Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic?

360 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Mathieu92

Mathieu92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,komunikacja miejska,komputery ;)

Napisany 23 styczeń 2013 - 19:37

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Kredyt ?! A co z wahaniami cen ? Zajmie ci komornik wszystko i jeszcze pójdziesz siedzieć ... Dobrze że za marzenia nikt nie kara. Wyobraź sobie że rozważam właśnie swoją przyszłość i mam podobne myśli do twoich. Ale nieco inaczej biorę pewne rzeczy do siebie i staram się przewidywać. Hodowla krów to jest praca dla wielopokoleniowej rodziny a nie dla jednej czy dwóch osób. A uwierz mi że nie będziesz chciał po 5 latach spędzić nastepnych 20 tylko w oborze i na ciągniku nie mogąc nigdzie daleko ruszyć się z domu. Wracasz z imprezy za***any i kto wydoi krowy ? Spadłeś z choinki po prostu ....

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Dzisiaj, 23:19
  •  

#162 Share xabi32

xabi32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 19:55

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Kredyt no ale skad wziasc tyle kasy przeciez nie wyczaruje.Myslalem nad uslugami rolniczymi zeby mogl jakies pienidze i jakis zysk miec.Ale bez pracownika sie nie obejdzie.

#163 Share Mathieu92

Mathieu92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,komunikacja miejska,komputery ;)

Napisany 23 styczeń 2013 - 20:18

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Zapracuj najpierw te 500 000zl na 15ha gospodarstwo a nie pchaj sie w kredyty ...

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

#164 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 20:32

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Kto da mu kredyt??? Przecież nie bank....

#165 Share xabi32

xabi32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 20:44

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Jest do sprzedarzy gospodrastwo 175 ha III,IV,V klasa ziemi kosztuje ponad 3mln wraz z zabudowaniami.Nawet gdybym nie mogl splacic raty to mogl bym sprzedac ziemie po hektarze po 20tys i mial bym na splate raty.

#166 Share maniek33

maniek33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 584 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 20:50

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? To idź do banku i powiedz, że masz super pomysł i potrzebujesz tylko 3 mln :) . Dobranocka już się skończyła...

#167 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 20:50

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Już nie ten czas na usługi rolnicze. Dawniej kombajn odrabiali za 2 sezony. Teraz nawet na sieczkarnie nie ma tłoku.
Musisz sobie uświadomić, wbić do głowy że NIE DA SIĘ ZACZĄĆ OD ZERA.

Zacznij liczyć realnie, zrób symulację kosztów. Nie ma szans na spłatę odsetek od kredytu nie mówiąc o samej kwocie.

#168 Share malymiro1

malymiro1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/channel/UCIKoqQZlOZsypsOY7bVHPjg/videos

Napisany 23 styczeń 2013 - 21:00

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? u nas gość bizona w 1 sezon odrobił

#169 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 23 styczeń 2013 - 21:15

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic?

Jest do sprzedarzy gospodrastwo 175 ha III,IV,V klasa ziemi kosztuje ponad 3mln wraz z zabudowaniami.Nawet gdybym nie mogl splacic raty to mogl bym sprzedac ziemie po hektarze po 20tys i mial bym na splate raty.

Jak bierzesz na kredyt pod hipotekę to sprzedać może ale komornik.

#170 Share xabi32

xabi32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 21:57

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? No to co doradzacie moze wejsc z kims w spolke.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share pawelol111

pawelol111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3821 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 22:11

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? A kto zechce z Tobą wejść w spółkę? I w jaką spółkę? Chcesz koniecznie być rolnikiem to szukaj dziewczyny z hektarami. Innej drogi nie ma.

#172 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 22:29

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Chyba że wolisz chłopców :D bleeee

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#173 Share koma666

koma666

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 902 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 23:01

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? zaje****sty temat :D :D :D

wszystkim tym co chca zaczynac od zera i chca od razu miec po 100ha i wiecej zalecam czekanie na rozpad unii, jak juz to nastapi, ziemia powróci do normalnych cen, zrobi sie bardzo luzno na wsiach :D i wtedy bedzie mozna cos działac, bo po tych cenach ziemii co teraz sa to nie ma szans i sensu, znajomy ostatnio sprzedał 2ha po 18 tys za ha kl VI i gdzie tu sens kupywac taka ziemie za takie pieniadze ?

Edytowany przez koma666, 24 styczeń 2013 - 23:11.

#174 Share dawidg2

dawidg2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2807 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 23:17

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Xabi32, z całym szacunkiem ale jakbym miał stałą robotę za 6 tys E na miesiąc to bym się nawet nie brudził rolnictwem. Przy dzisiejszym kursie to masz 25 tys przychodu co miesiąc.

#175 Share Marcin309

Marcin309

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:hodowla bydła i koni;D

Napisany 24 styczeń 2013 - 23:24

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? mi się wydaje ze kolega Xabi32 pomylił euro z PLN... ciężko uwierzyć w te zarobki 2000 euro to już trzeba mieć dobra prace żeby zarobić wiem bo pracuje za granica... ale jak kolega w wieku 15 lat ma takie możliwości to pracuj a na pewno zarobisz na gospodarstwo.

#176 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 23:38

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? 6 tys zł to tez nie są grosze.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#177 Share Marcin309

Marcin309

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 24 styczeń 2013 - 23:43

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? nikt tak nie powiedział ze grosze ale to sa pieniądze realne do zarobienia... bo w euro raczej nie

#178 Share xabi32

xabi32

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 09:24

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? Bede pracowal u wujka na budowie.Wujek w niemczech ma swoja ekipe budowlana w ktorej mnie zatrudni powiedzial ze jak sie sprawdze to mi da nawet wiecej zarobic.

#179 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 09:28

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? 6 tys euro to może cała ekipa zarabia :D Ach ci wujkowie , oni to są ...

sprzedam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Marcin309

Marcin309

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 25 styczeń 2013 - 09:34

Jak założyć własne gospodarstwo nie mając nic? masz lepszego wujka jak ja tata bo ja u tata w firmie pracuje w niemczech i płaci mi tylko 6000zł :(