Polecane posty

macin87    71

Najlepiej pracuje się ciągnikiem w przedziale mocy 70-80km choć swego czasu pracowałem ursusem 3512- miał ciężko przy dobijaniu na 200 bar ale jakoś szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil0012    2

ostatecznie tym duży na 1000 obrotów i małym gazem będzie sobie tylko pykał, ale w tym zestawie oszczędności nie będzie ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

zgadzam się z przedmówca. przełącz na 1000 obr. silnik na ok 900 obr/min i powinien bez problemu dobijać do 200 bar. a przy takich niskich obrotach silnika nie powinien aż tak dużo zpalic


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor95    2

Witam. Chicałbym poznać opinie na temat prasy Morra 1200 (120x120) Jakiej jest produkcji, czy ktoś miał doczynienia z taka presą? Posiada ona haki trzymające komorę? Jak jest z dostępnościa części.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf12    8

Dzięki! wstawię fotki z sianokiszonki, ;)

 

myślę że lepiej większy niż za mały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocki0    0

witam wszystkich potrzebuje informaci gdzie mozna kupic czesci do siłownikow od klapy do rolland 44 chodzi mi o ta tulejke w srodku i uszczelnjacze wyglada mi to na koplet tak ze chyba samych uszczelniaczy sie nie wymieni z gory dziekuje i czekam na wszelkie informacie w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

jakiś sklep z hydrauliką siłową powinien wszystkie uszczelniacze mieć (w Białej Podlaaskiej jest taki sklep)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

witam wszystkich potrzebuje informaci gdzie mozna kupic czesci do siłownikow od klapy do rolland 44 chodzi mi o ta tulejke w srodku i uszczelnjacze wyglada mi to na koplet tak ze chyba samych uszczelniaczy sie nie wymieni z gory dziekuje i czekam na wszelkie informacie w temacie

Tu kiedyś kupowałem

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&cad=rja&uact=8&ved=0CFwQFjAH&url=http%3A%2F%2Fwww.rolmax-sklep.pl%2Fregulamin%2C31.html&ei=ndFvU4naLcLX7Abal4DwBw&usg=AFQjCNEQx8Joe8hCkHy1W3Auic9nCqoPRg&bvm=bv.66330100,d.ZGU


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocki0    0

do mariuszd93 a moze wiesz jak sie to nazywało i czy kupywałes same uszczelniacze czy razem z (tulejka ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Same uszczelniacze ,pękła mi taka głowiczka w siłowniku , dorobili mi z mosiądzu w firmie w lublinie, a uszczelniacz jeden jeszcze mi został , bo do tej dorobionej głowiczki inny szedł


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Jakiej marki zamienniki łożysk stosujecie na walce? czy może nawet nei warto kombinować z tym tylko brać oryginały.... bo zawsze biore ogyginał ale moze coś tańszego równi3 dobrego można kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

ja najtanszych nie brałem. brałem te średnie, po 48 zł i jak narazie dobrze chodzą


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1395

Chłopacy od jakiejś innej prasy np. Polskiej pasują do podbieraka te pazurki co zbierają towar, wczoraj dwa zgubiłem i jeszcze jedno tych uchwytów co się przykręca pazurki też szlak trawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

ja kiedyś dobrałem od jakiejś przyczepy samozbierającej ale trzeba było podkładkę dorobić, najlepiej to w Grene coś znajdziesz napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    156

nie wiem dokładnie od czego te palce pasują ,lecz od jakiejś polskiej maszyny,odkręć jeden i w grene lub agromie dopasujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirfarm    2

Panowie mam następujące pytanie czy w waszych prasach zawór trzyma ciśnienie???. Jaką wage ma bela słomy z waszego claasa 44:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

sucha słoma przenżytnia ok.150kg jak komora się za mocno uchyla to daj więcej podkładek pod zawór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gores    0

Witam mam problem ze swoja 44s mianowicie podłożyłem podkladki jakies 4mm pod sprezynke i tak jak wcześniej nabija tylko do 200 na zegarze i uchyla sie klapa tak jest nadal druga sprawa to nie działa żadna lampa trzecia to gdy puszczam siatke to siłownik powinien być schowany czy wysuniety a czwarta to już gdy owine kulke siatka nie przełaczy mi na otwieranie klapy musze wyjść przełączyć na sznurek i otworzy a na sucho wszystko po za lampami chodzi dobrze i już sam nie wiem jak to ogarnąć pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirfarm    2

Myślę że może to być problem z tym przełącznikiem siatka-sznurek. Zdemontuj i oddaj do dobrego elektronika niech sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzef2501    0

Ja mam ten sam problem siatka albo za dużo się owija albo nie schodzi do komory tylko owija się na wałku podającym i nie mogę otworzyć komory bo nie puszcza prądu do siłowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez plati
      Witam.
      Generalnie mam taki problem, że elektrozawory w mojej prasie są już wyeksploatowane i dochodzi do ich zacinania czasem.
       
      Chciałbym dokupić takie elektrozawory, jednak nigdzie nie mogę znaleźć sklepu, czy zakładu hydraulicznego, który dopasuje mi te elektrozawory.
      Wrzucam zdjęcia poglądowe rozdzielacza i "elektrozaworu"(w sumie nie wiem jak to się fachowo nazywa).
      Na rozdzielaczu jest wybity nr i nazwa firmy COMATROL
       
      Jeśli ktoś się zna na takim czymś i chciałby się podzielić wiedzą, to byłbym bardzo wdzięczny.
       
      Pozdrawiam
       
       


    • Przez Grzechooo
      Witam, Urwał mi się wytrząsacz w Senatorze i mam pytanie czy może ktoś wie czy taki wytrząsacz pasuje np z Mercatora lub protektora? czy były jakieś różnice w wytrząsaczach? jeśli tak to z czego jeszcze mogę go dobrać.?
    • Przez Szron88
      Witam.
      Sąsiad poprosił mnie o pomoc przy kupnie kombajnu. Sam posiadam JD 1065 i z Claasem nigdy nie miałem doczynienia. Prosiłbym użytkownikow dominatorów na co zwrócic szczególnie uwage bo jednak claas sie troszke różni od JD. Wyjazd na oględziny jutro rano więc mało czasu na zbieranie informacji. Z góry dzieki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj