Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt na ciągnik używany ??

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 18:01

Kredyt na ciągnik używany ?? Dzisiaj byłem u znajomego rolnika na leczeniu bydła ... Ma on 25ha i 3 ciągniki Zetora Proxe 114 KM Nowego JD 82KM i NH jakiegoś 75KM ... Tego NH chce się pozbyć bo za dużo ma tych maszyn i po prostu na takim areale one więcej stoją... Z tego co mi mówił to ten NH ma 75KM ale nie pamiętam modelu :/ rocznik jego to 1998... Przebieg tylko 1450MTH !!! Stan naprawdę super!!! Chętnie bym go wziął no ale skąd wziąć 60 tyś zł ... :/ Znacie jakieś w miarę kredyty?? Bo taki przebieg i stan to rzadkość na naszym rynku :/ Aż żal go nie brać...

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kredyt na ciągnik używany ?? Dzisiaj, 21:23
  •  

#2 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 03 czerwiec 2010 - 18:33

Kredyt na ciągnik używany ?? no trzeba się rozejrzeć... jest dużo takich kredytów tylko dobrze trzeba poszukać...

#3 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 18:34

Kredyt na ciągnik używany ?? BGŻ ma agro ekspres czy coś takiego dobry kredyt na nieplanowane zakupu i taki który chcemy szybko spłacić

#4 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 03 czerwiec 2010 - 18:42

Kredyt na ciągnik używany ?? no a nie zastanawiałeś się moze nad Zetorem??? 

#5 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 18:53

Kredyt na ciągnik używany ?? Ludzie co wy z tymi zetorami człowiek wyraźnie pisze o nh> Widac teoria o czytaniu ze zrozumieniem jest wciąż aktualna. Jesli chodzi o kredyt najprościej chyba dogadać się w jakimś autokomisie tylko dla komisanta trzeba coś tam dorzucić. Oczywiście pozostaja banki chyba każdy ma jakis kredyt w ofercie. A co do przebiegu jesli licznik jest mechaniczny możliwe że ktoś już wcześniej cyferki poprzestawiał.

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 18:57

Kredyt na ciągnik używany ?? Pogadaj w banku w którym masz konto to ci może doradzą.Zaleta jest taka że jesteś ich klientem a to całkiem inna rozmowa.Albo BGŻ też dobry bank.BZWBK to min 300 tyś wtedy zaczynają rozmowę.Fakt przesadziłem, nie zauważyłem.

#7 Share Przemko

Przemko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 415 postów
  • Zainteresowania:USŁUGA KOSZENIA ZBÓŻ KOZIENICE, MAZOWIECKIE, OKOLICE

Napisany 03 czerwiec 2010 - 19:12

BZWBK to min 3000 tyś wtedy zaczynają rozmowę.

To kolego chcesz przez to powiedzieć że zaczynają rozmowę od 3 000 000 zł ( 3 mln zł) :)
nie wydaje mi żeby to była prawda się albo coś źle napisałeś.

ja brałem kredyt w PKO BP tylko że połowę tej sumy, okres kredytowania 4 lata, w miarę dogodne warunki, oprocentowanie przystępne, decyzja i środki na koncie w bardzo szybkim czasie. :D

#8 Share radzikus

radzikus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Honda Civic "UFO" :)

Napisany 03 czerwiec 2010 - 19:39

Kredyt na ciągnik używany ?? Polecam GE, szybko i bez skomplikowanych procedur.
C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

#9 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 20:13

Kredyt na ciągnik używany ?? Ten rolnik tego NH ma od nowości i jest to naprawdę uczciwy człowiek pierw właśnie mi go pokazał i zapytał się czy nie chce bo najchętniej odsprzedał by go w dobre ręce...Dlatego pytam o kredyt bo naprawdę ciągnik super no i co on ma nakręcone?? Z resztą na 25ha gdzie on się wypracował?? Ojciec ma konto w banku spółdzielczym BS Poddębice ... Chyba jutro zadzownię i się popytam o kredyt na taką inwestycję :) Bo szkoda takiego ciągniczka przepuścić tym bardziej że on jest bez zbędnej elektroniki :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share rafalpronar82a

rafalpronar82a

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 20:36

Kredyt na ciągnik używany ?? bs Poddębice to ty jestes z okolic Uniejowa z lutomierska???? ja jestem z Radyczyn za Rzeki też mam konto w bs Poddębice

ja czasem nie brałem od ciebie słomy taką niebieską ifą

#11 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1963 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 20:41

Kredyt na ciągnik używany ?? A jestem :) Jak IFĄ to od sąsiada :) :D Tak mam konto w BS Poddębice :)

#12 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 06:13

Kredyt na ciągnik używany ?? A nie mozesz sie dogadac ze znajomym ze splacisz mu go w ratach chyba go nie zrobisz w jajo a tak bys spalcil mu te 60tys w ratach wiadomo ze pewnie by chcial gotowke od razu ale moze sie zgodzi na takie rozwiazanie

#13 Share Massey1993

Massey1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 07:50

Kredyt na ciągnik używany ?? jeśli by mu dał z 30tysi lub 75% sumy może by się zgodził a reszte w ratach wątpie w to aby się ktoś zgodził nawet jeśli miałby w umowie na te raty napewno ma kredyty w banku i chciałby je spłacić
kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

#14 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 05 wrzesień 2011 - 19:26

Kredyt na ciągnik używany ?? Czy ktoś brał ostatnio kredyt na używany ciągnik? Ile wynosi oprocentowanie? Mówię o ciągniku starszym niż 5 lat. Kwota kredytu 40-50tys.

#15 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 07 wrzesień 2011 - 22:07

Kredyt na ciągnik używany ?? kredyt pomostowy 8% lub debet na 12% moim zdaniem to najprostsze formy finansowania

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#16 Share Orikos

Orikos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 maj 2014 - 11:13

Widziałem, że z pomocą Idea Expert można sie starać nawet o kredyt na 10-letni sprzet (plus 3-letni okres kredytowania, czyli 13-letni w momencie zamykania spłaty). I pod zabezpieczenie można też wtedy dać maszyny nierejestrowane. Może to by było jakieś wyjście.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 14 maj 2014 - 11:44

Kredyt na ciągnik używany ?? Kolego najprościej było by ci wziąśc debet w banku oprocentowanie na chwile obecną 6,7 procenta i nie interesuje ich na co to bierzesz okres spłaty 5 lat zabezpieczenie hipoteka (BANK bgż)możesz również spłacic przed terminem.

Dodaj odpowiedź