Skocz do zawartości

Zdjęcie

porównanie rozrzutników

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mikcom20

mikcom20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 11:01

porównanie rozrzutników witam! zastanawia mnie kwestia cenowa rorzutników. Chodzi o to dlaczego taki rozrzutnik np. warfamy N-218 kosztuje ok 40tyś. a przykładowo taki: http://www.allegro.p..._najtaniej.html
tylko 20 tyś. Przecierz ich budowa jest taka sam. Czy w przypadku warfamy fłaci się za markę?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
porównanie rozrzutników Dzisiaj, 23:53
  •  

#2 Share korbi555

korbi555

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 11:17

porównanie rozrzutników z wyglądu takie same...
a jakośc??
napewno lepsza

#3 Share zetorki

zetorki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo no i moja ulubiona pasja dziewczyny :D

Napisany 02 czerwiec 2010 - 12:14

porównanie rozrzutników właśnie ojciec gadał z gościem który sprzedaje te rozrzutniki to mówił że one są .uja warte i że lepiej kupić za 40tys niż tego za 20
Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

#4 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 02 czerwiec 2010 - 12:52

porównanie rozrzutników

właśnie ojciec gadał z gościem który sprzedaje te rozrzutniki to mówił że one są .uja warte i że lepiej kupić za 40tys niż tego za 20

A jaki sprzedawca chwaliłby tańszy towar??? Jak moze sprzedać droższy B) :D

#5 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 02 czerwiec 2010 - 14:08

porównanie rozrzutników Jakość Blach ! napewno dlatego są droższe, wykonanie też napewno zostawia sporo do myslenia...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jaro30

jaro30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 647 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 19:51

porównanie rozrzutników Kolego ja posiadam rozrzutnik prywatny od kwietnia.Różnica między tym a tym to cena i nic poza tym.Blacha dno 4mm boki 3mm.Długość 4.5m szerokość 2.06m wysokość bort 70cm,2 ślimaki w adapterze.Wykonanie i jakość nie odbiega od tego z Warfamy.Ja jestem zadowolony .A druga sprawa to za tą kase można mieć dwa prywatne.Dobrze napisałeś że płaci się za markę np przyczepa 6 t kosztuje tej firmy 35 tyś a Metal-fachu 29 tyś i ta druga jest o niebo lepsza .Pozdrawiam

#7 Share DebyFarmer

DebyFarmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 02 czerwiec 2010 - 20:06

porównanie rozrzutników No wiesz cena mówi sama za siebie. Ja myśle, że lepiej wziąść tego za 40tyś. :D
ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

#8 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 02 czerwiec 2010 - 20:22

porównanie rozrzutników Ja nie rozumiem jak można doradzić komuś coś , sugerując się tylko ceną, bo droższy to lepszy.
Napewno jakość warfamy jest lepsza, ale czy jest sens przepłacać dwukrotnie, ja sądzę ,że nie.
Kupisz ten tańszy i masz 20k w kieszeni i jak coś Ci się posypie lub zgnije to masz kasę na nowe elementy, a przy warfamie też może szybko coś się popsuć, a wtedy kolejną kasę w niego pakujesz.
Przed kupnem warto na żywo by je obejrzeć, porównać grubość blach i ramy, żeby po kilku latach ten tańszy się w pół nie przełamał, bo tak to tylko gdybać sobie możemy.
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share mikcom20

mikcom20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 314 postów

Napisany 02 czerwiec 2010 - 20:48

porównanie rozrzutników Tak wogóle to zastanawiam się czy kupić coś nowego czy remontować stary. A stary zgnity aż do ramy. Zatanawiam się jeszcze między np. takim http://allegro.pl/it...per_jakosc.html
a takim 20 letnim, który stoi w pobliskiej wiosce do sprzedania. Niestety nie mam fotek ale wiem że woła za niego 7.5 koła. Wymienił podłode, łożyska, łańcuchy, tam gdzie rdza mazgnięty minią i był garażowany. Ładowność również 4 tony, dwie osie.