Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROBLEM Z U 902

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 20:51

PROBLEM Z U 902 Witam,

mam ursus-a u902 i robiłem w nim remont skrzyni, teraz się okazuje że w skrzyni pośredniej jest wyciek oleju najprawdopodobniej pomiędzy wałkiem sprzęgła i WOM-u. WOM jest II-biegowy i do pokrywy z tuleją (po której przesuwa się łożysko docisku sprzęgła) wkręcona jest dysza wraz z przewodem olejowym, no właśnie i do czego to służy ponieważ ciągniki z jednobiegowym WOM nie maja tego, a w mój ma i coś sie dzieje nie tak że powstaje tam duże ciśnienie wyciskając olej przez uszczelniacze, a nie wiem dlaczego.

Pomoże ktoś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PROBLEM Z U 902 Dzisiaj, 23:59
  •  

#2 Share DF24

DF24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 21:00

PROBLEM Z U 902 ta rurka to jest smarowanie łożyska idzie od pokrywki na skrzyni umnie tez tak było proste rozwiazanie które zastosowałem odkreciłem na pokrywce zaslepiłem i jest oki

Małorolny jestem. (106ha)

#3 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 21:35

PROBLEM Z U 902 Tak też myslałem ze to smarowanie tylko czemu tam powstaje takie ciśnienie że wypycha olej i leci jak z kranu, a przed remontem uszczelniacze były przepalone ze starości i nie było takiego wycieku, no a smarowanie musi być przecież.

#4 Share DF24

DF24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 10:02

PROBLEM Z U 902 łożysko i tak masz kryte a co do cisnienia nie wstawiłes czasem nowej pompy bo mocna pompa tez moze byc przyczyną ale umnie wsumie lekko ciekło a ty jak mówisz ze leci dosyc to niewiem co może byc przyczyną

Małorolny jestem. (106ha)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 03 czerwiec 2010 - 18:08

PROBLEM Z U 902 Pompe mam nową ale to nic nie ma do rzeczy bo w pokrywie jest fabryczny dławik który podaje olej na dysze pod cisnieniem 30 atm najlepsze jest to ze zaraz po remoncie nic się nie działo rozsiałem 3 dawke azotu i gra muzyka a teraz tu nagle jak z kranu idzie.

#6 Share marcin04

marcin04

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, energia odnawialna, hodowla drobiu

Napisany 04 czerwiec 2010 - 12:38

PROBLEM Z U 902 nigdy nie miałem styczności z takim zestawem więc radzę Ci, żebyś pożyczył, o ile mas od kogo, takie agregaty zarówno 2,1 jak i 2,5 i przetestował na swoich morgach, porównał efekt i pracę ciągnika
"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

#7 Share zakrzewiak

zakrzewiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 04 czerwiec 2010 - 20:35

PROBLEM Z U 902 A te łożysko nie było zmieniane bo jeśli tak to może samosmar został założony i olej przez te zaślepki niemoże przepłynąć swobodnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share 8piotrek6

8piotrek6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 13 marzec 2011 - 11:09

PROBLEM Z U 902 No jest posprawie, te dwa uszczelniacze to nie wtwmacie byly bo jeden fabryczny i za duży troche więc przepuszczał na zewnatrz a drugi bezcelowy wiięc wyrzucony i gra muzyka.