Skocz do zawartości

Zdjęcie

Łańcuch podjaników

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kolpolo

kolpolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 15:56

Łańcuch podjaników Wiatm, jak co roku przyszedł czas na przygotowanie maszyny do sezonu, łańcuchy które pracują w moim bizonie mają chyba 10 lat ( dobrze nie pamiętam ) są już mocno wyeksploatowane, powyciągane, pare razy skracane ( stare dobre części ) prawdopodobnie nie przetrwają tego sezonu, ale puki co to nie wymieniam tylko a razie awarii chcę mieć zapasowy żeby szybko wymienić. Moje pytanie polega na tym jakie łacuchy wybrać znaczy jakich producentów polecacie a jakich omijać szerokim kołem ( wiadomo tyle teraz robią tandety a lepeij trochę więcej zapłacić niż często wymieniać), może macie jakieś doświadczenia w tym temacie np. na allegro znalazłem coś takiego http://www.allegro.p...nowy_bizon.html producent Dolzamet Chojnów co o tym sądzicie z góry dziękuje za wszelkie sugestie. A może macie jakieś doświadczenia z co do innych części i chcecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do jakości cześci?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Łańcuch podjaników Dzisiaj, 01:52
  •  

#2 Share Przemko

Przemko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Zainteresowania:USŁUGA KOSZENIA ZBÓŻ KOZIENICE, MAZOWIECKIE, OKOLICE

Napisany 04 czerwiec 2010 - 18:32

Łańcuch podjaników Te łańcuchy z allegro możesz śmiało brać, jest to firma które w miarę słynie z dobrego wykonania produktu, a także dodatkowym atutem u nich jest przystępna cen :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 19:42

Łańcuch podjaników NAwet się nie zastanawiaj nad nimi.ja mam je z 8 lat bez problemów.U nas je sprzedają jako orginał po 450 zł w sklepie.

Dodaj odpowiedź