Polecane posty

lukbold    1054

No i to sie nazywa konkretna odpowiedź na proste i krótkie pytanie, a nie nabijanie postów w temacie o którym sie nie ma pojęcia. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To  ty nie  masz  pojęcia o czymkolwiek  i  szukasz  w d...e  miodu . 

ale  ok się  wyjaśniło płytka  ma  tyle  co trzeba  ,  zadowolony pewnie  jesteś  ,  zakładaj  i  niech  słuzy  10 lat ... 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1122    15

Witam wiecie moze gdzie kupic przekaznik do claas rollant ten od siatki bo  lepiej teraz wymienic niz w sezonie klapa mi sie otwierala podczas owijania siatka nie za kazdym razem ale denerwujace to jest . a druga rzecz to taka ze silniczek krecil sie caly czas do puki nie wylaczylem produ i wlaczylem spowrotem.

bylbym wdzieczny jakby ktos mial jakis rysunek jak to przelutowac

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Takie same przekaźniki jak fabryczne ciężko będzie kupić ale nic nie stoi na przeszkodzie aby nowe dać na przewodach. Tylko nie kupuj najtańszych bo się nie nadaja do trudnych warunków pracy(drgania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek02    0

Witam;)

Panowie poszukuję prasy belującej głównie do słomy chodzi mi o prasę pasową z zawijaniem siatką.

Na prasę przeznaczam około 30Tyś. jakie są wasze propozycje? Głównie chodzi mi o opinie i propozycje użytkowników pras.

Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

Posiadam taką prase do sprzedaży siatka sznurek jak ktoś chętny zapraszam na priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1122    15

Ja polecalbym claas variant 280 widzialem belki jakie byly po niej to naprawde bardzo ladnie zbite i rowne 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gores    0

W tych prasach musisz szczególną uwagę zwrócić na pasy czy nie są spękane no i później podczas pracy co chwile wychodzić i sprawdzać czy nic się nie grzeje bo jak już zobaczysz dym to żadna gaśnica nie pomoże (widziałem jak pali się pasówka) albo dobrze ją ubezpieczyć :D  jedyny plus to fajne kulki po niej i dobra wydajność 

Edytowano przez Gores

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawcioo    0

Witam mam pytanie mam ta prase sznurek elegancko dziala a jak przelanczam na siatke to owija caly czas i nie ucina jaka moze byc przyczyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    576
Napisano (edytowany)

W  jednym z postów opisałem możliwość sprawdzenia cyklu owijania siatką. Zwróć uwagę na działanie lampy i silniczka. 

Tu też o tym jest :

 

 

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez plati
      Witam.
      Generalnie mam taki problem, że elektrozawory w mojej prasie są już wyeksploatowane i dochodzi do ich zacinania czasem.
       
      Chciałbym dokupić takie elektrozawory, jednak nigdzie nie mogę znaleźć sklepu, czy zakładu hydraulicznego, który dopasuje mi te elektrozawory.
      Wrzucam zdjęcia poglądowe rozdzielacza i "elektrozaworu"(w sumie nie wiem jak to się fachowo nazywa).
      Na rozdzielaczu jest wybity nr i nazwa firmy COMATROL
       
      Jeśli ktoś się zna na takim czymś i chciałby się podzielić wiedzą, to byłbym bardzo wdzięczny.
       
      Pozdrawiam
       
       


    • Przez Grzechooo
      Witam, Urwał mi się wytrząsacz w Senatorze i mam pytanie czy może ktoś wie czy taki wytrząsacz pasuje np z Mercatora lub protektora? czy były jakieś różnice w wytrząsaczach? jeśli tak to z czego jeszcze mogę go dobrać.?
    • Przez Szron88
      Witam.
      Sąsiad poprosił mnie o pomoc przy kupnie kombajnu. Sam posiadam JD 1065 i z Claasem nigdy nie miałem doczynienia. Prosiłbym użytkownikow dominatorów na co zwrócic szczególnie uwage bo jednak claas sie troszke różni od JD. Wyjazd na oględziny jutro rano więc mało czasu na zbieranie informacji. Z góry dzieki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj