oczywiscie sie nei zgodzil ciagnik lezy w serwisie juz 3 miesiace a kupil go liczas od dzisiaj 6 miesiecy temu wczoraj jak przyjehcal do mnei to wlasnie wracla od nich i mowi ze dali mu papier zeby podpisal to zrobia on czytam ten papier a tam napisane ze rezygnuje z gwarancji w ramach tej naprawy normlanie szok co oni wyprawiaja a ja bylem u radcy i powidzial mi ze zle zrlbilem bo moglem nei dawac ciagnika na gwarancje tylko pisac reklamacje i laski by nie robili w ciagu dwoch wygodni musieli by dac nowy ;/

#13 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 12:54

New holland t6090 15mth w serwisie polska rzeczywistość ;(

#14 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 13:05

New holland t6090 15mth w serwisie Twojego znajomego zrobili w ciula delikatnie mowiac jak mu kazali jezdziec dalej jak im teraz udowodni ze oni mu kazali? nie ma szans, mogl ich nie sluchac tylko czekac az przyjada i dzwonic po 2-3razy dziennie ze maja byc jutro najpozniej pojutrze a nie wiadomo ile za nimi az przyjada ..

A co do twojego przypadku to wspolczuje moim zdaniem jak cos w skrzy to biora wkladaja nowa skrzynie i wraca ciagnik gora po tygodniu a nie tyle czasu za ciagnikiem i splacac kredyt za niego a nie majac go w garazu ..

#15 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 09 czerwiec 2010 - 13:43

New holland t6090 15mth w serwisie Parę lat temu w Legnicy nowy NH na skrzyni bezstopniowej nie dojechał do rolnika do domu.Od razu się go wyrzekł.

#16 Share budzik

budzik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 10:12

New holland t6090 15mth w serwisie wlasnie powiem wam ze mi tez mowili ze mozna jezdzic na tej skrzyni co klekotala ale ja nie jezdzilem bo nie mialem po co nawet ciagnik caly czas u mnie stal na pole pojechalme tylko raz zobaczyc tam rzepak i tyle co przyjehcalme do domu i finito a co do calej skrzyni to legnica dzownila do fabryki zeby dali nowa skrzynie a fabryka ze nie niech legnica ja jeszcze raz rozkreci a z plocka przyjada fachowcy i beda skladac 2gi raz nie wiem w ogole co to ma dac skoro w legnicy jakies obszczymurki chyba nie sa pokazali mi wszystko zlozyli jka ksiazka pisze dali wszystkie nowe zebatki i dalej to samo jak mialem kupic to dzwonili 5 razy dziennie a teraz cisza

#17 Share aadams7

aadams7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 10:55

New holland t6090 15mth w serwisie legnica będzie zwalała odpowiedzialność na płock a płock na legnice a czas leci i gwarancja też...

#18 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 11:07

New holland t6090 15mth w serwisie gwarancja na skrzynię biegów wg. prawa będzie przedłużona o rok, co marną, ale zawsze pociechą jest...

#19 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 11:23

New holland t6090 15mth w serwisie Hmm, mój kuzyn kupił ostatnio małego MF (ok 70 KM, z przednim napędem i bajerami- zresztą bardzo ładny) i co ciekawe zaczął się jemu psuć (bodajże 5 razy przyjeżdżał serwis do jego naprawy, a za tym 5 wzięli go do "Korbankowa" i tam już został, gdyż kuzyn nie chce go odebrać i żąda zwrotu pieniędzy. Poszedł do prawnika, założył sprawę Korbankom i oddali pieniążki. Jest takie prawo, iż jeśli się coś zepsuje 3 razy można żądać zwrotu pieniędzy lub nowej maszyny (tak samo jak np. z elektronarzędziami w sklepie).
Z kolei mojemu znajomemu gdy zepsuł się ciągnik i był mu wówczas potrzebny do roboty, to od razu dali mu zastępczy.
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 10 czerwiec 2010 - 14:37

New holland t6090 15mth w serwisie nie jest tak jak z elektronarzędziami :) Wymiana samochodu lub ciągnika jest możliwa tylko w przypadku awarii "istotnej" części sprzętu, a tu mamy pole do popisu sprzedawcy :) Jak widać korbanek miał kaprys i darował Twojemu kuzynowi drogę sadową :)