dominik1882

Przetrząsarka FAHR

Polecane posty

dominik1882    1

Panowie kupiłem Przetrząsarkę FAHR 4m niema w niej sprzęgła przeciążeniowego i handlarz dał mi zwykły wałek też bez sprzęgła, moje obawy są takie czy coś się nie rozwali czy kupić wałek z sprzęgłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

MY mamy KUHN'a też 4m i jest wałek z sprzęgłem ;]


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Masz tako jak ja?? Ja nie mam sprzęgła i jest ok.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shreku94    0

Ja mam przetrząsarkę Kuhn'a wałek jest ze sprzęgłem ale wydaje mi się ze sprzęgło nie jest konieczne jak ktoś robi to z głowa to powinno być dobrze, pracuj nią z tym wałkiem co przy niej był według mnie nic się nie stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4
Napisano (edytowany)

Nie bede zakładał nowego tematu więc może napisze tutaj. Kupiłem w zeszłym roku przetrząsarke Deutz Fahr model KH 2.52 I mam z nią mały problem. Podczas pracy cholernie "buja" sie na boki, co jest wkurzające no bo raz weźmie caly wałek a raz pół. Prawdopodobnie brak jest takich "odboi" zapobiegających temu bujaniu. Wiem tyle ze to takie pręty od wiezyczki do ramy z gumą zaciskającą lub spręzoną. Wiecie może gdzie takie coś można kupić, najlepiej używane bo nowe podobno strasznie drogie, lub ewentualnie jak takie coś zrobić?

Edytowano przez zbigi123

 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtecc    22
Dnia 1.05.2011 o 14:33, zbigi123 napisał:

Nie bede zakładał nowego tematu więc może napisze tutaj. Kupiłem w zeszłym roku przetrząsarke Deutz Fahr model KH 2.52 I mam z nią mały problem. Podczas pracy cholernie "buja" sie na boki, co jest wkurzające no bo raz weźmie caly wałek a raz pół. Prawdopodobnie brak jest takich "odboi" zapobiegających temu bujaniu. Wiem tyle ze to takie pręty od wiezyczki do ramy z gumą zaciskającą lub spręzoną. Wiecie może gdzie takie coś można kupić, najlepiej używane bo nowe podobno strasznie drogie, lub ewentualnie jak takie coś zrobić?

Znalazłeś jakieś rozwiązanie w tym przetrząsaczu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabit500    12

Bez urazy ale chyba właśnie wystartowałeś w konkursie na złotą łopatę 2020. A tak na serio to chyba marne szanse na jakąś sensowna podpowiedź po takim czasie od wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szymekrolnik89
      Witam szukam opinii zgrabiarki jedno karuzelowej do 1014 lub 360 ursusa. Jestem zielony całkowicie w temacie powierzchnia na jakiej ma pracować to ok 10ha teren górzysty najlepiej pracowało by mi się 1014 bo wom niezależny. budżet to do ok 12tys zł. Jeżeli możecie to konkretne modele podajcie
    • Przez Karolek132
      witam wie ktoś jak to wymienić ?
    • Przez polk1223
      Witam, rozglądam się za przetrząsarką i natknąłem się na felle th 460.  Pracowała by z c360.
      Pytanie 1
      Chciałbym zasięgnąć informacji o niej, jak się sprawuje oraz jak wygląda sytuacja z częściami? Jak z awaryjnością?
      Pytanie 2. 
      O co chodzi z końcówkami (d oraz dn) w wersjach fella th460 /th460 d/fella th460 dn ? Wyjaśni ktoś? 
      Pytanie 3. 
      Na co dokładnie zwrócić uwagę przy oględzinach?
      Pytanie 4. 
      Do przetrząsarki zalecają wałek ze sprzęgłem ,jak to z tym jest? 
       
       
       
    • Przez luki987654321
      Witam, jaką polecacie zgrabiarkę do 10-11 tys i 4m i więcej szerokości roboczej? myślałem o zgrabiarce Niemeyer (podoba mi się jej składanie do transportu) i deutz fahr. którą z nich polecacie ewentualnie jakaś inna marka. z góry dziękuję za opinie posiadaczy
    • Przez morisek381
      Witam. Szukam informacji jak przestawiać gwiazdy zgrabiarki kuhn grs na grabienie i potem spowrotem na rozbijanie pokosu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj