Skocz do zawartości

Zdjęcie

olej przekładniowy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share andzin

andzin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 07:53

olej przekładniowy Mam problem bo olej w skrzyni w prasie zwijającej carraro uszczelniaczem sączy pomimo że wymieniałem uszczelniacz. Dużo nie ubywa ale za dzień z setkę trzeba dolać. Myślałem żeby teraz wlać gęstszego oleju przekładniowego podobno jest taki co się stosuje do kosiarki rotacyjnej czy to będzie dobrze. Może trochę będzie mniej się sączyć. Teraz jest zalana hipolem trochę rzadki ten olej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
olej przekładniowy Dzisiaj, 15:32
  •  

#2 Share PAATRYKK5

PAATRYKK5

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 08:43

olej przekładniowy na pewno nic się nie stanie bo to jednak tylko skrzynia a czy pomoże to się okaże!

#3 Share coffey23

coffey23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 11:03

olej przekładniowy może łożysko masz rozwalone i uszczelniacz nie trzyma bo luz jest :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 11:42

olej przekładniowy Sprawdź czy ta skrzynia ma jakiś odpowietrznik, który może być zatkany i wtedy będzie tłoczyć olej uszczelniaczem.

#5 Share andzin

andzin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 17:28

olej przekładniowy Łożysko jest chyba dobre a odpowietrznika nie ma są tylko korki wlewowy spustowy i przelewowy. Ze dwa razy rozbierałem i wymieniałem uszczelniacz. Właśnie od tego rozebrania się zaczęło bo było tam trochę luzu teraz jest dobrze ale się sączy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 06 czerwiec 2010 - 18:37

olej przekładniowy Musi być odpowietrznik, a jak nie ma spróbuj poluzować wlew tak aby powietrze wchodziło (tylko uważaj żeby korka nie zgubić) lub wywierć dziurkę nagwintuj i wkręć kalamitke tylko przedtem wywal kolkę. Jeśli nie ma odpowietrznika to nic dziwnego że wypycha po prostu pod wpływem temp. powstaje ciśnie nie w skrzyni

Edit; a czasem na oście gdzie pracuje simering nie wyrobił się rowek?