Skocz do zawartości

AgroFoto.pl
Logo
Forum rolnicze
Zdjęcie

Doradca żywieniowy

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
6 odpowiedzi na ten temat

#1 KarolTD90

KarolTD90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 14:56

Doradca żywieniowy Mam pytanie czy korzystacie z usług doradców żywieniowych?? Czy układają wam dawki dla krów? Ile to kosztuje? A może macie kontakt do kogoś takiego jestem z podlasia powiat wysokomazowiecki.
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
Doradca żywieniowy Dzisiaj, 20:50
  •  

#2 elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 17:03

Doradca żywieniowy Ja korzystam. Cen nie znam. Mam doradztwo za free ponieważ biorę pasze z de heus.
  • 0
Ostrołęka nie pęka, jak pęka to nie Ostrołęka :D

#3 KarolTD90

KarolTD90

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 18:51

Doradca żywieniowy A jak to wygląda często on przyjeżdża do gospodarstwa?? Dużo zwiększyła się mleczność?? Zmniejszyły się problemy z somatyką??
  • 0

#4 elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 525 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 19:00

Doradca żywieniowy Kiedy chcesz to przyjeżdża. Np pojawia się problem z mastitis to wpada zobaczyć i doradzić, czy też jak teraz zmiana kiszonki na zielonkę. Ja to oceniam bardzo dobrze a nie jestem dużym gospodarzem. Ciężko określić mleczność, zacząłem współpracę pod koniec zimy gdy dużo krów się cieliło. Poza tym nie mam oceny użytkowości. U mnie był kładziony nacisk na mastitis i zapłodnienia bo z tym miałem duże problemy i teraz jest w miarę ok. Aha widzę że jesteś z wysokiego. Ten kolo co do mnie przyjeżdża jest z Łomży :D
  • 0
Ostrołęka nie pęka, jak pęka to nie Ostrołęka :D

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#5 klopocik91

klopocik91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • 18531334
  • Zainteresowania:To i tamto ;)

Napisany 06 czerwiec 2010 - 15:34

Doradca żywieniowy Polecam doradców z De Heus. Znają się na tym co robią. Ostatnio był u mnie człowiek z Agrocentrum. Nie widział kiszonek. Nie pytał ile daje. Powiedział żeby zastosować ich pasze i będzie super :) szok. takie doradztwo to mam w firmie gdzie pasze kupuje :)
  • 0

#6 Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 2855 postów
  • 5700624

Napisany 06 czerwiec 2010 - 17:12

Doradca żywieniowy Ja jestem doradco żywieniowym w firmie paszowej, jak jesteś zainteresowany zapraszam na PW
  • 0

Reklama AgroFoto Ads

• Reklama
  •  

#7 Belarusik

Belarusik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • 311 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacjia Rolnictwa,Motoryzacja,polityka

Napisany 09 lipiec 2010 - 10:46

Doradca żywieniowy Od 3 miesięcy przyjeżdża do mnie doradca z Sano namówić mnie na ich pasze bo brałem od nich tylko Sanbull no i zaryzykowałem wziąłem od nich Unipro Xp za 3 dni przyjechał ustalił dawkę powiedział jeszcze żeby dla krów które dają powyżej 30L na dzień zastosować Lactoma Complete. Pokręcił się po oborze poszedł sprawdzić kiszonki wypytał się o ogólnie o gospodarstwo wypił kawę zostawił ulotki swój nr tel i powiedział ze przyjedzie za tydzień,a jak coś to dzwonić do niego :)
  • 0
Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad