Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo

33 odpowiedzi na ten temat

#21 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 17 czerwiec 2010 - 21:13

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Spotkania AF zawsze odbywały się przy stanowisku Valtry, więc myślę, że podtrzymamy tę tradycję :) Godz. 13 pasuje? :) Zgłaszajcie sugestie odnośnie spotkań, jeszcze trochę czasu zostało :)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Dzisiaj, 06:13
  •  

#22 Share Tomi1910

Tomi1910

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się Kulturystyką oraz maszynami rolniczymi i wszystkim co się z nimi wiąże ;]

Napisany 18 czerwiec 2010 - 17:07

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Właśnie wróciłem z grubna i powiem, że jest lepiej niż ostatnio... Są jest ursus (narazie tylko 1 widziałem), są claasy, case'ów i JD jest jak co roku masa ale są jeszcze MF z Korbankowa, jest więcej Fendtów, widziałem jakiegoś Lamborghini. Widziałem jeszcze zetora proxime power 85 z tym nowym turem i fortere.

#23 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 18 czerwiec 2010 - 17:38

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo A więc pokrzyżowały mi się troszkę plany :) ja będę tylko przelotem jutro ( w sobotę) ale tylko na chwilę bo szykuje się popołudniu na 18-nastę przyjaciółki. Co do niedzieli to nie wiem czy dam rade przyjechać %%% zależy od soboty, a szkoda żebym stracił prawko :). Toendt wypatruj zielonego BMW na parkingu :) a w sumie to ja Cię znajdę :) i chyba Adam (wiadomo że o naszego znajomego chodzi) też bedzie :).

#24 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 czerwiec 2010 - 19:49

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Jutro się zobaczymy. A ja idę spać, bo o 7 trza już działać.

To do jutra. :)

#25 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 19 czerwiec 2010 - 10:51

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Właśnie wróciłem, naprawdę dobrze postarali się organizatorzy. Nie zrobiłem ani jednej foty bo tak byłem zajęty oglądaniem maszyn :). Fajnie że wystawili nowe Ursusy i Zetory. Polecam wszystkim poletka z odmianami zbóż, ja już wiem jakie gatunki będe siał w przyszłym roku :D Do zobaczenia następnym razem(może jutro ;) )

#26 Share Tomi1910

Tomi1910

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Interesuję się Kulturystyką oraz maszynami rolniczymi i wszystkim co się z nimi wiąże ;]

Napisany 19 czerwiec 2010 - 16:20

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Ty nie zrobiłeś fot ale ja zrobiłem trochę... dużo ;) Chyba cię widziałem nie opierałeś się czasem o słupek namiotu obok ciągników Valtra??

#27 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 czerwiec 2010 - 18:19

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo

Spotkania AF zawsze odbywały się przy stanowisku Valtry, więc myślę, że podtrzymamy tę tradycję :D Godz. 13 pasuje? ;) Zgłaszajcie sugestie odnośnie spotkań, jeszcze trochę czasu zostało :)

Ja proponuję godzinę 12.00, gdyż o 13.00 odbędą się pokazy maszyn. Oczywiście przy Valtrach :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 17:51

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo No i byłem również dziś, ale z ojcem i naprawde mocno rozglądaliśmy się za ładowaczami do ciągnika, bo maszyny to były można powiedzieć w większości te same co w zeszłym roku. Na pokazach nie byłem bo już wracaliśmy. Dziś nawet Ciebie Toendt nie widziałem ;). Było spotkanie w ogóle?

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 czerwiec 2010 - 18:46

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Wczoraj podałem propozycję spotkania, ale nikt nie odpisał na forum. Spotkanie się raczej nie odbyło.

Dziś byłem, ale było mnie trudno zauważyć, ponieważ siedziałem dość często pod jakimiś namiotami u dealerów. Tak to jest jak się chce coś kupić. Na pokazach byłem tylko luknąć na Case, bo ojciec się dość na niego napalił.

#30 Share lzs1994

lzs1994

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 czerwiec 2010 - 20:47

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Trzyma ktoś z was króliki
ale rasowe i z rodowodami.
Albo czy może kogoś znacie.?
Piszcie!PILNE!

Trzyma ktoś z was króliki
ale rasowe i z rodowodami.
Albo czy może kogoś znacie.?
Piszcie!PILNE!

#31 Share 19Damian89

19Damian89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisany 21 czerwiec 2010 - 14:29

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Ja bylem wczoraj i nie bylo tak zle ale pokaz zaslu nie zrobil rok temu bylo lepiej moim zdaniem.. Szkoda tylko ze nie bylo tych najnowszych Ursusów ale ladny dzwiek jak odpalili 1674.. Było na co poparzec maszyn bylo sporo ..

#32 Share Anka1989

Anka1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 11 czerwiec 2012 - 11:26

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Witam, wybiera się ktoś w tym roku do Grubna?? może jakieś spotkanie będzie??

#33 Share zenon385

zenon385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 11 czerwiec 2012 - 16:57

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Witam ja się do grubna wybieram raczej w niedzielę także liczę na kolegów z AF szczególnie nasze okolice :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#34 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 15 czerwiec 2012 - 20:09

Dni Pola Grubno + Agrotech Minikowo Ja jutro jadę tylko na chwilkę spisać sobie zboża, które przetrwały zimę ;)